Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,es nem az alien jon hanem a skynet a terminatorbol. 😆
https://hvg.hu/tudomany/20230602_mesterseges_intelligencia_amerikai_legiero_harci_dron
Nem hiszem hogy sokan eret vágnak mert egy 4 000 000 eurós ürtechnika otthagyja mint a büdös sz@rt ! 🙂
Miota nalunk van bingo nincs macska. 🤔
1.81, na nem mintha szamitana.
Hat, van olyan, akit ez meghat.
Kamu ! csak ennyit tud : A Nevera négy villanymotorjának mindegyike egyedül hajtja valamely kereket, teljesítményük együttesen 1914 ló erejével egyenlő. A 2360 Nm azonnali nyomaték felszabadulását követően az autót egészen 413 km/h-s végsebességig tud gyorsulni, a 60 mérföld/órát (~97 km/h) pedig mindössze 1,85 másodperc alatt eléri álló helyzetből, azaz minden létező szériagyártású sportkocsinál gyorsabb. 😂
hát igen
amikor szembesül az ember hogy csak egy buzi motort tudott venni amit egy mindenféle lófaszjóska kocsival megvernek akkor átértékeli az eddigi életét 😂
Azt gondoltam a 2,85s olyan kibaszott jó gyorsulás ! https://motostatz.com/kawasaki... Hát nem ! 😉
Akkor elbaszom a hetvegedet teljesen. A Rimac Nevera 1.82 alatt van szazon.
Én meg eddig olyan gyorsnak gondoltam a motoromat ! De azt hogy így szarrá verik ?! 2,2 sec ! Ki vagyok ,na !
Jó, papírforma szerint a CBR650-nek jobb a gyorsulása. 3,7másodperc a 0-100, a Teslámnak 4,4.
De ennek ellenére a Honda lomhábnak érződik. Valószínűleg azért ahhoz a 3.7hez kell dolgozni, az autónál meg csak lenyomni a pedált.
Ne máá , Laci ! 🤔
Utcai motoroknak elég sok minden odabasz 4 keréken. Alacsonyabb súlypont, leszorító erő nem téveszt. Teljesítményt meg tesznek bele amennyit akarnak.

De ha megnyugtat a saját kocsim is jobban gyorsul mint a 650-es Hondám 😆 (legalább is 100-ig)
Ma megnéztem a Totalcar.hu legújabb videóját , http://youtu.be/qH3ljhN0GC4;t=190s bár ne tettem volna ! Karotta bemutatta a Bugatti Bolide nevű szörnyeteget , ami tönkre veri még a motorokat is ! A qrva anyámba se vagyunk sehol se hozzá képest !
0-100 2,2s , 0-200 4,4s , 0-300 7,4s , 0-400 12,1s , 0-500 20,1s 4 000 000 Euróért !
Na, itt van rendes méretben.
Ezzel arra akarok utalni hogy a legveszélyesebb állat a környéken valószínűleg a házimacskák
Alapvetően így történt, mert a filmekben ilyen bogarak és férgektől vettek ötleteket a szörnyhöz, de azért jócskán felnagyították.

Máskülönben meg, azt hallottad hogy megjelent az Aline filmek rövidített verziója? 😆
de úgy néz, hogy bármelyik alien filmben főszerepet kapna
persze hogy volt több is
nem a haladási sebességtől függ hanem az összenyomási sebességtől
Ettől minek beszarni? Szitakötő lárva. Nem eszik embert.
Kösz 😁 Ha meg bénázok átszaladok a bútor boltba biztatásért 😂
Kizárt dolog mert nem tudom 😂
Amúgy villany autó vs kőolaj meg minden is biznisz amíg vastagodnak rajta addig az a jó + környezetbarát utána meg más lesz a környezet barát . És ha "késztetik" a embert értsük a szót ( késztetés = kényszeríteni ) akkor bizony költeni kell a másik harmadik ............................környezetvédelemre 😁 ez van komáim

Két zsidó sétál a belvárosba amikor egyszer csak az egyik meg lát egy kutya szart
Te figyelj ha meg eszed azt a kutyaszar én adok egy ezrest neked
OOOOOOOOOOOOOOO egy ezresér még szép hogy megeszem és be is tolja ,másik meg átnyújtja a ezrest
Mennek tovább olyan komótos formán amikor most az vesz észre egy kutyagumit aki előbb meg ette a szart
Na nézd má itt is egy kutyaszar és te barátom meg eszed-e egy ezresért ezt a kutyaszart ??
Gondolkodik gondolkodik há most adtam ki is pénzt meg amugy is .Rá is vágja hogy persze hogy meg ..........és így is lett .Ezzel ő is kap egy ezrest .
Mennek tovább elgondolkodva amíg az egyik csak elkezdi mondani
Te barátom jó nagy hülyék vagyunk mind a ketten ettük a kutya szart mégse kerestünk rajta semmit
Erre a másik hát ja de legalább forgott a pénz
Ebben szerencsére nincs cartridge, se emulátor, se efféle, szögegyszerű. Az olaj viszkozitása meg a rugó intéz mindent, nincs extra szelepke.
Volt neked ilyen sebessegfuggő?
ilyenek az olcsó lábak, ezt kb hátratett kézzel lehet szerelni
amikor már sebesség függő a csillapítás akkor kezd nehezedni a buli amikor 2 lemezkét véletlen felcserélsz vagy elhagysz/benne marad/akárni aztán összeszerelés után veszed észre hogy akkora szar lett mint még sosem 😂
egész éjjel nézett ez a köcsög, alig mertem aludni