Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fordnak sosem volt jó motorja egyszerűen gyalázat. A franciák akkor basztak ki a maszterrel amikor bele tették a 2,2-est. Fél év múlva mind hengerfejes lett (taps) Mára már megjött az eszük kibaszták belőle a ford motrot 😂
Én sosem mondtam, hogy nekem minden tökéletes és sosem mondtam, hogy olcsón van mindenem nekem van pénzem a drágát is megfizetni(fetrengős) Hogy akarsz te hasonlítani egy garancia időn túli lefosott szarnak az olajcseréjét egy mostani autó garanciális szervizéhez? Ha nem kellene kényszerből elvinnem szerintem 35-40 ezerből meglenne amit most 178-ért csinálnak(kezeit széttáró) Ezzel itt eddig még mindenki tisztában volt. Feltettél 5 évvel ezelőtti szerviz számlát 80+ ezer Ft-ról a múltkor. Gondolom akkor járhatott le az autódról a gari. Hozzáteszem 5 évvel ezelőtt valószínűleg én sem fizettem volna ugyanezért többet(kezeit széttáró) Vitatkozol velem, hogy én ennyit fizetek én feltettem a számlát, mind a 2-őt, hogy ennyi. Kapásból rávágod, hogy neked felébe kerül(taps) "csak neked minden tökléletes olcsón" Vitatkozol a haverommal akinek egy ford tranzitja van és most fizetett a 60 ezres szervizért közel 190 ezret(taps) Elkérjem tőle a számlát? Feltegyem,hogy elhidd ennyi az ára mostanság a garanciának? Most készülsz venni megint csak egy fostaliga fordot. Ne lepődjél majd meg légyszives ezeken az összegeken(puszit küldő) Már ha újonnan veszed. Én el is hagyhatnám ezeket a garancia szervizeketbízva abba, hogy 5 éves koráig úgy sem szarik be rajta semmi hiszen ez egy pözső felturbózva japán elektronyikával(meghajlós) Te ezt meg nem próbáld a tieddel 3 évben bukni fox egy komplett blokkot (fetrengős)
Fogalmam nincs. Azzal se volt még bajom.
De ez még azok a bizonyos porlasztóbajos 2.2-esek ?
Végülis ha odafigyel az ember és kiszedi, beméreti a porlasztókat akkor örök élet lehetne az a 2.2-es.
Ja, enyém Custom. De a motor ugyanaz.
Az enyém még 2,2 Ad-Blue nélküli utolsó darab. Nincs rá panaszom 225 ezer felett sem. A négyszázat értelemszerűen pont emiatt nem akarom megvárni mert hát kitudja. Ugyanilyen lesz helyette, bár ódzkodok az ad-blue meg a 2,0 motortól, de a többi se jobb a piacon, ez legalább kényelmes, nekem sok a hosszútáv.
Én is tudok olyanról ami már százeezer körül szerelőnél volt visszaeső problémával, de furcsa mód elvileg garanciális jármű lévén maszek szerelőnél....
Van most egy nálunk is a cégnél, 50körül van benne, 20ezres olajcsere(gyári40helyett). Kíváncsi vagyok meddig fogja bírni. Ilyen fos autóval én nagyon rég mentem. Hosszú magas. Komolyan mondom félek megelőzni egy kamiont a pályán mert mindig behintázik, 4-5oda vissza hullámzás, üresen, rakottan mindegy neki.
170lovas de haaat, hagyjuk. Ez az euronorma megölte teljesen.
Legalább 10db transitot ismerek ami nem élte meg a 200ezret. Hiába egygazdás kocsi. Van flotta is, azokat mondjuk vezeti mindenki. 170-180ezernél szétesett a blokk. Egy szar ez az új ford motor. Mondjuk a 2.2 sem volt jó de ez a 2.0 egy igazi szar.
Ja,a mennyiseggel van baj ez pitlak a tankerhez kepest.

A gabonat nem tudjak vasuton elhordani ukrajnabol.
Egy bevándorló droid ócóbb, mint egy rendes automata, számítógép vezérelte vonat 😂
Na, Te is. Minek kéne blokkot cserélni? Hat éves gyári hibátlan blokkal. Igaz, rendszeresen szervizelt, 15 ezrenként olajcserés, és nem alkalmazottakkal legyalázott furgon. Mert általában azokkal szokott előfordulni amiket emlegettek. Bár nem csak ennél. Tudok Opel vivaróról ami nincs benne tizezer de többet volt szervizben mint az utakon. Jelenleg raktárnak használják ahol épp dolgoznak.
Lófaszt. Csak dumálsz mindig hogy mindenkinek szar van drágán csak neked minden tökléletes olcsón. Minek mutogassak bármit, tudom mikor mennyit fizettem (annyit mint amennyit mondassz sosem, még kettőt egybeszámolva se), gyere le itt az összes számla mert céges, aztán láthatod. Van benne 225 ezer, azt mondtad ilyenkorra gatyám is rá megy. Egy ablakmosó szivattyú a károm. Majd ha megy szervizbe dobok számlát. Már nem garis, igy nem rohanok de még lesz egy eladás előtt úgyis, majd azt megmondom mennyi volt.
Baszhatod az olcsó szervizt ha 3évente blokkcsere 😂😂
Még jó hogy nem tőlem kérsz,én egy darab számlát nem tudnék mutatni.mondjuk ennyit 5év alatt sem költök egy autóra,nemhogy egy alkalomra
dobj már egy mostani számlát kötelező szervízről a fordodról(meghajlós)
A haver tranzitjának 60 ezres szervize közelítette a 190 ezret a tiéd tudom csak fele,mert kidumálod (fetrengős)
😂
Honnan tudnam,te vagy a szopofantom,te tudod. 😂
Má kitárgyaltuk hogy pont a fele assistanceval
Manapság már nem szégyen az. Ugye Zoli? 😆
Akkor roppant boldogan vagyok buzi. Bar az iQOS-t bottal se piszkalnam meg, rohadjon a dohanylobbi nyakan a szar felmegoldasuk.
Legalább benned nem kellett csalódnom. Bár az óriás Milkámmal még mindig lógsz!
képesek ám(meghajlós)
Az Ájkoszt a buzik szívják. Ugyanazok, akik a meggyes meg a citromos sört is képesek meginni.... 😆
Én meg se merem mondani, hogy te mit szívjál..... 😂
A vessző a lényeg Szoci, motoros(kezeit széttáró) nem azt mondja, hogy szoci motorja van 😁