Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mostanában elég szélsőséges hőméréklet tartományt elviselek
nyáron ilyen 50 fokokban is elvagyok, de a héten 8-10 fokos helyeken baszakodtunk, aztán még mindig rövidgatyában tolom, de már felvettem a héten egy vékony melegítőfelsőt mert ezek a reggeli 5-6 fokok már nem voltak kellemesek, egyedül a kezem fázik ha hideg vasakat kell fogdosni
nekem van körbe 5 centi hungarocell, sajnos akkoriban ez volt a divat, most már sajnálom hogy csak 5 centi, legfőképp hogy az egész szigetelésben abban az időben a hungarocell volt a legolcsóbb, az üvegszövet háló kb drágább volt mint a hungarocell, a ragasztó meg nagyjából az összes minden egyébtől többe került
meg azért itt van kb 80nm az egy szál 3.5ös klímára
Nekem nem hűlt még 20 fok alá akkor se amikor nem fűtök.
Pedig csak annyi hogy Ytong a fal, emiatt jó a hőszigetelés.
Ha ráteszek hungarocelt akkor meg simán beleheljük szerintem 😄
Nálunk 21fok van. De asszonykám fázik, mondjuk nem csoda a hidegérzés mellékhatása az anno kapott kezeléseinek...
úgy néz ki az a napi 3-4 óra légkondizás nem lesz elég télen
bár én még mindig egy gatya-pólóban futkosok a lakásban, de az asszony már zokniban alszik 😂
Csak poén volt. Nem érné meg elmennem. A Teslába nem fér el túl sok rönk. 😁
Vészhelyzetre van elég fám, meg gázolajam. Amúgy meg klíma, napelem, gáz....szóval tényleg atomot kellene bevetni hogy nekem ne legyen fűtésem, de akkor meg már ugye minek.
Határeset. Esetleg ha motorral mennél fát vágni... 🤔
Marha jó az "aknád" barátom, jó szerszámmal öröm a munka. (by Rocco) 😁
Hát ez így sem jön be, igaz nincs fiókom ezen az oldalon.
https://www.facebook.com/groups/1576483045908077/user/100009210158222/ Nem adta ki ! Talán itt megnyílik ! 😉
https://www.facebook.com/groups/1576483045908077 figyeld csak a bajnokot ! 😉
országos a fenét
már lassan minden putriban motoros felvonulás van
Izsákon lesz országos motoros találkozó. Minden évben elmegyek. Beszélek ismerősökkel (élőben) eszünk egy babgulyást, megyünk egy kört, és minden hepi. 😉
anyáméknak viszem, nekem nem kompatibilis a gázkonvektorral
amúgy most üzleteltem kb 3 mázsa préselt raklaplábat 5 liter pálinkáért, kíváncsi vagyok hogy ég majd
nem olyan tömör mint a brikett de szerintem a sima fától több kalória van benne
Ma én is fát vágni voltam anyámnak és a nővéremnek. Nem motoroztam! De, holnap motorozok. Na most erre mit mondtok?
Форточка 😂
Majd akkor bekapcsoljuk a klímát.
Fogsz te még jancsi kályhában tüzelni, az ablakra vágott lyukon kidugott kéménycsővel 😂
Szerintem kezd el az erkélyen felhalmozni az akácfa hasábokat 😆
Hát nagyon kutya egy hobbi ez. Igaz lehet ők meg fel nem ülnének motorra.
Panelosnak minek fa? Fa munka helyett gurultam egyet... ez nekem való viszont. 😆
Apropó, nem adsz el fát? 😆
Tehát akkor kijelenthetjük hogy buzi aki ma nem vágott fát...merthogy én is ezt csináltam 😆
....és rájöttem nekem sem való ez.
Meg a faszom az!!!Kb egy másodpercet sem kívánok az életemben ilyen helyen tölteni!
én fát vágtam ma, egészen elfáradtam, nem való ez nekem.....
vicces mert 3 ember kérdezte nem-e adok el fát, tiszta hülye a nép
Aki ma nem motorozott az... 🙃
Csak arra kell vigyázni, ne te legyél a második csapatban 😁