Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem a benzin akkor mi? egyből tankolás után másnap kezdődött a hiba
nekem olyan az ac pumpa hogy kézzel is tudom indítani(alapból akkor megy amikor az önindító termel áramot, szóval forog a motor), amikor szörcsög akkor feltöltötte és a visszafolyón már visszaért a buborék a tankba(évek óta ilyen elengedi a benzint)
szóval én a benzinre tippeltem, egész addig amíg a 100ast nem tankoltam
amúgy benzinnel jól megy egész a tiltásig lehet húzatni szóval üzemanyag ellátási gond nincs, pl eldugult benzinszűrő
Pipi vazze, azé' ezt nem kéne 😄: https://24.hu/belfold/2022/09/...
Amióta tele van etanollal a benya nem érdemes teletankolni mert úgy is korrodál, igazából nem is tudom mi a jobb talán a fűtött garázs, de ugye az nem mindenkinek van.
Az elrakás nálam annyi, hogy telitankolom, de az utolsó két évben már azt is meggondolom, mert levegőszűrő cseréhez le kell vennem a tankot, az meg vacak, ha teli van.
Tudom a rozsda, olvastam is róla, de én még soha, senkitől nem hallottam olyant, hogy amelyik gép minden évben használva van, az elrohadt volna. Pláne a modern járművek.
Egy felni festés (half) vagy egy matricázás van amúgy a tervben csak a karbantartáson kívül.
Én nem nagyon veszek észre különbséget. A 100-as csak a téli tárolás miatt van, de ilyenkor öntök bele általában petróleum "H"-t egy keveset.
Az öreg lom hoddád 2év múlva igaz kicsit kehesen de beindult a 95 benyával letámasztva a bót hátuljába, emléxem.
Ott nem a benzin a gond.
El ne tedd, október még hoz sok jó időt...
Nekem nem érzékeny egyik tekknika sem a 95re de elrakni 100al fogom. A robeszt meg el sem rakom mert télen is gurulok vele száraz hideg időben, mikor mindenki itt vernyog majd... 😆
baszki én tankoltam az opelba 95öst, full tank 50 liter, gondoltam leszedek egy 30as kannával a robogóba a többit meg majd kifogyasztom télen
na az olcsósított takonnyal alig indult be az opel, ki kellett szedni az összeset, tankoltam 100ast bele de mindig kurva nehezen indul, nem tud mitcsinált ez a jóságos ársapkás kurvaanyja de azóta kb 20 másodperc indítózás mire beindul
benzin jön, szikra van, gondolom a kompresszió 1 nap alatt nem szaladt el messzire
Én is csak azért, mert ki tudja meddig lehet használni, másrészt az új gatyót ki akartam próbálni, harmadrészt meg fele tank 95-ös, a másik fele 100-as, ki akartam fogyasztani, hogy 100-as menjen bele csak, mert hátha nem lehet sokat menni már az idén.
ma ismét kivágtam 2 fát
van még vagy 30 vastagabb
sosem lesz vége
olyan kibaszott görcsös alig tudom szét hasogatni volt amit be kellett vágni fűrésszel + alakban felén túl hogy utána ékkel szét tudjam verni
Ma uncsi foglalkozás van, sokat nevetünk... 😄
Aki nem volt ma motorozni, az tudjátok miféle... ugye?
Nekem meg aszondta vezérigazgatóassznykám, Pityu cseréld ki a váltószoknyát. Én meg jól kicseréltem. Remélem jövőhét eljutok a műfű csík levágásáig azt el tudom küldeni.
Sok volt a melő mostanság a panelputrin, de szinte kész. 😇
én szegényebb vagyok a templomos egértől is de akkor is egyben cseréltem
mert hiába csóró az ember attól még lehet úriember 😂
igaz nekem arról lejött a műbőr rész egy foltban mert a gyerek valami nyalókát oda rejtett aztán az nem tévesztett, hozott mindent csak a szövet maradt
de az ember amúgyis szettben árulta
Nem az tökéletes igaz elüt rendesen. 😁
kéziféknél nem lett cserélve? nekem szettben adták anno
Tényleg sokat dob egy szaros váltószoknya, főleg ha bőr nem textilbőr.
Nem munkás kesztyű. Arra textil, meg gumit az is textil belsejűt használok.
munkába szerintem szar lenne, drága is meg nem nagyon lehet fogni benne kisebb tárgyakat
amúgy robogóra a hegesztő kesztű kurva jó, én abban toltam anno
ingyen volt, mert kunyiztam a cégtől a hegesztőktől egyet, jó hosszú nem fújt be a szél a kabát ujjba, több rétegű jó a hőszigetelése, plusz nagyon kényelmes
https://www.louis.eu/artikel/f... egy ilyet rendeltem rotyeszra, csak jobb mint a sima bőr, pár fokkal. Kicióccó. 🙂
nincs jó kesztű
nagy a kezem ellenben rövidek az ujjaim, emiatt amit fel tudok húzni és kényelmes annak ilyen 1-1,5 centivel hisszabbak az ujjai, ami ujjhosszban fasza az meg feszül ha "becsukom" a kezem
pl az ilyesmi kesztyűkben találni jót, de ritkán van 12 méret: https://mrmunkaruha.hu/termek/...
ami meg nem puha az meg szar mert meneteket vagdosni meg ilyesmi finomabb dolgokat nem tudok benne megfogni
a mártott cérna kesztűkben meg ugyancsak nem tudok fogni mert feszül rajtam és/vagy hosszú az ujja
a nem mártott meg kb elázik 3 perc alatt
teszteltem pár kesztűt de még nem lett meg az igazi
ezt is teszteltem: https://www.ipararuhaz.hu/pr-8...
nem rossz, de nem is az igazi, mondjuk ettől is hideg a vas csak nem lesz fekete a kezem
Húzzál kesztyűt bakker.