Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mvm van nálunk
ezek ipari fogyasztók saját trafóval 3-5 millás havi villanyszámlákkal
EON terület?
Mert MVM területen nem sikerült kihoznom 120 forint fölött a kalkulátorukkal.
Nem lett volna érdemes szolgáltatót váltania?
itt ahol most vagyunk az egyik műanyagos azt mondta 230-ért lett megkötve a szerződés
de be van fosva mert a konkurencia még mindig 100 alatt kapja jövő év végéig, szóval a helyzete nem jó
gyártás harmada az áram költség
Zoli, mit mondtál? Mennyiért kapod az áramot a vállalkozásban?
Nagyobb a csomagtartó 🤔
szerintem a kerékméret lehet eltérő
a hozzászólásokat kell elolvasni
ennyi idiótát.......
https://www.facebook.com/photo/?fbid=278562543884052&set=a.105945481145760
Majd' 4 óra alatt etted meg? jó szálkás lehetett... 😅
Így teljesüljön minden kívánságod. 😉
Kösz.
De most csendet kérnék mert halat eszek. 🤐
Valami ilyesfélét vettem vagy 4 éve, de még nem bontottam ki, ha gondolod próbáld ki. : https://www.mall.hu/egyeb-auto...
szimónál volt valami hasonlóm gyerek koromban valami cipőkanál szerűséggel belenyúltam is szépen visszapattant(meghajlós)
Az egy jó tenyérnyi horpadás volt éles törés nélkül(meghajlós) Szerintem minél nagyobb a horpadás annál esélyesebb a siker és ha sikerül középütt megnyomni kipattan(kezeit széttáró) Bár zotyának én is a lacaféle módszert ajánlanám inkább annyival kiegészítve mielőtt kivakolja a horpadást flexi, fagyálló csemperagasztóval, van neki mélyalapozója ami rücsis enyves és nem válik el a fémtől sem(meghajlós) Én a mapei-t ajánlanám de ha nincs annyi pénze az obis sakret is jó(sípot fújó) Ha meg levette a tankot akkor a legjobb ha visszintesen elfekteti és mélyalapozás után padloponnal kitölti a horpadást azt legalább el sem tudja baszni 😂
Tankot biztos.hogy.nem pattitassz ki. Ez nem 0.4-es lemez, ráadásul ivelt ugyhogy max egy puklit nyomsz a mélyedés közepére.
ha nincs éle simán belenyúlsz valami tompa tárgyal seprűnyél vagy ami befér aztán kipattintod(kezeit széttáró)
Én a pözsó tojotával jártam úgy tavaly, hogy amikor beültem az autóba, bekötöttem magam és indulni készültem láttam a jobbos tükörbe, hogy a jobb oldali tolóajtó elhúzva maradt(fejét fogó) Hát mondom a faszom száll ki van nekem erre módszerem ismerem a dörgést 30 éve tolóajtós autóval járok(kezeit széttáró) elindultam vele majd hirtelen ráfékeztem(meghajlós) Az összesnél így csináltam ha véletlenül nyitva maradt az oldalajtó(meghajlós) és soha nem is volt problémám a tehetetlenségénél fogva szépen becsukódott a tolóajtó(meghajlós) Arra nem számoltam, hogy itt a sínek még nincsenek tele dzsuvával és 1 újjal csukható a tolóajtó mintha taknyon csúszna(kezeit széttáró) Azzal sem számoltam, hogy ezeket már papírvékony lemezből hajtogatták szerintem 0,1 s sincs a lemez 😆 Nos a fékezés után egy nagy csattanás lett a vége(fejét fogó) Az ajtó ugyan becsukódott de támadt egy rossz érzésem 😂 Hát kiszálltam megnézni mit csináltam(szemeit körbeforgató) Szóval az ajtóbecsapódás után a vékony lemez a lendülettől még tovább szeretett volna menni és mivel nem bírt kidudorodott az oldalajtó(fetrengős) Éles törés nem lett egy ujjal visszapattintottam roppant egy nagyot(fejét fogó) Nos mivel megnyúlt az anyag sajnos időnként előjön,hogy az ajtóbehúzás után kidudorodik az oldalajtó(fejét fogó) nagy pattanással mindig visszanyomom(kezeit széttáró) A hártyavékony festékréteg egyenlőre még a helyén van(fetrengős)
A festés elkerülese lenne a cél.
nincs.
régen én is hallottam ilyet szimótankkal. Valami okos kitalálta, hogy majd kikompresszorozza a horpadást 😆
Asszem az lett a sztori vége, hogy gömb alakú lett a tank meg lett vagy 11 literes 😆
😅
Valami erős meggörbített vassal belülről nem lehet elérni?
Ragasztásos kihúzatást mondtad hogy kipróbálod.
Esetleg elvinni olyannak aki ilyesmivel foglalkozik.
De azon a lomon elég lenne csak leglettelni jó vastagon csemperagasztóval, és ráfesteni 😂
Ha nincs él a horpadásban akkor van egy csodaeszközöm ami elvileg erre való, rég rendeltem már, de talán csak mükszik, legalább kipróbálnám. 😁
nem árt megmelegítemi
2t kipufogóval csináltuk már egész jó lett
szimó tankot is fel lehetett fújni úgy hogy több literrel megnőt a térfogata
De csináljon róla videót, mert kíváncsi vagyok hogy robban az arcába 😂

Jawa tankkal próbáltam ilyesmit. A horpadás meg sem mozdult, csak szétnyílt a varratok mentén. Szerencsére annyi eszem volt hogy feltöltöttem vízzel, hogy ne legyen rugalmas közeg ami pukkan.
fújasd meg kompresszorral 😆
ja hallottunk már ilyenről(gondolkodós)