Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fekszik kérem,fekszik,a tenyeket lehetne megjegyezni? 😂
Amugy rohadt kenyelmes,bajdovej. 😂
Csak azt nem tom hazilag hogy lehetne festes nelkul kihuzni a tankbol egy tenyernyi horpadast. 🤔
Legyen is, még a végén valami elbambult motoros hátulról belecsattan és felül a tetőre vagy ilyesmi... :D
Pontosan ezért van biztosításom.
még szerencse hogy elköltöttem
nekem szinte ilyen és 25 volt, igaz kb 5 éve
az D2 szerszám acélból van elég durva teszteket kibírt
Ennek a méretpontos mása
https://www.muziker.hu/fallkni...
csak a nyél másabb
itt nem részletes a leírás
igazából az edzés ami érdekes hogy számít-e valamit a ridegebb a célnak hogy csak az él keményebb
Lassacskán befejezettnek tekintem az idei szezont, max már csak tankolni viszem ki a vasakat.....bár ha beesik valami langy idő még egy kisebb kör beleférhet. De ma már hazafelé hüvösnek találtam az időt. Viszont a nyolcason egy jót még mentem, a ducati beszokatva:))
Mondjuk az furcsa elsöre hogy nincs koptató aztán először a csizmatalp ér le.....bár a gs-ken sincs ahogy nézegettem......
én vettem bosh kondikazánt, egy vegyes kazánt egy puffert meg lesz hozzá a kütyü még szűk mikulás+ beépítés, néhány éve ezért komoly autót lehetett venni szalonból 😂
én ezt a megoldást kibaxtam minden lakóból ahol így volt megoldva a kádtöltő csaptelep. Csempe lever aztán hideg meleg ág elvíve a kád fölé külön kádtöltő csaptelep azt jó az idő(kezeit széttáró)
Nem kard de itt esetleg érdemes tájékozódni, én konkrétan vetem tőle kést rengeteget You Tubeztam ebbe a témába
https://www.magyarkesek.hu/kes...
Ezt vetem 7 hónap 78.000 ft és már enyém is volt 😃
El nem hiszem, hogy átbasznak minket. 😂
csak gondolkozni kell és máris megvan a megvilágosodás 😉
Na ja, vannak olyan szekták ahol ezt kell hinni. 😁
még mindig nem fogta fel a nép a lényeget
"nyugaton" csak azért élnek jól mert máshol nem....
Mert ott szarul kerestek és nem bírnátok kifizetni velünk jól keresőkkel ellentétben, ennyi........öcsém épp ma járt nálunk és szóba kerültek az árak, beszélni is értelmetlen erről.
Az is tuti. Azért ennyi garinál nem parázok, meg amúgy sem.
pedig már a mofém is csájnaji
csak ugye az olcsóbb(de a ridegebb 1095) anyag van eltérően edzve
mert ha sima edzés volna a 1095 meg a 1060 akkor nem is kérdés hogy a 1060 a befutó
mert ugye senki sem akarná azt hogy egy kisebbségi kulcsonton csak úgy eltörne a kardja 😂
Akkor vegyétek a drágábbat. Él edzés van minden edetben ugye a rugalmasság miatt, így nem lesz rideg és törik. Kalapács, fejsze stb... mind csak az élén vagy a közvetlen ütőfelületen van edzve.
Nálunk a praktikutya van nagyon elszálva az árakkal. A mofém ebből 44 papir.
Mofém bírt 15 évet beavatkozás nélkül. A no name meg 1,5 et. Ez meg kiderül, 10 év gari van rája. 🙂
Az obi picit rosszul valtja a Forintot… Fehervaron akartunk venni egy mosogato csaptelepet… ~22000HUF . Rakerestunk a vasarloi visszajelzesekre, ami a nemet telon jott nemetul. Kozben feldobta a nemet obis arat: ~30€…
Igazibol amerre mentunk az orszagban a csaladi projekttel kapcsolatban folyamstosan ez volt tapasztalhato, hogy nemetben olcsobban hozza lehetett volna jutni. ..
aki jobban ért az acélokhoz az segítsen ki
léteznek ezek a 1045-1095 acélok, minél nagyobb a szám annál több a szén, annál éltartóbb ellenben annál ridegebb törékenyebb
nézegetünk kardokat van 1095 anyagból kettős edzéssel él 60hrc pengehát 40 hrc
és van 1060 acélból 55 hrc keménységgel
a 1060 elméletileg optimálisabb választás de mivel díszesebb kidolgozás 50 ezerrel drágább
akinek vennénk az legalább olyan idióta mint én vagdosna vele mindent is 😂
igazándiból nem annyira számít az ár, mert ha a drágább a jobb anyag akkor arra dobjuk össze a pénzt, ellenben ha az olcsóbb is megfelelő(mivel a pengehát nem olyan rideg) akkor azt az 50 ezret akár pizzára-sörre is lehet költeni
50. szülinapi ajándék lesz szóval nem a pénz ami a fő szempont