Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szívjá ájkoszt(kezeit széttáró)
bogyókám te itt mindenki rémálma vagy 😅
mondjuk Őt szeretjük(kezeit széttáró) Talán az együgyűsége miatt megsajnáltuk az évek alatt(kezeit széttáró)
ehhez kevesen vagytok(kezeit széttáró) nagyon kevesen 😂
tudod bogyokám sokan vagyunk(meghajlós) de nem vagyunk elegen 😅
a tied sem kevesebb úgy sejtem inkább több(gondolkodós)
😂
akkor meg kell szüntetni a motoron a hibát(kezeit széttáró)
remélem (fetrengős)
Ez tényleg nem drága, egészseggedre! :D
Alakul a forint árfolyama rendesen....
ehhez miért kell még masiniszta? Gépek nem tudják elvégezni a szállítást?(kérdőjeles)
Csak én dohányzom, 12-13 éve kizárólag magam sodrom - így 28 ezer pénz egy hónapban. Nem urizálunk! 😆
itt legalább nem kell vitatkoznod az utassal 😅
én most rakatok megint egyet beszereléssel 245. Mondjuk július második felére ígérik bár nekem ráér(óranézegetős)
Te szoci? Árpádsávval? Ne röhögtess..... 😆
Pedig ha pl. ketten bagóznak egy családban, az akár lehet százezer is havi költség. Amíg erre telik addig kár panaszkodni.
Nekem van Etz-m de te mitől lennél az? A négy balherétől 😆
Hat,latod ez a hulye bogyo se teszi le a bagót.
Majd mason sporol.
Szivjad b+duplajat,hatha elobb nyiffansz ki. 😍
Akkor voltam kint én is, 24-től 28-ig.

Ezen már gondolkodtam, hogy mi lenne az a benzinár, amikor már nem mennék el egy pár napra motorozni, most a 7-800 ft-ossal még elmentem. Balkáni országokban annyival olcsóbb a kaja meg a szállás, hogy belefér ha a benya drágább. Az biztos, hogy ez a benzinár még nem riasztotta el az embereket az utazgatástól.
Ja, kapni fog havonta vagy kemény ötezer forintot, miközben én a vágott dohány jövedéki adójaként havonta ennek sokszorosát hagyom a Nemzeti Dohányboltokban...
Még ez is csak csak..... De ez magyarokat gyalázó díszfattyú labancfelszopó nagyon nem ide való!
Igen ez így szokott lenni,szidjuk szidjuk de amikor juti van akkor vidáman sorba állunk érte.És akkor ez a fogyatékos bogyó mondja itt másokra hogy elvtelenek.
Tévedsz: én a rémálmod vagyok, az utolsó IGAZI szocimotoros! 😂