Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mettől-meddig voltál?
Szerintem igen.Sokkal hasznosabb volt nem elcseszni ott az időt.
Én is hasonlóan gondolkodom azokról, akik - közel - minimálbérért mennek balfasz száguldozó cigányokat kiszedni a roncsból, hogy a két vonulás közt esetleg kifesthessem a tűzoltó laktanyát.
Nekem is az volt.
Apropó!
Amikor még én felvételiztem a tűzoltósághoz, felvételi követelmény volt a katonaviseltség. Utána már lazitottak 🤣
Csak az idióták?
Nagy szavak. 👏
Én meg egyből láttam hogy csak az idióták mennek el katonának hogy aztán a másik idióták szopassák őket,apropó,te ugye voltál katona?
Postás 😄 egyből látták benned a tehetséget 😂
Engem hírvivőnek szerettek volna vinni Kalocsára,legyen az bármi is.
Vagy a távíródróttal a hátadon futkároztál volna ! 😅
Nálunk a középiskolában ingyen osztogatták a C jogsit az MHSZ támogatásával. Én pont ezért nem írtam alá, mert nem akartam sofőrködni a katonaságnál 😆 inkább tovább tanultam, és ha nem törlik el akkor a rádiós vagy radaros lettem volna valami üdülőszázadban.
Valami szubatomi részecske lehet, csak hogy mi köze a katonaságnak hozzá, azt nem tudom...lehet az atomháborúra készültek. (váll vonogatós)
https://en.wikipedia.org/wiki/...
Ez kevés lesz az oroszok ellen, ha megindulnak 😆
...őőő, de ők már alkoholisták.
Ennyitől persze nem részegek, nem is látszik meg rajtuk valószínűleg, de a májnagyobbodás szinte garantált ha több éven keresztül isszák ezt a mennyiséget, és jó eséllyel remegnének ha nem kapnák meg az adagjukat.
Elhiszem, de nem is én leszek rosszul a szimulátorban 😆
Teljesen mindegy , mikor a tizen rendőr ott áll a pénzért sokasodnak , ott már nem kérdés kinek milyen jogsija van , a lényeg , hogy közlekedni szeretne a sok ember , és így már fejőstehén mindenki ! 🤨
És hol állítottam olyat hogy az mekkora teljesítmény?Mondjuk az tény hogy nagyobb mint csak a B.
Nem nem,te állítottad hogy ezt bárki megtanulja két hét alatt.És nem,nem hiszem el hogy simán elvezetnéd,hisz nem próbáltad sosem,így megint csak az van hogy te ezt alábecsülöd úgy hogy még életedben nem vezettél ilyet.Szóval maradjunk annyiban hogy vagy igen vagy nem.B-s jogsid van,nem?Tehát akkor addig jutottál,teljesen mindegy az ok,az van és kész.
"Tudtommal te csak a B jogsiig jutottál." ezt te írtad, már elfelejtetted? 😁CSAK.... ez nem "csak" volt, hanem nekem ez kellett.
Ha kellett volna CDEFGHIJKLMN, akkor lenne 🤣
Lenézem? te állítottad be annak, hogy ez mekkora teljesítmény - sztem meg nem az. Ettől ez nem lenézés. Elhiszed, hogy a B-vel megtett 500 ekm után két hét gyakorlás után símán elvezetnék egy kamiont? (csak azért írtam 2 hetet, mert nem akartam "lenézni" a szakmát)
Hogy 2 hét után tudnék-e úgy manőverezni egy kikötőben, mint aki 10 éve ezt csinálja? Biztos nem - de 10 év után biztos. Ezt viszont nem fogom neked bebizonyítani 😂
Én pl. tizenpár évesen terveztem baromira kamionos lenni. Egyrészt azért, mert sokat lehet utazni mindenfelé a világban (nyilván csak a Hungarocamion jöhetett szóba ahol öreg halként sötétzöld Mercivel, kezdőként Rábával lehetett járni) másrészt lehetett csempészni Persil/OMO mosóport, farmert és minden más kurrens cuccokat az NSZK-ból, bőrcuccokat meg aranyat délről. (80-as évek)
Ennek érdekében a sorozáson terveztem elindítani a karrierem a CE jogsi irányába, amit az ottani értetlen barmok derékba is törtek. Aztán ugye a határok megnyitása után a kereskedelmi része értelmét vesztette, később meg megismertem az asszonyt, onnan már nem erőltettem annyira a világjáró részét sem. Most meg tudod hogy mit csinálok, innen meg nem akaródzik felállni a székből. (innen nézve érthető a kérdés, amit a sofőrök feltettek) 😸
Amiért én (hobbi szinten, azaz nyilván nem mennék el ebből élni) elgondolkodtam rajta (persze támogatott áron) az az, hogy a nagy gépek még mindig tetszenek, másrészt akkor alkalmanként húzhatnák trélert, vezethetnék teherautót ha úgy adódik, még akár autómentőt is. (jogosan merül fel a kérdés, hogy miért akarnék én ilyeneket tenni, erre talán a válasz az hogy: ráérek? vagy mittudomén? Mert hát pl. targoncára is van jogsim, meg híddarura is, mitől ne lehetne ezekre is?) 😸
A tűzoltó nem büntet,még akkor sem ha kéne neki.Akik kimennek ADR ellenőrzésre,azok nem tűzoltók,hanem katasztrófavédők.
Még egyszer leírom.Írtam én olyat hogy neked kéne hogy legyen?Akárki megtanulja két hét alatt?Te azt honnan tudod,hisz nem tanultad.De a legszomorúbb az,hogy még le is nézed őket,bár ez jellemző rád,itt miért is lenne másképp?Sosem érdekelt?Miért,szerinted mást érdekel?Ezzel csak te vagy elfoglalva hogy ki mi akart lenni gyerekkorában.
Ó, te... sztem ezt te direkt csinálod, mert véletlenül nem lehecc ennyire.... na hagyjuk! 🤣
Miért kellene, hogy valamim legyen, amit soha nem akartam, hogy legyen? 😅 Úgy beszélsz erről, mintha valami nagy dolog lenne, pedig akárki megtanulja 2 hét alatt 😄 - bár azt elfogadom, hogy a te képességeiddel ez karriernek számít.
Sosem érdekelt, ki akar az lenni, ami én - én mindig azt csináltam, amit akartam...
Látod az lehet , mert a kerékék is a mániáuk volt , dehogy miért ?
Ez nagy duma.....ami te vagy az meg soha senki nem akart lenni.
Írtam olyat hogy te valaha is meg akartad csinálni?Itt csak a tények beszélnek,nekik van,neked nincs.