Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

talán mert nem mindenki tudja felvágni. Van aki még bepakolni sem tudja 80 évesen ne magadból indulj ki aki 7 napból 6 napot kényelmesen elücsörög, a semmittevésbe csak tömi a fejét a le nem vezetett energiájával meg nem tud mit kezdeni alig várja már, hogy fát hasogathasson(fetrengős)
pl sógorék az emeleten laknak de van egy kis kályha bent néha fűtenek mert "hangulatos"
társasház udvarán a kocsik meg a mindenféle gyerek játékok között tuti buli lehet fát hasogatni

nálunk kb 0,5 fokkal van kevesebb a szobákban mint a n-nappali-étkezőben ahol a légkondi van
most geci meleg van hogy fogyjon az áram leolvasásig el kell füstőlni még párszáz kwh áramot
En januarra szamitok ra. 😂
Legalabbis az erdeszet szerint.

Idenre megvan,ez jovore kell. 😆
ne számolj a rezsicsökkentett fá árával(ujjával nemet mutató) Én már júliusban megmondtam, hogy nincs elég fa az erdészetekben. Tulajdon kép sosem volt. Ha most jelentkezel fáért márciusra ígérnek(fetrengős) Számoljál 6-8 ezer forintos fával mert ennyiért fogjátok kapni azt a kevés kivételt aki valóban hozzájutott állami erdészetből(kezeit széttáró) A kormány kommunikáció és a valóság nem követi egymást kb 12 éve csak most amikor valóban fájdalmas lesz fog ez látszani(kezeit széttáró) Tudjuk gázból is van bőven 😆 Gázból is úgy van elég, hogy arra számít a kormány, hogy az árak miatt csak fele fog elfogyni, bár ez esélyes. Aztán lehet januártol hom ofisz ovoda és iskola 😅 Bár nálatok a gimi már most is hom ofisz 😆
Az még nem jött meg.
1,7 szórt, ömlesztett űrméter, az általunk gyártott és értékesített hálós csomagolású
33 cm-es hossz esetén : 77.900 Ft.-/raklap

25 cm-es hossz esetén : 79.900 Ft.-/raklap

Ha a kepeket nezem kb ugyanaz.

Bar sosem ertem minek vesz az ember hasogatva ha van erdeszetnel nem hasogatva.
Ugy tenyleg draga hogy mas vagja fel.
Nekem 5 erdei meteresben tolti meg a 2 tarolot ami darabonkent naggyabol 4,8 kobmeter.10 erdeibol egy kozepesen hideg tel siman kijon,ez a 4 tarolo mennyiseg.Zero gazfogyasztassal.Ha a rezsicsokkentett fa arat nezzuk akkor 300e+70e a szallitas.
Csak a plusz gazfogyasztas duplaja ennek az arnak.
Arammal sem lenne jobb.Egyreszt van 6-7 szoba,relative tavol egymastol.Ennyi legkondi beepitese is millios tetel.
Ha okosan hasznaljuk fel es vegyesen futunk a rezsicsokkenett alatt gazzal felette faval akkor siman meguszhatom olcson.
Persze nem nyitott ablak mellett alszom.
A villany is sok,arra tartom a napelemrendszert.Azzal csokkentjuk a szamla azon reszet.
Ja es felvagni nem macera,hanem cardio edzes nyaron,nem kell fitneszberletre kolteni. 😆
750 gáz helyett jobb a légkondi
ha hidegebb van kint akkor is 2x a szorzó a házhoz képest, mostani időjárásban még inkább 3x
idén tesztelem ezt a teóriát
eddig még be sem kapcsolatuk a konvektorokat
kemény télre számít 😂
Az tuti, hogy jól mutat így lezsugorozva(fetrengős) 200 ilyen csomagocska vígan el is férne a felújított disznóólamba ami hivatalosan át lett nevezve fa tárolónak😅
hát ha átszámolja, gázra inkább fűt a 750-es gázzal mint ezzel(fetrengős)
ilyen özönvíz előtti mig 23-ast? Annyira szar volt, hogy 80-as években le is tiltották( fetrengős) Volt kb. vagy 5 db belőle pápán. Aztán vagy tudta nyitni a szárnyát vagy nem minden esetre a pilóta akkor volt biztonsága ha bele sem ült. 😅 Na mondjuk a mig 21 is egy szar volt. Naponta hullottak lefelé. Az igazi mig az a 29-el jött meg.
nem(ujjával nemet mutató) az új ford(fetrengős)
Az ugye megvan,hogy valójában ez sem olcsóbb? 😁
Tavaly 35 volt az obinál, de azért sem vettem fát, de ennél még villannyal is olcsóbb fűteni.
https://www.triumphmotorcycles...
De ilyen csak hülye khaki ződ
Azt nem tom. Holnaplefényképezem
A speed1200 lancos.
Koszonom szepen.
Pedig csak azvan.
Egyábként jó az. Nem kell szöszölni vele
Hmm,a lampa szíp,a gardány nem kell.
Legujabb. Három db van az országba. Ez is,gardányos.
A legujabb vagy az a giganehéz gardányos 1200?
Nincs ridegtartás 😉
Még nem 🙂
De mivel sose volt olasz motorom.nem vagyok bátor bármit is kijelenteni.
Ellemben van.itt egy csávó egy uj tiger 1200-vel, valojában nem rossz gép. Nem.cserélném el de szinte ugyanazok a fejlesztések vannak rajta. Nem.csunya, de sztem az első lámpát elbaszták. Többi jó.
Amúgy grat lLac ! 😜
Még lányom sincs csak két fiam , nemhogy ma férjhez ment ?! Akkor én mától a fiúkat szeressem ? 🤔 😯