Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen tudom hogy ott épül a pálya, nekem is bejön, a kertek alatt is áttolom a pályagépet. Majd megveszem szarért hugyért Zolitól a 600-ast, ha már feladta 😂
😅
😅
Nyilván nem tőle vettem hanem a végrehajtótól, az meg nem kötötte az orrromra. De innen szép nyerni, amúgy a ház meglepően jó, jobb mint vártam. Tudtak ezek a köcsög svábok építeni. 😂
Ez komoly !
Csajágon vettél házat? De kurvajó lesz neked, minden hétvégén mehetsz motorozni főkajárra.
Csajág nem balatoni.......Az hogy mennyit ér a te pesti paneled,neked kell tudni.Bár a múltkor hangzott el hogy már elhagyta a nm ár a fővárost.
Igen
Mondjuk egy ilyentől ilyen házat meg sem vennék.
Akkor az én 3 szobás panelem is kell hogy érjen 100 misit is Pesten, ja nem, oh wait 😂
De majd a balatoni felújított házikó, bár azt nem eladásra csinálom hanem öregkoromra, meg az új poronytyoknak szóval mindegy is hogy mennyit ér.
Legalább a vödröt kint ürítették? 😒
Igen,volt.Most meg erről
http://youtu.be/4Th_kRiOtwU
szerintem az ilyenek a legegyszerűbbek: https://euronics.hu/wifi-s-kam...
csak az a lényeg ne legyen messze a router
A pesti az bunkó,ez tény.Borsoddal a cigányok miatt van bajom.Semmi másért.
Berhida , az 85-ben volt híres akkor volt ott valami földrengés ?! 😉
Igazából ahogy már itt egy fórumozó említette hogy a pestiek miatt kerül itt ennyibe egy ingatlan az pont kibaszás.A fiataloknak ez egy nagy kibaszás,felmarkolnak mindent,babaváró csok,aztán kitörölheti vele a picsáját hála a pestiek miatt felnyomott ingatlan áraknak.Ismerős most vett egy 1+2fél szobás panelt 60millióért.
Én is csak egy gyökér pesti vagyok, hiába volt Joe barátom aki egy kórházi menedzser indianapolisból kurva büszke rám egész Milwaukee-ban hogy Magyarországbról jöttem, hiába hitte a pincérnő hogy én vagyok Schwarzenegger, én csak egy bunkó pesti vagyok, aki valójában egy bicskás szabolcsi 😂
Es a balatoniak kozt is vannak kasztok.
Ne erőlködj, ő felsőbbrendű balatoni, a pesti is bunkó, a borsodi egyenesen csúszómászó.
Csajág nem egy balatonparti település,csak te gondolod annak.Söt a legközelebbi város Berhida,na az pupig van cigánnyal.Nem véletlen az általad leírt emberi tulajdonságok.
Amugy nem rossz hely borsod, bár vannak sötétebb foltok, de tudnálak pár olyan helyre vinni ahol nem gondolkodnál sokat, és nem csak a szük környezetében jó a hely.
Na én pont igy vagyok ezzel. Csak.épp forditva mert ez itt kevesebbet ér 😄
De ugyse akarom eladni ugyhogy értelmetlen az érték meghatározás.
Hát tudom,én egész borsodba nem költöznék be.De itt 5milláért még olyat sem találnék....Ezért írtam hogy teljesen mindegy mennyit ér a házam,mivel ebben élek.
Azt nem tudom, hogy a kibaszott kannás bort hogy hozta el a boltból hogy fizetett érte, vagy csak benyögte hogy ő felsőbbrendű balatoni és neki ingyen van, majd kifizetik a bunkó pestiek 😂
Hat ezek balatoniak. 😆