Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos a vályog már megvan, kibaszott jót tettem egy balatoni gyökérrel, újíthatom fel a szarját. Köthetem vissza az összes közművet, mert ezektől a vidéki kultúrlényektől mindent kikötöttek, gyertyával világítottak és vödörbe szartak 🙈
Lehet, de ez pont az a szerszám amit néha használok csak és pont többet tud mint az előző. Egyébként is régóta vágytam egy szabályozható hőmérsékletüre.
Ha valakinek fontosabb a pénz, mint a technológiai előnyök, akkor vegyen egy külső vinyót, vegyen egy USB-s routert, a kamerát pedig állítsa be úgy, hogy a képeket a vinyóra mentse. Ettől fillérbaszóbb megoldást nemigen tudok mondani...
Nálam amúgy a NAS másolás közben 16,2 W-ot fogyaszt, pedig nem mai darab és egy normál méretű, régi 5,25-ös vinyóval.
Jajo,mar aszittem😁
Pedig a makita a best,a meleg levego is ergonomikusabb.
Éhh, nem fontos....
Tudnál csak abba nem kötöznél be.
Hát na......mentség hogy az asszony ott dolgozik és rengeteget tudtam volna negyedáron venni a félévente megrendezésre kerülő belsö vásáron, de ez első amit boltba vettem teljesáron a halódó einhell hőlégfújó helyett. A hasonszőrű makitánál hatvan körül van annyit nem ér.
Nem latom,mihogymennyimiert? 😆
Azért biztos tudnék venni 5milláért házat.
Nana csak óvatosan. Borsodban sem mindegy hová. Sőt, nem egy van aki.itt adja el a 100 millás kérót és megy felétek olcsóbbat venni
Parkside-ot?
Skandallum. 😆
A bosch nak van Type 55,eleg hulye keskeny fajta,kivalogatom a rovideket,bar most talaltam olyat amiben csak ketfele hadznalhato meret van.
Beszarás.....pinki még nyomozó is a 8 ezer motor mellett..... asszem lassan nem fog működni nélküle semmi
Pedig ha ennyire nem ért hozzá, akkor ez a jó megoldás a számára.
Valami ilyesmi van.nekem is de lehet régebbi tipus, annak mintha nem itt lenne az akkuja. Vettem hozzá egy rahedli kapocs csomagot de mindig csak a rövidebbeek fogynak.
Aztán most meg nehogy kimaradjak a sorból vettem egy patent hőlégfúvót. Egész komoly, a komolyabbak se álithatóak ilyen szinten.
Köszönöm szépen 💞
Ez egy rossz nézet.teljesen mindegy hogy 10milla vagy 100,előrébb nem vagyok vele,a ház attól még ugyanaz.Előnye akkor lenne ha borsodba szeretnék költözni.Amúgy semmi.Szóval felőlem érhetne 10is.
Csók, adok rá ki nyomozást, írok...
Laller hagyd a valyogot.
Ez olcsobb. 😆

https://auto.jofogas.hu/budapest/Fiat_Ducato_lakoauto_135306937.htm
Jah,Typ 55-ös kapocs,es egy szögfajta van hozza,mar regota szerettem volna.
A Bostitch picit dragabb.
Szerencsédre nem az én nőmnek szóltál be úgyhogy nem kell megtudnod 😉
Na megjelent pipi, kétoldalt telefos mert kényszeres és minden bejegyzésre reagálni kell.
Ugyhogy kétoldalt ki lehet hagyni 😄
de kemények vagyunk a fotelból 😂
Szerencsére arrafelé mindenki művelt kultúrember, alig várom már hogy odaköltözzek. Azt ne felejsd el, ha nem lennének a bunkó pestiek kurvára nem érne a házad 100 millát ahogy aállítod, még a tizedét se.
egy jó puncit miért büntetnénk egy csúnya fejért? 😅