Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átfogalmazom, mert csúnya és pongyola mondat lett...

Az, aki nem éri be annyival, hogy 90 helyett 110-zel, tiszta helyen 120-szal megy, hanem kényszeresen folyamatosan előzni akar, cikk-cakkozik a szabályosan haladó kocsik között, mint akinél megindult egy szülés a hátsó ülésen, az más sztori, az nem csak önveszélyes.
A 90 helyett kicsit jobban hajtót pont leszarom, elhiheted. De azt, aki nem éri be azzal, hogy 90 helyett 110-zel, tiszta helyen 120-szal megy, hanem kényszeresen folyamatosan előzni akar, cikk-cakkozik a szabályosan haladó kocsik között, mint akinél megindult egy szülés a hátsó ülésen. Ez más sztori, ez nem csak önveszélyes.
Ha ártalmatlan dolog lenne, nem lenne a balesetek harmadában faktor a megengedettnél nagyobb sebesség.
Alig várom a 30-at 😂 majd a két copfos kislány beintve előz a lábaljhatos rollerral 😂
alapesetben nem a gyorshajtással van gond, attól nem fog senki sem meghalni ha 90 helyett 120al tép az úton, megkockáztatnám hogy egy jó motorral még a 150+ se egy nagy veszély forrás, persze itt egy őz megfogása már tuti magával hozza a fekete zsákot, 90 körül meg jó eséllyel túléli és kap egy kerekes széket
na de nem ez a lényeg
a többi résztvevő nem számít arra hogy a 90 helyett ennyivel gyorsabban megy, amúgy is kurva szarul lehet felmérni a motoros távolságát és sebességét, nem véletlen hogy ennyi sok kihajtásos baleset van amiben a motoros beszopja
amúgy a sok buzi balfasz miatt szerintem belátható időn belül bevezetik a lakott területen belüli 30as tempót
nekem nem lenne jó most
de ha yard vezér lennék megfontolnám, és ebből indultunk ki
amúgy kevesen tudják de hivatalosan nincs kiadva utasítás arra hogy mérni/büntetni kell x összegeket, csak ajánlás van......
és plusz prémium aki sok gyorshajtót bemér, szóval nem ok nélkül bújkálnak ám a mérős emberek
A "házmesterország" kifejezés nem véletlenül született meg :)

Más kérdés, hogy bizonyos szintig megértem a gyorshajtás-ellenességet.
Mennyi kibaszott önkéntes rendőr van itt... ráadásul egy motoros fórumon...
Abban neked mi a jó? Te úgyse mész sehova... nem mindegy mennyivel mennek a népek?
Kanyargós részen Esztergom felé szerpentinen szemerkélt de nem volt vészes inkább kellemetlen
Ezért nem volt nagy kanyargás 🤕 inkább olyan nyugdíjas szütymörgés 😂 de az is járókeretes tempó fél le 😂 😂 egy fenékkel 140 km 2óra 10 perc
Első gumit cserélnem kell mindenképp úgy érzem
Amúgy fasza tetszetős út egész végig alkalmas egész napos kirándulásra is nagy megállókkal , vagy csak egy gyors menetre 2-3 óra alatt átfűzni
Kinézetem egy két erdei megállót ahol lehet majd szalonnázni jó időbe 😋 aztán valahol egy fagyi 😁 Dunakanyarba leülni ............................................stb
Nem áztál szarrá?
Ma csináltam egy kis kanyart 😃 persze Budapesti csámborgast nem jelöltem be 🙂
Ja és egy kis szösszenet nem rég vetem a gépet és szük 2 hónap alatt 1400km ment bele . Így nem tudom hogy adom el majd egyszer 20 éves motort 34.700km-résnek 😂 😂 😂
Igen.Nem erdekel!
Azt azért valahogy bizonyítani is kéne.
Rendesebbek mint a balaton felvidéken? Vigyázz mit válaszolsz! 🤫 😅
A kornyeken rendesek az emberek.
Bp. környékén inkább villognak mint felénk.
Ma két trafi előtt mentem el és mindössze ketten villogtak az ötösön közepes forgalomnál, amúgy egy ideje én sem villogok, néha annyi trafi van az útvonalon, hogy értelmetlen na meg igazából alig van gyorshajtó, én sem sőt a szabályos 90-nel még előznöm is kell mert sokan 70-80 körül haladnak.
Engem azert rendszeresen mentenek.De ritkul.
Kevesen villognak.
Ma is csak egyetlen villantott.
Na majd össze gurulunk valahol. Írj hol mikor...
Bankkártya, teló mellé ne tedd majd mert azonnal reset. 😁
mostanában nem nagyon közlekedek
amit karácsony előtt tankoltam az astrába lassan kifogy, 200km fölött járok
jövő héttől tervezek csatornapartos kirándulásokat tenni onnantól pörög rendesen a méter, na de ott tényleg nem villog senki sem
Nem akarlak elkeseríteni, de ma, szemben a mondjuk 10-15-20 évvel ezelőtti helyzethez képest kb a tizede annyian jeleznek. Sőt, van olyan, aki olyan hülyén tud bambulni, hogy az már kabaréba illő.
a villogás elég tényszerű.....
legalább leszokna a nép róla, ezáltal még több gyorshajtó fizetne
Ez kisstílű lenne.
Tőlem mindenképpen, a tényekkel alátámasztott számonkérés nem inkább gentlemanusos?
Ö...
Persze! Szívesen fogadom, a gyárival miatt egyszer már amúgy is lefújta a menetszél, a biztonsági cérna megfogta, de jó, hogy nem a kormányt blokkolta vagy valami.