Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nalam nem jon be, hogy megprobalod osszezavarni a msikat es szavakon lovagolsz.
A lenyeg olvashato, hogy mit irtal a sorkotelesekrol.
Egyrészt itthon voltam,kaptam érte valamennyi pénzt,tudtam mellett dolgozni,azt csináltam amit szerettem.Megdughattam azoknak a nőjét akik meg bent voltak.
Először rosszul láttam a választ, azt hittem te írtál de Jani írt.
De apropó, polgári szolgálat mivel volt jobb? az is kötelező volt, nem?
Hova?
Szar ügy.
Látom te önként bementél, akkor hogy is van ez az idióta dolog?
Voltam... mindig elfelejted, hogy 15 évvel öregebb vagyok nálad, akkor még nem volt választás.
Miben nem mondok igazat?Hülye ne legyél!Görgess tovább az előzményekben,aztán látni fogod hogy mire mit reagáltam.Vagyis leírtam hogy engem hova minek akartak elvinni,erre volt egy válasz majd jött az én válaszom amit te is bemásoltál.A sorkatonaság nem önkéntes alapon működött,viszont volt választási lehetőségem hogy bevonulok elfecsérlem az időmet,vagy hasznosan töltöm,én az utóbbit választottam.Szóval hiába nem önkéntes alapon működött,mégis volt választási lehetőség.
Megint nem mondasz igazat.

Ezt írtad:

fireblade105
Én meg egyből láttam hogy csak az idióták mennek el katonának hogy aztán a másik idióták szopassák őket,apropó,te ugye voltál katona?

MIKÖZBEN A SORKATONASÁG N_E_M ÖNKÉNTES ALAPON MŰKÖDÖTT.

Szóval keress valami más kifogást, valami jobbat, és ne feledd, más is olvassa a szövegedet.
Tévedésben vagy,és sorkatonaságot tartottam egy felesleges elfecsérelt időnek.
👌
psz-es voltam.
99-00.
Miféle sorba?
Az is igaz, hogy a tűzoltóságnál/rendőrségnél van is értelme a katonai előéletnek, mert nem kell elmagyarázni az újoncnak a "parancs értettem" fogalmát.
Pont, mint aki valamilyen okból, de volt, vagy éppen katona a te véleményed alapján.
Ja, annyira sem.
Igaz.
Csak most más megközelítésből néztük. ✌️
Foleg hogy skúló sincs hozza.
Akkoriban szinte minden melóhelyen elvárás volt, mert nem akartak azzal szopni, hogy kiképzik az embert aztán besorozzák.
Nem. Ahhoz túl okos voltam. Rádiósból hiány volt, a hentest meg az istenért nem tudták kiképezni az elektronikára, nekem meg volt már akkor is adóengedélyem, meg elektronikai végzettségem.
Akkor? Csak beálltál te is a sorba. 😉
És szerinted ez engem kéne hogy zavarjon?Szerintem nem.
99-00
Értem én, csak leszarom.
Mint te a katonaságot. Ja, nem is. Jobban.
Hát igen,te ezt nem is fogod megérteni soha,te aki mások vegzálásában éled ki magad, nem pedig azok segítésében.