Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lófenét 😁
😋
attól függ, h a harmatpont a falba esik, v azon kívülre
Triumph a motor a többi csak BIZGERE! 😁
Mindenképp fog.
Szerintem segiteni fog.
Tehat dukáti es kawa kizarva.Haladsz öles leptekkel. 😆
Vagy vegyen egy rendes motort 🤣
Nem fogja a sisakra dobni a szelet, ahhoz alacsony. Meg aztán mi nem nagyon tudunk elbújni a szél elől. Igaz én nem is akarok. Add el a hoddát azt vegyél egy burgonyát ingázni mint TSanya.
És 10 centis.
Kész armageddon ez is. 🤔
😀az a háromcentis lofasz? Kár feltenni is 😆
Magasabb nem lesz mint az enyém, de szélesebb. Majd meg vizslassuk. 😁
😂😂 én is így jártam, a jumper nem fér be a garázsba, nem akarok alatta feküdni olajcserekor stb. Haveri alapon is drága volt a kötelező szerviz, mi lett volna ha nem jóbarátom a szervizes(alkalmazottja csinálta). A következőben inkább alámásztam. A motoromon 200-ezres mumkadíj mellett belekerült két nem gyári csavar, letört egy fül… szerencsére ezt az előző tulaj csináltatta.
Ehh,pedig az a jo.
Sikerült megcsinálnom a burgi kézifékét annak ellenére, hogy aszonták nem lehet. 😁 Megfogadtam, hogy többet magamnak sem szerelek, de kénytelen vagyok ezt megszegni. 😏
Es ideert,igy fog kinezni.Brutálnagy. 🤔
Vídiás korona fúró, az kellett volna neked. Parkszájd porszívó is van, olcsó a profikhoz képest, parki fan haver vett egyet, múxik neki. Az por elszívásra van kitalálva...
ez jobb és olcsóbb
De. 70mm
hát van egy olyan cég ami arra szakosodott, hogy dobozhelyeket vág ki a panelba. Állítólag horribilis áron. (kezeit széttáró)
Egyébként itt ott, nekem is kellet"vésni" Pont a 3-ik fényképen épen egy doboz helyet véstem be. Oda nem falra szerelhető konektort akarok tenni, mert az kilóg még 4 cm-it és nem fog elférni a sütő ha bedugom a vezetékét kintebb esik a konyhabútortól. (kezeit széttáró) Na neki álltam a parkszájdal hát szégyen nem szégyen csak megkarcolta a felületet 😆 Aztán elővettem a kézi vésőt hát azzal még annyit sem értem el. (kezeit széttáró) Aztán hirtelen felindulásból a kisflexre felraktam egy vídiás korongot az szépen vitte.(meghajlós) Azzal berácsoztam a parkival meg kiütöttem az előkészített darabokat. Persze átjutottam a fürdőszobába azt mondjuk sejtettem, hogy úgy lesz 😆 Csemperagasztóval a kád mögött szépen kikentem a doboz hátulját, hogy tartsa valami 😅 Szóval gyakorlatilag lehet vésni a gőzölt betont is. Nos én csináltam annyi port, hogy majd meg fúltam. Aki üzemszerűen ilyennel dolgozik annak van horonymarója. Az szépen csinál benne két vágást a közét kell kiütögetni ami szar meló. Horonymaró annyival jobb a flexnél, hogy az egyszerre csinál a felületen 2 vágást és elszívja a port. Nem is a horonymaró a drága. Úgy volt, hogy veszek én is. De megtudtam, hogy mennyi hozzá a porszívó az a dobogós, ami időközönként leveri a szűrőről a port. Aztán úgy voltam vele ha évente használnám kétszer akkor nekem inkább nem is kell 😅 250-től indulnak a gagyibb szívók 😅
Nem nagy segítség 😄
ezt most kezdem értelmezgetni(gondolkodós)
"semmit nem véstünk ami a falat érintette."
Akkor mit véstetek? 😅
ja ja a klímások tudják 😅
van benne kb. 4-5 cm. Ezt onnan tudom amikor a klímások fúrják át. (kezeit széttáró)