Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én eddig is értettem
de 2 akkut vesz a szakműhely 1000akkut vesz mindenki más
szóval egyértelmű ki a célközönség, emiatt olyan amilyen
Mert ezek azt hiszik hogy az összes egy leharcolt füstokádó.
Az enyém 2005-ös, írva is van, nincs dpf(gyárilag) mégsem füstöl
10-be még volt pd.
Én nem forrasztgatom, lusta vagyok hozzá és leszopatott már elég jól. Szinte biztos ez miatt hisztizett a canbus, pillanatnyi feszültség esés vagy nem tudom.
Nem… de mindegy 😂
Mondom, ugyanez a típus fél éve még csomagban érkezett a sav. Autószerelő műhely!!! Ők megkapják a felsavazóst is mert szakműhely!! De már nem úgy csomagolják, nem lehet bontani, 100% lezárt az akku. A gyártó adja már így!
Mert akkor jobban lát a füstben ha bekapcsolja az ablaktörlőt?Ez még viccnek is szar.
azért nem adnak savazóst mert ahhoz van sav
de
a savazóst megveheted sav nélkül és egy képzett műhelyben felsavazzák neked
ami persze idiótizmus de ez van
azért nem árul kb senki sem hagyományost mert nem érdemes baszakodni vele
én vettem 5 liter savat még amikor lehetett, ki tudja mire kell majd
FZR totyikon a haver pont így járt (május 20-án írta) ő meg tudta gentelni. Még a típus is ez 😁
Én húztam meg a csavart 😂
Az a kis réz saru vagy minek nevezzük, egy pöttyben rá van öntve az olóm, az engedett el.
Nem. Olyat eddig nem adtak ami savazós. De műhelynek igen. Ez az akku amit most vettem (exide) pont ugyanolyan mint amit fél éve vett haver a sajátjába. Autószerelő, hivatalos szerviz. Ő sem kap már savazóst mert ez lett helyette. Gondolom alkalmazkodtak a szabályokhoz.
még a "márkások" is ilyen fost adnak - meg talán kicsit erős volt, aki meghúzta a csavart ☹️ Ezért veszek én LP-t, az legalább olcsón xar 😁
lehet venni csak nem neked, valami buzi kitalálta hogy az akkusavból akár bombát is lehet(ne......) készíteni aztán nem kapsz
de savas akkut tudsz venni és abból ki lehet szedni a savat, szóval kb egy szélütött orángután szinten volt a törvényhozó
amúgy az esetedben van valami egyéb hiba is, vagy az akku mozog vagy a kábel menet közben
Ez itt a stop… start elmarad
Nem lehet már venni olyan akkut amit fel kell savazni ☹️
Hát a pumpedűze lenne a fain, de abból csak 20 éveset kapni ☹️ azokban benne 4-500 ezer, olyan pamacsot nyomnak, hogy a mögötte jövőn be kell kapcsolni az ablaktörlőt 😂
Nem tudom,egyet sem ismerek.de ha tippelnem kéne akkor valami kisköbcentis benzinessel.
És a buzi portások mivel járnak? 😆
Meg aki rühelli a 15-20 éves, igazi fillérbaszó füstokádó szarokat.
kisköbcentis benzinest csak a nők vesznek meg a buzik.
És dájzelt, mert ugye "Smoke and charm!" 😅
f astrát kell venni
minden megvan benne ami kell
erő, elegancia,megbízhatóság és egy kis hamiskás csíny
ettől többet nem kívánhat senki sem.....
úgy tűnik igen.Mondtam,így én is utálnám az ss rendszert,mert így egy szar.
Rugózzatok ezen nyugodtan, de nekem az automata BMW akkor is leáll, ha állok a féken egyhelyben - nem kell üresbe tennem. Az meg, hogy állok a féken egyhelyben, az előfordul soxor.
Ja, tudom, mert a BMW szar 😅 legközelebb én is 10 éves fóccvágent veszek, mindenképp manuális váltóval 😁
Nem szeretek veled egyetérteni, de ezt kérdeztem én is tőle....
ja,ha üresbe teszed.de megkérdezem még egyszer,ki az a hülye aki egy körforgalomba üresbe várakozik?Akár gyér akár nagy forgalmú,a gyérnél nincs értelme,a nagy forgalmúnál meg ugye ugrunk ahogy adja a lehetőség.Egyszerűen a körforgalomnál nem opció az üres.