Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezd olyanfele elmenni itt a tarsalgas, amit mar en is gondnak tartok.
Nah,mostmar lehet kérni az AI-t,vagy meg mehet a pipi-blődi maraton?
B+ volt éccaka meg reggel vagy 15 hozzászólásod, abból 3-ban az én feleségemet emlegetted... foglalkozz inkább a sajátoddal, az szegény biztos otthon hever baszatlanul, ráadásul még pénzt is alig acc neki... 🤣 bár tudom, hogy impotens vagy, de hidd el, az igyekezetnek is örülni fog.... 😁
A linkelt cikk lényegét meg nyilvánvalóan nem sikerült megértened.
Az állhős vagy látszatkemény igaz lehet, ezer éve nem verekedtem pár hete is csak lökdösődés volt a parkolóban tehát nem tudhatom ellenben az tényleg meglep, hogy ilyen sokan még csak a látszatra sem adnak hanem fullba tolják a gyávát és az azonnali megalkuvót, vazelin mindig akad zsebbe mi? 🤣
Pipi te hogy tudsz fennmaradni ilyen sokáig 😃
Ha hanyit melóznék mint te már hamarabb aludnék mint a tvmaci
Nem hogy itt mindenkinek a válaszoljak éjjel 🙃
Te félig gép vagy minta kedvenc szerszámmárkád reklámarca 😂
En elmegyek tankolni, amig lehet. Ki tudja, a faszkalap zsidok miatt mi lesz.
a mixer tetszene, ahhoz értek is
régen mindig én kevertem a borba a kólát szóval profi vagyok
Valaki ma valamerre ? Bajna-Héreg , vagy Csesznek ? Nem a Dolomitok , de legalább motorozás és nem fotel ! 🤔
Már holnap kezdhet ! 🙃
értelek.(gondolkodós) Szerintem lallernek nem ez a képzettségének megfelelő álommeló ahol már holnap kezdene(gondolkodós)
Én magamat el tudnám képzelni néhány év múlva nyugdíj mellett szerintem tetszene(kezeit széttáró)
ja feleséged villanyautója miatt mi? 😅
Elolvasva a cikket az derül ki, hogy nem tetszik a jenkiknek, hogy kína úgy próbál terjeszkedni, hogy a gyártás felét kifizeti az állam(gondolkodós) Mondjuk amcsi eddig se szarozott dobott a kínai cuccokra egy 30% vámot. Majd megfejeli még 30%-kal azt ha 100% kínai állami támogatással készülnek a rollerautók amicsba akkor sem fog belőle fogyni egy darab se(kezeit széttáró) Európa meg lecsap az ócsóra mint tyúk a takonyra csak nézd meg magatok 😂 Európa az autóiparból él pont hozzákezdtek ezt felszámolni itt lehet hagyják bár ez még nem biztos mert a 3 millás autód 14 ákcióba szóval van remény 😅
Lehet válogatni is ! 😏
Hozzánk jöhet bárki , szívesen látjuk , pumpa vagy mixer , válogathat is , melyik szimpatikus ! 🤔
Usákok is be vannak szarva 😁
https://www.penzcentrum.hu/aut...
na lett már melóhely? Itt blődi meg mamlsz a napokban azt írta, hogy 1 nap alatt bárki bármilyen munkahelyet talál magának képességeinek, képzettségének és igényeinek megfelelően(kezeit széttáró) Mikor veled példálóztam, hogy szerintem ez nem így van akkor csak annyit írtak, hogy balfax vagy(kezeit széttáró)
inkább mint kiverjék a fogaim(fetrengős) Te amolyan állhős féle lehetsz(gondolkodós) Amikor a brigád fele leírta milyen messze menekülne egy háború elől te valami hazaszeretetre hivatkozva akár egy konyhakéssel is nekindulnál az ellenfélnek persze szerintem csak szavakban(gondolkodós) Aztán a valóság szerintem meg az lenne, hogy nem tudnék elég gyorsan futni az ellenség elől, hogy be ne előzz menekülés közben 😂
🤣 majd nyálazd fel a gépést a szélvédőre oszt rájössz ez csak 170-n tapasztalat 😅
100 al lehet vele menni nekem van egy 45 km-es pályaszakaszom hát nincs nagy előny 130-nál se ekkora távon 😅
nem mindenki(kezeit széttáró) mégn pestre is eljárunk a városi szpringel bőven jó(meghajlós)
baszki most kezdik bevezetni a márkát vagy mire számítasz? 20 éve épül a bidé szerviz hálózat a világon mikor már mindenhol értenek hozzá elkezdik gyártani az autókat? 😂 Mire hozzá kell nyúlni az elsőhöz 5 év múlva addigra bármelyik szerviz takarítónője is tudja már szerelni.(kezeit széttáró) Meg hát nem sok mindenből állnak. A motor a más a karosszéria ugyan az mint bármelyik autóé.A motor meg szög egyszerű pláne egy túlzsúfolt dízelhez képest(kezeit széttáró) A pumpedűzéd vízkörén 4 szer annyi az alkatrész mit egy vellanymotoron 😅
túlóráztasd az asszonyt azt lehet megint bmw-d 😅
de minek a kesztyű?
decemberben írtam már erről(kezeit széttáró) Volt egy kis időm a retyó szalonba azt nézelődtem unalmamba. Beleülögettem ebbe a dzsoggerbe is. Egy egész nagy hajó. A kiállított darab 8 misi alatt volt igaz másfeles benzinblokkal botozós váltóval ha jól emléxem de jól fel volt töltve mindenféle parasztvakító extrával. (kezeit széttáró) A terem másik felében ugyan ennek a retyó változata megán felirattal és 17 misis árcédulával 😅 Hát hüjék ezek 😅 Én nem láttam a 10 milla különbséget a 2 autó között(kezeit széttáró) sőt semmiféle különbséget nem láttam amiért retyóért érdemes lenne + 10 millát kihajítani az ablakon pláne annak a tudatában, hogy ugyanarról a futószalagról kerül le csak más a szponzor 😂
Bé? Bárdi lesz az majd szerintem 😅
nem vagyok bohóc baszki max jó kedélyű. 😅 Ebbe a kuplerájba mindegyikőtöknél nagyobb még a szarom is és erre mérget is vehetsz 🤣