Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyilván ehhez még hozzájön a bevásárlás és gyerek logisztika néhanap további 8 km. De igy se éri meg.
hát rád ez nem vonatkozik te a villanyóraszekrényből is tudnád tölteni az autódat a saját udvarodból nem a 7-iken lax 😅
Úgy, hogy tessék szépen venni vellanyautót 😅
Ahogy számoltam 8-10 év.....addig nem akarom.megtartani
miért nem vettén neki inkább egy mini daciát? hétvégente fel lehetne tölteni amit elfüstöl a héten
+2 millát nem ér meg 2x2 km utazás, még ha nagyvonalúan számolunk heti 50km távval akkor is 15év feletti a megtérülés 0 forintos árammal
A büdös életbe sem térül meg.
Azt kéne..
Nade 2km-ért inkább vegyél egy hipszter biciklit vagy rollert neki.
Pedig a plug in jó dolog. Nekem pont megfelelő lenne. Van.napelem tölteni, asszony két km-re melozik.....
Ellenben két milla a plusz kiadás vételkor
ebben csak 2 hiba van
egyik hogy egy megrögzött benzines írta
a másik meg hogy a plug in hibrid alapból egy haszontalan fos
oda kellene adni a szöcskének ugyanezt a kocsit biztos vagyok egész más tartalmú cikket írna ugyanarról a fos kocsiról

olyan ez mint amikor egyes népek verekedni jártak a diszkóba mások meg dugni
mindkét csoportt ugyanazt a zenét hallgatta de más élményekkel tért haza....
Már megint irigykedek és csöves vagyok ehhez ami frusztrál meg bármi amiért a haladás ellen vagyok meg minden amiért lenézendő vagyok, de ezek a kérdések amik még azokban is felvetődhetnek akiknek telik rá: https://totalcar.hu/magazin/ve...
Tehát te ástad át a gátat, hogy jól keress az új építkezéseken. 🤔 😆
A vörösiszapnál nyomtam Devecserbe az egyforma házaknál a sok betont ! 😉
Arra emlékszem hogy a szolnoki konyhagyárral beszéltem,akkor az épület a tiszában állt,az akkor volt.vagy a 2001 vagy a 2006 os,de szerintem a 2001-es.Az volt kb 20 eve.
Jól van,neked elnézzük.
Dehogynem jó.
Akkor sehoogy sem jó a matek.Kezd újra!
Amugy csak 20,18 eves koromig nem dolgoztam,bezzeg te mar akkor is hatranyos helyzetű ciganygyerekek mentora voltal.
A nyulcipőre bizom.
Ha dupla defekted van azt írják deffektnek. 🤣
Druszám szorítunk a barátunkért!
Tehát akkor 40 év alatt ennyit sikerült összehozni?Elég gyenge egy hazafihoz képest.Sejtettem hogy csak fotel hazafi vagy.
Ágyat,komplett konyhat,nem lakasotthon,hanem tiszai árvíz,ket berendezesnyi.
Akkor meg valszeg kisfiu voltal.
De mit vittél és melyik lakásotthonba?Te nagy hazafi?A vörösiszapnál melyik rászen voltál mikor több településnek is segítségre volt szüksége?
De mivel ez az igazsag........