Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az angolok kapjak be........
Ehhez kepest pont az angolok azok, akik nem birjak a vizet a borukon es eleg komoly dermatologiai eseteket lattam kint :D
Igenis, tisztelettel. ;)
panel csak 3 van.
Én már a fejlődés olyan csúcsán vagyok ami évmilliókból fejlődött ki és én már tudatosan alakítom a bőröm védelmi képességét és nem várom meg, hogy öntisztuljon kipárolgásoktól bűzölögve. 🤫
Hát nem hiszem, hogy a buzik nyomulnának rád (gondolkodós) Csak van ízlésük nekik is(kezeit széttáró)
erre az öntisztulásra meddig kell várni amúgy?(óranézegetős) Karácsonykor fürödtem utoljára már várom az öntisztulás hatását de még nem érkezett meg(fetrengős)
hát a vízben dolgozik akkor minek fürödjön az a búvár?
Azért remélem van aki motorozott is ma. 😎
elméletileg, bár ezt angol tudósoktól hallottam(gondolkodós) nem szabadna minden nap szappannal-tusfürdővel fürdeni(kezeit széttáró) Mert a felületaktív anyag leoldja a bőr természetes immunrendszerét. A modern kor vívmánya ez a sok börbetegség. az ekcéma pl. szinte biztos ettől van. A középkorban látod nem volt(gondolkodós) ott kolera volt, meg pestis, meg szalmonella, meg kóli fertőzés, meg lepra meg gyeremkágyi láz szóval válogatott fasza dolgok 😅 aztán jött ez a semeves doki aki azt mondta, hogy ne a szaros kézzel húzzák ki a csecsemőket az anyjukból, hanem fertőtlenítsék le jobb híján klórral. Ennyi volt élete találmánya már sem haltak meg a csecsemők, meg alkalmazták utána mindenhol a gyógyításba 😅 Így most dilemmázom, hogy mi is a jobb(fetrengős)
(fejét fogó) Fürödni?
Sanyi fürödjön az aki lusta vakarózni(kezeit széttáró)
Jut eszembe, a panelban is bele szoktad faragni az 5 rétegűt a falba? Mert az kb. tilos... vagy nincs panel kecód, csak tégla?
belőlem is szoktak olykor-olykor távozni a testnedvek de én azt kifejezetten szeretem 😅
Ellenben te fürdesz mint a kacsa. Pocsékolod az értékes tisztavizet(gondolkodós) A sivatagban meg szomjaznak, te meg herdálsz(gondolkodós)
a csövezést egyszer kell megcsinálni ha már úgy is újítva van a fürdőszoba akkor eljött a megfelelő pillanat(gondolkodós) kádtöltő csaptelep:
obiba veszel egy balvint 9000-ért azt pont azt tudja mint a 30 ezres mofém(kezeit széttáró)
ne is mond, bár már nem melózok kaptam meghívást egy kompresszor csoport árhelyezésre, több kompresszor+ 1000l 40 bar-os tarályok, buzi nehéz minden, épületet bontani, falat áthelyezni, szellőzést szétszedni, még targoncázni is kell majd, pedig utálom a targoncát is meg a targoncásokat is 😁
lehet vele baszakodni péntek-szombat, meg még lehet vasárnap is
szerencsére a villannyal nem kell baszakodni (nem kell megvárni)csak fel kell vésni a betont amerre megy
pedig most optimális pecás hétvége lett volna
amúgy a buzikkal nem tudnék dolgozni, bár engem nem nagyon zavarnak amír nem nyomulnak, de én többnyire bántóan őszinte vagyok és ezek az érzékeny lelkűek ezt nehezen viselik, a nők se szeretnek emiatt, bár sok utólag beismerte teljesen igazam van, de attól még szemét alak vagyok 😂
Ebbe a esetbe totál szakmát tévesztettél vagy elbasztad mert nem koszos kompresszorokat kéne fogdosni hanem ilyen képességeket buzik és első osztályú kurvák közt multinacicégeknek parfümjeit szaglászni hogy jó vagy nem jó
elég lenne sima vízzel+ alapos törölközés
azért ez megszokást igényelne
de kb 100 éve a heti 1-2 fürdés volt a természetes
Különben ezzel totálisan szétqrod a bőr természetes védelmi mechanizmusát. Az öntisztulás kifejlődött pár millió év alatt, de az ember persze okosabb, napi 2-3x lesikálja magát mindenféle kőolajból készült vegyszerrel ☹️
nem csak muff
pl ha tolom a sárgát azon is érzem a változásokat
pl a disznóhús miatti más szag( többnyire csirkét eszek) plusz van pár fűszer is ami miatt más lesz a szag
nekem nagyon érzékeny az orrom, kutya símogatás után is hiába mosok meg akár 3x is a kezem érzem a kutyaszagot
vagy akár motor mellett ami motul olajjal megy azt is érzem a kipufogón még akkor is ha nem füstöl
Miért nem,egy a kádban egy mosdónál.
"mint egy vezermuszij, ami elojel nelkul elszakad." - ez nem igaz, van előjel: belcsavarsz 100 ekm-t, utána tudod, hogy elszakad 😁
Ami a bőrön van azért nem minden szaglik .
Középkor nekem erős csúsztatás válasz amikor egyszer leírtam hogy "érmészetesen az ember ne legyen igénytelen"
meg " természetesen a hosszú ideig mellőzi valaki fürdést az sokat ront a helyzeten "
de ez a fórum ilyen 😃
És akkor leírom még egyszer ,mondani valóm a következő volt nem teljes mosakodás (fürdés ,zuhanyzás) írtam hogy káros ha nem annak túlzásba vitele lehet . Az az napi egy fürdés zuhanyzás álltálban elégnek kell lenni egy átlag embernek hogy ápolt legyen és ne legyen büdös . Nem sorolom fel azt ha valaki bányász , vagy konditeremből jön ki esetleg mélytengeri olajfúrótornyon dolgozik ......................................................................................................stb 😃
Kell neked angol nehézipari hulladék 😁 vettél volna BMW-t, annak pont úgy zörög új korában is a kuplungja, mint 100 ekm után, nem kell 30 ezernél nagygenerál. 😃
Mint írtam múlt hónap 4.-én megdöglött a mixerem , nagy örömömre rakottan és nem tudtam elindítani ! 13h-19h ig kinlódtunk vele , hogy a 6,5 m/3 betont kitudjuk szedni belőle ! Aztán jöttek a doktorurak laptoppal , hogy megmondják mi a baja , miért nem lehet elindítani ! A laptop szerit minden jó minden műkszik , mégis b@szik elindulni ! Szerelői konzílium szerint csak az EDC-s adagoló maradt a listán ! Levették az adagolót elvitték javítani ! Nos az adagoló elkészült , 900 000e Ft volt a javítása , beállítása stb . Szerelők visszarakták , a mixi megszabadult a műhelyfogságból , és ma már dolgoztam vele ! Második hó 4-től harmadik hó 21-ig volt a műhely fogságában ! Nem volt őszinte a mosolyom egésznap , indításkor, elindul vagy nemindul ?! Hála istennek minden rendben van vele , indul , jár mint egy doxa ! 😳
Nekem nem természetes, hogy a bőrömön kívül más is legyen rajta aminek szaga is van. 😄 A középkorban egészen a reformkorig volt ennek hagyománya és károsnak tartották a mosakodást, volt is szaguk rendesen, még gyerekkoromban is teljes fürdés csak hétvégén volt amúgy csak mosakodás pedig volt fürdőszobánk csak ugye a szülők még nem úgy szocializálódtak.