Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt simán elhiszem, hogy az ársapkás benzin mindenkinél szarabb, mert minek tegyen bele drága adalékokat? Ezért veszek csak 100-as benzint piaci áron.....nem mintha sokat használnék
Aha...A vezetöink úgy csinálják, hogy nekünk jó...nagyon jó :-) gyalázat, mi?
Ó dehogy. Csak a libsi vezetőitek, akiknek semmi aljasság nem drága a céljaik elérésére, meg néhány ilyen agymosott mint te.
Nem az a gond hanem az hogy az úr szerint az "osztrák" benzin amivel a legenda szerint az OMV ellátja a kútjait az csodabenzin a sweháti finomítóból,a mol által gyártott meg egy pocsolya szemét.
Ezért mg az omv saját benzint hozott nem folyt,amint mol került bele elkezdte.
Elnézést...
Eger a tiszaujvárosi töltőről kapja a lét. Sose volt osztrák, dunaujvárosi finomitóból származik.
Nem az etanol "eszi" a tömítéseket és a gumikat. A többi olyan aromás összetevő, ami nem izooktán. Pl. toluol.
Valóban, emiatt gyakrabban kell ilyen jellegű alkatrészeket cserélni, avagy kénytelen az ember ehhez megfelelő minőségű (pl. Viton, FKM/FPM, stb.) gumialkatrészeket beépíteni.
Látatlanban a szivárgás jellegét nem tudom megsaccolni sem, de a másik dolog, ami még játszik az az, hogy egyes helyeken már repedezett, de a kosz/üledék által elzárt résekből kioldódott az eddig tömítésként funkcionáló retek.
Mindegy honnan származik az üzemanyag, a szabványos mennyiségben tartalmaz etanolt...
A minap csak 95-ös volt omv-n shell kúton nem volt semmi, így marad a mol ársapkás 95-ös benya. Ott legalább tudok tankolni, van mit.
Talán abban ha az ethanol oldja, károsítja az annak idején más összetevőjű üzemanyaghoz gyártott tömítéseket.
Az egri szerintem sosem volt sweháti finomítóból.

De könnyen tesztelhető,csak átugrasz bécsbe tankolni és nem csöpög akkor a benzin volt. 🤔
Elromlott, van ilyen...Nem tudok még ötletelni sem, hogy ez milyen formában tudna a benzintől függeni...
Üdv mindenkinek! Csak egy kérdés az OMV-vel kapcsolatban. Még osztrák üzem anyagot forgalmaz, vagy már az itthon gyártottat? Ugyanis tegnap megtankoltam az asszony motorját az egri OMV-nél és reggelre minden felé csöpögött belőle a benzin. Eddig száraz volt mindenhol.
Jo,hat rad meg egy ev levegoert horges folyamatosan es utan zero penz nelkul ugyenez.
Neki jobb. 😍
ezek a nyugati népek burokban élnek
szerintem maxikum 10 év és rájönnek arra amit mi mindig is tudtunk hogy a köznép élete szar
olvasgattam hogy nyugaton egyre jobban éli fel a nép a tartalékait, elaltatják őket avval hogy vírus pár év most háború pár év kicsit szarabb de majd minden jó lesz
de mégsem, jönnek az új ötletek: nem kell se lakás se kocsi mert bérelni is lehet stbstb egyből jó lsz minden mert lesz eleinte sok felesleges pénz, aztán ezt is felélik és meg is lesz a mindentől és mindenkitől függő biorobot
akkor nem lesz ám az hogy a jürgen nem megy el a szar melóra mert nem lesz jobb....
bár én max 50 évet jósolok a jelenlegi szintű társadalom fennmaradására
nem mondom hogy madmax stílusban toljuk majd de ennek a nagy bőségnek végérvényesen vége lesz
Szegény Pipi, rá is ez a sors vár..... 😭
https://en.wikipedia.org/wiki/...
Amúgy meg olajvezetéken is jön nem orosz olaj Ausztriába...Így érkezik a 90%
Aha..nyilván, mindenki szembe megy a forgalommal, csak a szittya magyar pusztabohócok nem...
Neked csúnyán kimosták az agyad 😂
KTM gyári olaj :-) Svájci. nekik sincs tengerük.:
https://motorex.com/de-at
és bár ez nektek teljesen új, de más módszer is van az olaj szállításra mint tankerhajó vagy vezeték...
Én pl részbe abból élek, hogy ezeket húzkodom....
Annyiért a praktikerben van kirakva. Aztán kb. októberre be is szerelik 😆
Ez a durván 10% miatt hasaltatok le ? Mese mese és mese de a te homokos agyadnak ezt be is tudják mesélni
Na más(kezeit széttáró)
Az létezik, hogy 2021 és 2022 júniusa grammra ugyanannyi áramot adott, gondolom ez csak a véletlen műve(kezeit széttáró)