Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gonolom neje nem veszi fel most a visszamenőleg januárig nyögdíjjat mert o1g. :)
Hat ja,27.-ei a legutolso amit hirtelen talaltam.

https://www.cargopedia.hu/eur%...
Sajnos a te ellenzéked nem az én ellenzékem.
Érdekes hogy osztrákoknál ilyen drága a benya, múlt héten voltam a Balkánon, Montenegroban 1,7-1,8 euro, Boszniában 3,3-3,5 helyi pénz, forintban kb ugyanúgy 700 környékére jön ki.

Montenegro tavaly qrva jó volt, a nagy covid para miatt alig voltak külföldiek, lehetett jókat menni, idén tele van minden. 😐️
Van pár degenerált barom itt az tuti. Ez a komcsibérenc vén nyomor ék is. :)
ahhoz ti hülyék vagytok
az itt lévők nem fogják fel a troll etetés jelentését......
sok vén pöcs 😂
kevesen vagytok mint macisajtban a brummogás.Vagy a tüdőröntgeneden az egészséges rész. 😂
Inkább próbáljuk meg - ellenzéki összefogással - kiutálni innen! 😂
Nyugi,Mindenki tudja hogy te vagy a szopófantom.
konszenzusos alapon. 😂
Vétó nélkül,egységesen. 😂
Esetleg tiltsad.Úgy néz ki,egyre divatosabb lesz.
Ha te CLAM volnál, akkor a Zoli a seggedben turkálna..... 😆
Lehetnék akár pl. Clam is... :D
De kit szeretnél vén buzernyák???
És te ki a bánatos anyámkínja vagy egyáltalán? Miért evett egyáltalán ide a fene?
Se motorod, se egy pár szavas bemutatkozás - de másokat becsmérelni ahhoz van eszed, Pöcsisajt!

Úgy hiányoztál, mint Orbán-kormánynak az elvont EU-s pénzek.... X.
Húzzon a vérbe valami belterjes labanc motoros oldalra azt fikázzon ott minket... Hegesztenék láncot a nyakára azt levágnám flexel. :D
Milyen tiltás te labancbérencfaszfelszopó?
Te magyar ellenes senkiházi, hogy szarnék a retinádra!!!!
én nem tenném rá a golyóik hogy ez a szardarab osztrákoknál él
erősen benne van hogy ez egy csóró kis buzigyerek akit néha kivisznek a vén buzik egy-egy partyra
aztán persze hogy teli van keserűséggel a sok lottyadt fasz szopogatás után....
Azt észerevetted hogy sok-sok barátja van.De kínosan ügyel hogy minden fotóján évek óta csak egyedül van? 🤔
Amúgy a beilleszkedett,elégedett emberek egyrészt soha nem köpködnek hátrafelé,És nemigen utálnak.
Ja és ezt nem napi szinten fórumon csinálják.
Eltalakarodnak a jó édes annyukba a saját választott életterükbe és megvannak.
Csak ezek az életképtelen,saját magukat is gyűlölő korcsok ugatnak visszafele.
Dehogy gyűlölöm a magyarokat, sok-sok barátom magyar, ahogy én is...A tetveket utálom, a gerinctelen férgeket, és úgy látom magadra vetted. Neked is jár a tiltás...
Egyetlen népet sem gyűlölökegyedeket, kártékony jellemtelen kis szardarabokat viszont annál inkább...
Egy magyart gyűlölő labanc szopadék! :)
Már jó ideje nem onnan jön .Az adalék amit bele raknak saját,de hogy az is honnan jön ...
Te egy nagyon sötét és rosszindulatúan görény sejthalmaz vagy.
És finom voltam.
Csak az elmebetegeket szidom, mindegy nekem hogy magyarok e vagy sem, fekete vagy meleg, lényegtelen. Aki szar alak, az szar alak...ilyenek a FIDESZ szavazók, a jobboldali neonácik, a funkcionális analfabéta megmondóemberek, stb...A sors fintora, meg komoly oktatás és médialeépítö munka gyümölcse, hogy magyarországon ilyenből nagyon sok van...
Le se szarnám itthon mennyi a benya ára havi 3000 ojrós fizuval. Ez a magyarok szégyene tollaskalaposfasz meg itt szidja a magyar embereket? Mekkora egy hulladék szarzsák, ez a zighejlstein. :)
Te tényleg mélysötét vagy.
Ha valaki nem akar mindenképp a világ másik végéről olajat venni mert olcsóbb a csövön érkező olaj akkor miért is erőlteti rá a többi?
Ember,2,15 nálatok a benzin és vinnyog az osztrák autóklubb hogy nem engedik a kőgazdag osztrákoot itt tankolni.
Miértis ha szerinted annyi pénze van a labancnak hogy söprik az utcán,na nem neked mert te kinyalnád a szarosvödröt ha spórolnál 30 centet egy kiló liszten.
10+ évig dolgoztam a szabadkikötőben, onnan a mol nincs messze
láttam én ott minden cég tankereit, még osztrák rendszámos omv is volt köztük
nem tudom elképzelni higy oszteákiábol hoznák a cuccot 3x annyi szállítási költséggel, max a határ közelébe
ezek a nagy cégek egy fillérért megbasznák az összes anyjukat, nem hogy pazarolnának.....