Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az még megoldható
de ha pont elkapja az embert egy fosókór akkor azért lehet kapaszkodni 😂
Szar lehet ha reggel a szokott módon kilépsz az ágyból 😄
Én meg nem is akarok 😀
Na kimentem hugyozniiiiiiiiii..........
Én meg nem bírok odáig felmászni. 🤕
én meg nem vagyok ilyen hülye 😅
én nem lennék ilyen bátor....
Tehát a rossz elmaradása a jó?
Hát, elgondolkodom ezen én is.
valami jóbanrosszban volt
de a pap arról nem beszélt hogy még 60 évesen is ki kell nyalni, szerintem pont elég annyi hogy nem baszom a hátába a csákányt 😂
Aha, jóban-rosszban, emlékezel?
csak vérátömlesztés kellett neki adni sürgősséggel 😆
nem is vérzett 😄
Még jó hogy nem mindenki nevel ebben a szellembe.
ahogy öregszem egyre kevésbé kedvelem mások testnedveit
fiatalon nem volt probléma, akkor olyan izmos volt a nyelvem hogy megemeltem vele egy kekszes vödör vizet
mondjuk azt itt nem közölted, hogy szerencsétlennek széjjelhasítottad az ujját és az ügyeletre kellett vinni ezért volt az anyuka felháborodva 😅
hamarosan akkor lefől a kv de hát ez az élet rendje, az első nyugdíjas napra meg ne számolj 😆
én a nappaliba 10800 lumenest raktam, 2400 max a fürdőben van a szobákban simán a 3600 k-os és qrva jó a fényük. A melegfény az szar mert sárga és nekem gyenge a fénye hiába egyezik meg a lumen szám a hidegfényűvel. (kezeit széttáró) Melegfényű fejlámpa nem is tudom van e(gondolkodós) Én a dekatlonba szoktam venni 1 zsugor 10 db van benne az kb. 1 évig elég most olyan 20 ezer körül van a 10 ledlámpa. Én inkább a programkapcsolós ledektől készülök ki(fejét fogó) az nem a horgásznak való, legalább is biztos nem azoknak találták ki. Kaptam néha karácsonyra ilyen olyan luxus fejlámpákat(fülét bedugó) egy gombot 6* megnyomsz mire fel és lekapcsolod, mert 2 led, 4 led 6 led, majd villog majd piros, majd pirosan villog a halad meg már rég a túloldali akadóban van(fejét fogó)
A dekatlonos 1 gomb 1* nyomod felkapcsol még egyszer megnyomod lekapcsol slussz. Doszta elég(meghajlós) 2 db aaa elem az igénye és elvisz 1 hétvégét, szerelgetni a parton szákolni bőven elég, a holdra nem tudsz vele felvilágítani(kezeit széttáró) De az is hideg fényű. Ezt a meleg fényt szerintem a melegeknek találták ki, 😆 minden esetre szerintem nem jó semmire(kezeit széttáró)
én még a mentők kiérkezése előtt levetettem magamról a bőrruhát a nézelődőkkel, hogy le ne vágják rólam, ha megérkeznek 😅 Qrvára fájt a széttört kezem, de a bőrruha már akkor sem volt olcsó(fetrengős)
Akkor kenyszerbol kilafatyolod.
Szokas szerint.
Gyurcsanyi megmondta, akinek oregecskedo felesege van, az kapjon ujat.
nem rossz, csak fárasztó
nincs ám olyan mint 20 évesen volt hogy 3 előretolás és máris lehetett indulni pecázni
Annyit fikáztátok a csajokat, hogy le is szedték őket a tyúbról... 😕
A háztájit amúgy is meg kell művelvi, mert nem hagyják az asszonyok sokáig parlagon. 😅
Szegény te 😉 Azért annyira nem lehet rossz, ahogy elmondtad milyen jó popsija van az asszonynak. Valahogy csak kibírod. 😄