Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem birkózni kellene, betonozni meg lepakolni a gyeprácsot 😆
mert kezdő vagy 😂
én kitennék egy kamu 3 lábút, aztán tőle 1km belül leállítanék egy yardot aztán azokat állítani meg akik villognak a szembejövőknek, egyből lehet írni a 15 ezres csekket mert a villogó elvakította a szembejövőt
De nem te vagy a főni szerencsére. Mágnes a tatyódba? Hozom ha kell...
Megint az átlagsebességmérés bevezetéséről beszélnek. Nyilván ez a telepített mérőkre vonatkozik, a VHKKEP meg ahogy eddig is, esetszerűen.

Persze ha én lennék a prezident, akkor a VÉDA által indított mérési adatokat eljuttatnám a mondjuk 10 km-el odébb álló háromlábúhoz, és máris egy kiterjesztett Ellenőrzési Pont szűrné a renitenseket.
Kicsavarna minket mint a citromot.
2x20+2x5kg plusz a keret is minimum 20kg
tehát lazán guggol 70 kilóval a cicamica
https://youtube.com/shorts/gSw...
szerintem ennek a kertásás és a betonozás is menne van izom rajta bőven
szóval kellene egy ilyen 😁
Tőlem aztán falhassák kétpofára... 🤣
Ne hízelegj nekik! A brüsszeli ratyi ezt jókívánságnak veszi... 😀
Nem vagyok hívő nem járok templomba, igaz meg vagyok keresztelve.
Akinek ez fontos az gyakorolja a vallást.
Brüsszeli ratyifasz vízfej meg szopjon jól lovat!!!
még vallásos is vagy(gondolkodós) És melyik vallásban hiszel a kereszténybe vagy a genderbe?
Á

M

E

N

!

😇
na végre, hogy belátod 😅
Te viszont rettentően okos vagy. 😋
hát ha hosszabb csővel lenne akkor a kávégépet közvetlen tudnád csapról tölteni(gondolkodós) nem vagy okos(kezeit széttáró)
Szerencsére éppen megoldottam, hogy ne kelljen a slag. 😁
na most nem az álladig megy a menetszél hanem a szemöldöködig 😂
😂
Na ez nálam úgy szokott lenni, hogy mivel ezeket a kagylócsodákat annó úgy rakták fel, hogy azon a 4-5 cm-is betonfalon átfurtak, átdugtak egy menetes szárat a túloldalt laposvassal fogatták a wc felől arra rá a csempe, hogy megfogom a bontókalapácsot 3-4 ütésből szoktam az ilyet leverni majd a már szabadon lógó elrozsdásodott menetes szárakat az akkus flexel levágom a picsába 😅
hát nekünk volt verolexünk igen hasonló kinézet volt, de nem tudnék semmi jót elmondani róla 😅
Kényelmetlen és hangos volt a 350 jawa motor. a 3 kerék miatt kátyút megközölni esélytelen volt az egyetlen pozitívuma az a körbeölelő tekintet ami velejárója volt egy ilyen rokkant csodának(fetrengős)
De,kifejezetten magas,en olyan 1,60 nak nezem. 🤔
1.6 benzin? Az nem túl magasan pozicionált? 🤔 Csak kérdem, nehogy baj legyen. 🤫
Motort nézegettem,de sok volt a panasz,így inkább elengedtem.
3 as.Nem kombi.
Csak nem kinéztél egy bmw-t? Motor vagy autó?
Nem!