Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hinni kell, használni! Rendes szemész orvossal (tehát nem a Dr. TeleShoppal) feliratod SZTK-ra azt lehet ingyé megkapod.

Amúgy ez egy sima színszűrő. Annyit csinál hogy a két szín amit te egyformának látsz az egyiket módosítja, és ezért meg tudod különböztetni. Lényegében a fényképezőgép is így különbözteti meg a színeket, mert alapból full monokrómban lát csak.
Kicsit sok a HDR
Glamur napok vagy miafasz,reggelnem kellett mert a sima szár bukoban nyomja a fülem,viszont van egy oakley keret aminek egyenes a szára,az nem nyomta,viszont fura volt buko nelkul.
Ezert elobb egy altalanos cucc kellett vekonyitott kozepes fokozatu cssillingekkel (mindenfaszom bevonat karcmentes blabla,meg ha megis kinyiffan fizetik a felet,gari) majd osszel lesz ilyen uj accijo.
Hudedraga igyis.
Az oakley meg kell.
És még olcso is volt...
Még nincs elkésve vele. 😆
Hülye hülyébb leghülyébb rendőr postás vasutas... te a postást kihagytad 😁
de ez egy lófasz +1,5 & +1,75 lencse keret nékül
a lidl 700 forintos is jó lett volna de nem volt +1,75 csak +1,5
87ben pedig szarakodtak a felvételi orvosiján
utána 91ben a yardnál is
majd végül 2012ben a mávnál is
eddig 3x szoptam be a színtévesztés miatt
plusz a jogsi mert valami felsőfokú orvosira kellett mennem mert csak ők adták meg először, utána már a házidoki is
Akciosan fizettem 130ezret egy szemuvegert. 🤔
Bekötöd, ahogy látod, hisz csak 3 féle eset lehet: 1) megy 2) nem megy 3) szikrázik 😂
Szintén zenész...illetve elektroműszerész, de velünk szarakodtak. Két felvételizőt ki is vágtak az orvosin emiatt.
Sztem csak az erős áramra volt ilyen megkötés (az én időmben) mert nekünk kellett orvosi... az elektroműszerészekkel nem szarakodtak.
én ebben nem hiszek, meg kb mindegy is már
ellenben olvasószemüveget vettem, egyből látom a horogfül merre van hajtva
nem semmi rablás, vittem a keretet és a 2 lencse 35 pénz volt
Még mindig nem szereztél magadnak ilyen szemüveget?
Ezzel simán menne.
https://oculomed.hu/szintevesz...
azért ha van egy csokorban 15 vezeték nem feltéltlen mondom meg mindegyikről melyik milyen színű
a kék meg a zöld becsapós tud lenni
a led lámpákkal meg hatványozódik a baj
régen, nem engedték oda az embert, hiába marhaság.
Huhh,kb 10 eve jarkalok ilyenekkel,nem napi szinten,altalaban ha kell akkor 500+ km.
Ebbol ha 3x kellett mennem 3 fovel varosban sokat mondok.
Viszont 50 km utan faj a derekam.
Igy merlegelve a felhasznalast dontottem.
Es nem bantam meg.
Ui:
A migrik a hutokamionban sokaig birtak,de ok kemenyebbek mint en.
Ezert valasztom a szimpla jobbos ulest a fulkeben. 😆
Színtévesztés? Kiméred ohm mérővel a csíkos ellenállást, és no problémó! 😂
Mindent ki lehet bírni... jártam én kispolszkival is, meg trabival is. Pécsről mentünk Pestre IKEÁ-ba, és qrvajó volt, hogy 3 személyes, mert különben egynek busszal kellett volna mennie. Sőt, ha klíma lett volna benne, mégjobb lett volna! 😅 mert ez persze nyáron volt.
Mert az Android Auto képes képernyőhöz rádsózzák ezeket is.
És mélyen integrált szarok ezek már. Alapvető beállítások is ezen mennek, nehogy be tudj tenni egy kínai tabletet.
Na jo de minek az android auto es carplay koraban ezek?
Igen, mert az biztonsági felszerelés, mint a biztonsági öv is.
Ilyet gyártottak.
Nekünk jó benne a gyári navi mondjuk a frissítés inhyenes amíg van kb 5 évig, de utána nem lesz így utána gond lesz illetve rá lehet telepíteni valami mást egy huszasért, már találtam rá céget akik az öreg 11 éves citroen gyáriját is megoldották.