Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huszonévesen jó fülem volt, 5 db hangot meghallottam minden tartományban
mostanra kibaszott szar lett, a magasakat elég jól megnyírta a vasas cég
olyanokat meghallottam hogy peca közben fújó szélben valaki jött a kis tó másik felén és zörgött a nád, haver semmit se hallott........
Ez a második bekezdés nekem megint olyannak tűnik amiről fingod nincs de azért van véleményed róla 😅
én nem szeretem a fejhallgatót, hallom a zenét de nem érzem
a tücc-tücc a belső részek rezgése nélkül semmit sem ér
szóval ha nem rezeg a szar benned akkor kár is hallgatni 😂

amúgy a high-end különbségeit szerintem alig pár ember hallja meg, persze egy sal hangfalhoz képest mindenki, de amikor már a többszázezres tápkábelek és hangfal tüskékről van szó azért itt elveszik kb minden fül
Mikor high endet árultunk anno, hogy örültünk volna egy ilyen szakembernek aki százalékra megmondja a minőség különbséget 😁
Ez elég jó Főleg ha olyan zenéket hallgat, mint te 😁
Kínai 😁 valamikor 20on éve még volt jó ML, de mióta a Harman Grup benyelte, egy fos.
Fejhallgató az a Jecklin meg a Stax
ezt a dolgot már párszor végigfutottuk, úgy sem jutnánk dűlőre 😉
Ha van rá pénzem miért ne? Dolgoztam kőgazdagoknak némelyikkel "jó" viszonyban is voltam és elképesztő dolgokra költöttek mert az ára nem hiányzott sehonnan sem és akkor miért ne? Ha számolni sem tudnád a lédet olyan faszságokat vennél amire most azt mondod amit éppen írsz pedig...........épp most kűrtam el a következő motor árát egy olyan marhaságra ami simán lehet ugyanakkora bukó mintha motort vennék és még a derekam is ugyanúgy fáj ha beleülök..... 😄
Szar & veréb esete.
az a hülyéknek készülnek, csomó ember van akinek több a pénze mint az esze, na ezek vásárolják ezeket a high-end cuccokat
kb 1% hallható minőség javulásért kifizetnek 1000x annyit
Minőségi süketülést.
Nem gyenge lehet , de amit Bogyó linkelt az fél milla ? Vagy az énlaptopom rosszul írja ? Mit tud egy ilyen ? 😲
nekünk volt már elég sok fejhallgató, végül ennél maradt a gyermek: https://www.basys.hu/beyerdyna...
pedig volt ettől drágább is de ez lett a befutó
Igazad lehet - de úgy rákívántam! 😆
Jó jó de az egyik gond az hogy telo meg a minöség nem függ össze, másik meg hogy dobálni egyik helyröl. amásikra kurva drága.
Az elfogadható füles még órák múlva is cseng. :)
Nem is tudom hogy lehet nelkule elni. 🤔
Imádom az ilyen régi sportkocsikon a küllős felnit. 😍
Végre egy elfogadható füles telóhoz! 😍

https://www.hazimozistudio.hu/...
Stílus
Azon tulvagyok 25 eve,mostmar nem lehet,se mutet,se kontaktlencse,ani van a balos -2 rol -3 lett,a jobbos nem valtozott.
Bar meg mindig jobb mint a 25 evvel ezelotti -12.
A golyszikat is kidobathattad volna egyúttal, azzal is sok problémától mentesültél volna! Nem a szemedből, hanem alulról... 😆
lassan 50 évig elvoltam most már leszarom
igazándiból annyi a leg látványosabb hogy a tengert sok esetben zöldnek látom
ez nekem full zöld víz, a háttér meg kék
én inkább megműttettem amikor lett az intenzív motorozás
a szemüveg szopó