Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van, de majd dec-jan... akkor feltehetem ezt a kérdést...? 🤐
Mert én akkor is fogok... 😇
Mondanám (írnám) hogy aki ma nem motorozott 😁
biztos meg tudnám oldani nagyon egyszerűen de már nagyon este van gondolkozni
Igazabol a ket oldalso gurtni lecsuszasat gatlo tarcsa rogzitesen agyalok,mer az egeszet felhegesztem a picsaba a terv.De belul nem lehet mer a hegesztes szetszedne a spani szelet.
menetes szár, belül rátekersz annyi anyát hogy elférjen a csőben a másik csapágy aztán a távtartó is olcsón megvan
Akko marad a csöves dolog. 🤔
1-2 ezresért nem kapsz rendes csapágyházat tengellyel, egy egészen kicsi kapugörgő is 1000forint felett van már nagyon gagyi csapággyal
miért tenném? ha eljön felásni a kertet akkor kap, még akkor is ha nincs szükségem kert ásásra
Az eredeti terv az lenne,de ha lehet venni egy-ket ezresert akkor megvennem,mondtam mar hogy rohadtlusta vagyok?
Gondoltam, hogy nem adsz nekik.
Aki megérdemli, annak.
keresel egy csövet amibe pont beleillik valami csapágy aztán beleteszed, ha kicsit lötyög akkor telersz bele pet palackból csíkot
régi cégemnél volt csapágyház ezer féle, néha 10 kilószám dobálták ki ha megszűnt egy gépcsalád
Jobb lenne femből,a motor felett logva alszom,nem muanyag a vagyam. 😆Nyomtatva. 😆
Tehát akkor nem precíziós görgő.
Ha leskicceled mit akarsz, kinyomtatom neked műanyagból.
pl szegény éhezők sétáljanak el az almásokhoz és miután végeztek a szedéssel 99%-ban otthagyják a léaémát mert nem éri meg elvinni leadni olyan keveset fizetnek érte
össze lehet szedni és a jóárasított cukorral lehet belőle lekvárt főzni
vagy a hűtőházba el kell menni dolgozni idénymunkára és az ott leválogatott gyümölcsöt el lehet hozni ingyen, nekem a barack így jött, igaz nem dolgoztam ott éppen de már volt hogy csináltunk ott ezt-azt máskor
5-6 mázsa barackot idén el tudtam volna hozni annyi volt amit nem lehetett eladni
szilvát el tudják adni cefrének, de az almával meg a barackkal nem szaroznak, meg a földekre vissza és tavasszal be van tárcsázva
Gyakorlatilag egy 140x200 bedlift egyik alkatresze.
50mm 2 tonnas spanifer gurtnikat kene 90 fokban megvezetni ahogy csörlőzöm fel,gyakorlatilag ezeken log az egesz.
Ezt masolnam le mert az ipse kurvadragan adja a cuccat. 😁
Alapkent 40x20 zartszelveny,fa racsozat,csörlőm es lom furgonom van.Egyszerusitett konnyen kiveheto cucc kéne.De nem ennyiert,valsag van,szeretem a low budget cuccokat.

http://youtu.be/u5mMRo2MzYQ
egy ideje nem fogyasztok pálinkát, épp nemrég kaptam egy üveg szilvát, basztam be a spejz sarokba porosodni
És mi lenne a "pont jó" paraméterezése?
Szalagcsiszoló vagy mi lesz?
Valami olcso 5 centi szeles csapagyazott görgőt mutassatok,nem talok pont jot.
Meg lehet csinalni,de lusta vagyok. 😆
Lehet mert van cukor benne gazdagon.
Egy megoldás van. Lekvárból kell pálinkát főzni 😁
Ezt a kérdést nem gondoljuk túl. Segítőkészek vagyunk a lehetőségeinkhez mérten. Azon kívül, meg oldja meg mindenki. Nekünk sem a szél hordja össze amink van, de ugye nem is szoktam panaszokdni, hogy mennyire szar meg ááá... meg fiszemfaszom.
Ennél rosszab soha ne legyen, bár lehet de még az is bőven belefér.
...amikor szegény éhezőknek is odaadhatná ahelyett, hogy az összeset magának tartja meg.