Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ooooo... Tenyleg van ilyen?
Igen.
Minek. Ugyis esik mindig
Mosd le.
Visszatolat, mert akár az utcában is lehet dolga
Az elsőbbségadás táblával más tábla nem.lehet egy oszlpon
Az a teherautó, aki itt szembesül a behajtási tilalommal az hol fordul meg?
Ez igaz..... 😆
Babetta.....nem pörög ki.
Nekem még a szardiniai koszból is van a motoron
régen volt valami bokor az udvaron kis piros bogyói voltak az színültig volt mindig verébbel
olyan ricsajt tudtak csapni hogy az mtz hangja alig hallatszódott tőle, aztán eltűntek, évekig alig volt verebünk
idén a szembe szomszédba 4 ló lett aztán visszatértek a verebek, nem annyi mint volt de legalább van mozgás
Én elhiszem, hogy a gólya zavaróbb - ha esetleg az előbb félreérthetően fogalmaztam volna.
A verébnek amúgy nem a hangja a zavaró, hanem az, hogy az esőcsatornában ugrálnak a karmaikkal együtt.
akkor csak egy estére kívánnék neked egy gólyát, majd megtudod mennyivel idegesítőbb mint a veréb
a veréb az lófasz, vagy csak azért mert megszoktam hogy a nádirigó ugat reggeltől másnap reggelig(amúgy mikor alaszanak ezek a kis gecik?)
kint a pusztában a kakukk a legidegesítőbb madár, utána jön a búbos banka, olyan buzi frekvancián tolja hogy az ideg szétbasz tőle
Főút mellett lakó érintettként a tapasztalatom, legzavaróbbak a billencs kamionok főleg üresen amik tizesével járnak ha épp nincsenek kint az nkh vagy navosok mert akkor 1 sincs hisz tiltott nekik, de hát max. hetente 1x vannak kint viszomt csak hétköznap, utána a motorosok mert hát mondjuk a fele (bár lehet, hogy csak 20-30%) herélt (csoppereknél legalább70%) vagy sport dobbal jár és mivel lakott vége így itt húzzák a gázt ellenben azok meg inkább hétvégén, a legkevésbé az autósok mert abból csak pár helyi tuning menő vagy leszakadt kipuffos cigó. Vagy 15 éve a dunakanyar ellenkező hegyoldalában látogattunk meg egy havert pihenés közben kb. a hegyoldal közepén gyönyörű kilátással a dunakanyarra amit időnként erősen megzavart a lent haladó forgalomban haladó pár hangos motor amik visszhangoztak elhaladtukban. Csak utólag jöttem rá, hogy miért lettem egyre népszerűtlenebb a szomszédság körében mikor a rövid raptor dobos sv-m volt és akkoriban sok szintén hasonló dobos haver látogatott meg néha éjjelbe nyúló bulik okán.
Gólya nem, de a verebek minden kurva hajnalban itt vannak a nyitott ablakom alatt. Ennek ellenére sem vonok párhuzamot a természet hangja és valami hülyegyerek szétberhelt kipufogója között.
De persze lehet, bennem van a hiba.
Nekem volt......7x....... kurva sokba került és így utólag sokkal jobban jártam volna ratyiként ráadásul tényleg hangosak. 😏
Az hogy "van 200 és vezetés segítő rendszerek nélkül menni sem tud" erős túlzás , de elkelt volna a segítsége ! Nem gondolnám hogy ez szégyen , vagy bárkinek is bízonyítanom kellene ! Aki meg ment már hasonló vadálattal vízes úton , az úgy is tudja hogy miről írogatok ! 😉 😏
minek az erő ha nem tudod uralni?
45-50 ló pont elég a gondtalanabb motorozáshoz, ha kicsit merészebb vagányabb vagy akkor ilyen 80-100 ló mindenre is elég
akinek van 200 és vezetés segítő rendszerek nélkül menni sem tud rendesen az az igazi pénzkidobás

amúgy új fim gumival én is jártam úgy hogy a 30 lóerő megkapartatta még másodikban is a vizes aszfalton, egy csomót kellett menni az útpadkán mire lekopott az a csúszós réteg
Na ma nagy értelme volt elővenni a vasat ! Csesznekre elügettem , egy bő órát motoroztam a vízes úton ,szerencsére nagyobb zuhé nélkül de így is elegánsan szaros lett az egész , utána 3 órát takarítottam ! Ma nagyon irigyeltem a 2.generációt , nagyon kellett volna a KTRC ! Úgy pörgött a hátsókerék minden gázadásra , mintha jégen mennék ! Fújj 200 Le ! 😉
volt már gólya a közeledben?
nálunk múlt évben vagy 2 hétig itt baszták az anyjukat a szomszéd kéményén meg a tőlünk 30 méterre lévő villanyoszlopon
hét én nagyon utáltam őket, és mindezt úgy hogy van pár motoros hülyegyerek aki ordító kipufogóval megy az utca végén(kb 60-70méter) a földúton, na de az jön megy aztán nincs rá gond, ezek a kibaszott piros csőrűek meg órákig kenték, leginkább késő délután-este
plusz a kutyákat is őrületbe kergette, még az enyém is morgott rájuk folyamatosan pedig tök szótlan kutya

az hogy a hülyéket kiveszik ez ellen max a hülyéknek van kifogásuk....
én csak röhögni tudok a sok idiótán akit pl a véda lefotóz, bazi nagy keret messziről látszik még éjjel is aztán súlyos milliók folynak be naponta
az hogy egy (nép szerint) értelmetlen sebesség korlátozó táblánál mérnek és szedik be a pénzt az meg olyan hogy így jártak, erre számítani lehet és kell is
Nem jól látom.

Ide is leírom, hogy amikor a traffis rendőr CSAK a szabályszegőket veszik ki, bünteti meg, ott is mondjátok, hogy nem normális, mert én amúgy kurva jól tudom menni, jó a motorom, nincs is már ott lakóház, amúgy is csak pénzbehajtás, meg tilos elbújni a rendőrnek, de ha nem akkor se bújjon el.
Tehát ha az van amit írsz, hogy csak az egyéneket az azt is kifogásolja valakik, ha ánblokk mindenkit azt is. Egy régebbi, külhoni esetnél az volt, hogy csak a kb. 100 dB feletti motorosok vannak kitiltva, de jöttek akkor is, hogy dehát gyárilag, meg nem is jól mérik, meg a hangos motor életet ment mert meghallja az autós és nem gombázza el a motorost.
Akármi van, valakinek nem tetszik, de ezzel sincs olyan nagy baj, mert én évekkel (amúgy évtizedekkel) ezelőtt megmondtam, hogy olyant nem lehet, hogy mindenkinek jó. Olyant igen, hogy többnek jó, mint amennyinek nem.

Aztán amikor a motoros társadalom kiveti maga közül a buzeráns faszkalapokat, akkor majd beszélhetünk arról, hogy változzon vissza - részben - a világ.

(Azt most hagy ne minősítsem, amikor a gólya kelepelését hasonlítod össze ezzel:

http://youtu.be/JL0UCd2gOcg
)
nem jól látod
az tény hogy pár idióta miatt van ez, ezeket ki kell venni, levenni a rendszámot megbüntetni
de ez meló, inkább mér a sok buzi helyette pedig ez is hozná a pénzt
szóval ki kell menni meg kell mérni, aztán ha ez sűrűn van nem ordítana a kipufogó sehol sem..
mellékesen megjegyzem nekem volt olyan endúró aminek meglehetősen hangos volt a gyári kipufogója, (nem is nagyon szerettem) ráadásul még durrogott is hidegben ha visszavettem a gázt, mindemellett egy régebbi traktor még ettől is hangosabb, és mégis a motor a hangos a nép szemében
amúgy a harang is hangos, a kibaszott gólyák is hangosak, a fűnyírókról ne is beszéljünk.... minden hangos?? vagy csak az emberek lettek az idióták?
Ha történetesen ez lenne az első nyugodt, zajmentes napom, asszed érdekelne, hogy ki-mit csinál a táblánál?
Amúgy gyanítom, hogy a tuningerek nem jellemzően sokat költő szállóvendégek táborát erősíti sehol.

A lényeg, már megint a hangos kisebbség miatt szop a többség.
(Biztos lesz, aki megmagyarázza, miért nincs igazam, igaz, hogy az illető SEM fog arraféle motorral megfordulni, de hát...)
na ez a hiba
egy tábláért 3 év egy hajdú-bét elbaszás után meg lehetsz miniszterelnők....
akkor maradna a bojkitt de a nép eljutott olyan szintre hogy leszar mindenki mindenkit
agyak végletekig elsorvasztva, ha lenne egy agyrágó bogár invázió hónapok alatt éhenhalnának 😂
Jo, csak utobbiert harom evet is lehet kapni, mert buncselekmeny.

Abban egyetertunk, hogy a bojkott opcio lehet, csak nem hiszem, hogy olyan nagyon sokan komolyan vennek. Ez a tablanal gyulekezes is inkabb csak szimbolikus.