Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt tudjátok ugye, hogy nálunk a téli az "igazi"? Szóval a nyári van "elállítva"
Én a nyárit preferálom mert akkor tovább van este világos, de a "szakértők" a cégek érdekeire hivatkozva mióta az eu eltörölné azóta a télit mondják jobbnak bár akikkel erről beszéltem azok mind nyárit szeretnének.
Szerintem olyanokat visel meg akinek van belső órája
Pl én magamtól ébredek és kellek fel nem kell hozzá vekker
Ma reggel is felkeltem ugyan úgy csak most fél kilencet mutatott a óra 😁
És most átkel állnom hogy egy órával előbb ébredjek fel
Konkrétan engem nem visel meg inkább fura de van akit nyűgösebbé tesz vagy nehezebben megy
Mellesleg a mi időzónánk téli időszámítás és jobban is érzem magam benne , persze ízlések pofonok ....................csak mielőtt valami átok cunami zúdul rám 😂
ez milyen kutya lehet ?
Na de akkor ha ennyire nem számít akkor meg ne is legyen,nem igaz?
sosem értettem miért viseli meg a népet ez az óra állítás
amikor melóban volt a plusz óra az nem esett jól, ha a mínusz óra volt az jól esett
kb ennyit befolyásolt a szervezetemnek
főleg amit a cikk ír hogy a csecsemőknek...persze aki alszik napi 20 órát annak számít sokat....hát az anyja picsáját a cikk írónak
annak a full zakkantnak aki mindent percre pontosan csinál nap mint nap annak lehet zavart okoz az amúgy is beteg fejében, de egy épelméjű ember leszarja az óraállítást, max az első nap lesz egy órával álmosabb amikor rövidebb az éjszaka
Ha megnézed a cikket,kérdéssel indít és erre építi fel az egész cikket.Szóval már a cím is elárulja hogy ez nem egy tény.
De ha a mait mondják utolsónak, akkor a 2024-et nem is kellene említeni semmilyen kontextusban.
De az is jó amit írsz, de akkor a mai ne nevezzük utolsónak - legalábbis ne ilyenformán, esetleg lehetséges utolsónak.
Te!Már a cikk címében is ott van."nyári óraátállítás"az pedig már csak 24ben lenne lehetséges.
Pedig egyszerűnek tűnik, ha a nyári lesz a végső akkor már idén nem állnak át a télire különben lenne mégis 2024-ben. A kérdés még az, hogy melyik állam melyik időzónában akar maradni és ettől függhet, hogy idén még lesz-e ott téli átállás vagy sem.
Én csak azért nem, mert elég hülye ahhoz, hogy hagyja, hogy kihasználják. Persze ha igaz. Az Asperger szindróma pedig állítólag tényleg, és hát Asperger meg a többiek felé mutatott figyelem? Fából vaskarika, avagy ahogy a rendőr fogalmaz: fogalmilag kizárt. Valakik uszítják és a szülei hagyják. Vagy éppen...?
Nem annyira. Ertem, amit mond, egyet is ertek a lenyegevel, de a korites es a musor, ami melle van csomagolva, az fajdalmas.

Az utobbi kerdesre a valaszom: a firkaszok a hulyek.
De szeretnél?

Más.

A firkászok a hülyék vagy én? Az "utolsó" óraátállítás volt ma, mert 2024-ben már nem lesz. És a 2023-as téli? Vagy az egész hülyeség mert NEM 24-ben kell választani, hanem már most, 2023 telén.
https://mfor.hu/cikkek/makro/t...
No, lehet, hogy megoldódik a rollerhelyzet? https://index.hu/belfold/2023/...
Ja, 33 000 US dollarnak megfelelo osszegbe fajt egy fapados Fiat 500 2008-ban. Mai erteken az cirka 17 milla.
2.3 milliard Dong*
Elkepesztoen dragak az autok, a Top Gear vietnami kulonkiadasaban beszeltek rola, hogy majdnem tripla aron mennek az autok az importalassal kapcsolatos adoterhek es a helyi luxuscikk-ado miatt. Asszem Fiat 500-ast nezett az egyik, a alaparon felul 80% volt az import adoja, plusz valami 40% a luxuscikk-ado, plusz afa...

Egy 800 millio Dong alaparu auto 2.3 millio Dong, mire a neveden van. Ugyhogy motorral mentek a faszik Saigonbol a Ha Long obolig es kurva vicces volt :D
Én már rég hajtok 😁 remélem Novemberig kitártok 😆
És azt észrevetted hogy hárman is elférnek rajta 😂 Egy kis család alapjárműve 🙃
ha nálunk is többségében 20+ fok lenne itt is sokkal több robogós lenne
csak ugye azért a pár hónap miatt ami nálunk motorozható egy átlag embernek nem sok érteleme van venni egy olyannak aminek melóba járni kellene
haszon is meg melóhely is meg úgy minden is
belahajszoltuk magunkat némi irányítással ebbe a helyzetbe és nem lehet belőle jól kijönni
pedig lenne rá megoldás csak senki sem akarja, mert nem lenne jobb, főleg az elején
Tudja a lócsecs, nem vagyunk beszeloviszonyban :D
Valamelyik nap volt a diszkóverin egy sorozat, ember különféle helyeken vezet, épp Vietnam volt... A háztartások 95%-ában van robesz, ami nem lehet nagyobb, mint 125 ccm, autó meg 5%-ban, azt csak a leggazdagabbak tudják fenntartani. A filmben is pont ilyen jelenetek voltak.
És ehhez mit szól az a kis betegecske norvég vagy svéd sötétzöld lányka?