Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tedd hozzá, hogy a hétköznapokra
Én erre emléxem volt már vagy 15 éve Nekem a cikk elolvasása után az lett a gyanús, hogy akkoriban 3 bírkáért 100 ezer ft-ot kért az öreg. Hát nem tudom Szülinapomra minden évben veszek egy bírkát levágni 15 és 20 körül van most az ára
a májfunkcióm biztosan klinikai bemutatóra lett volna képes

ezután max 1 üveg bort iszok 1 nap, a töményet meg végképp száműzöm az életemből
Köszönhetően pár sebésznek! Agya pedig így sincs!
Én mondom nagyon megvárnám ezzel a hagyatékit
voltak ott gondok az utóbbi időbe, asztán a gyerek sem akart megszületni, én azon sem lepődnék meg ha timike azzal távozna amivel odament. A( pinájával)
De csak azért, mert még nincs ötvenezres bankjegyünk.....
A temetésen Timi húszezressel törölgeti majd a könnyeit. Az orrát is abba fújja.
Szerintem elírtad: ...két havonta egy patron lesz az!
Húhh, ez egy teljes tisztító, fertőtlenítő kura volt. Akkor megkapta a májad az év dolgozója címet.
Timike nem bizony. Most, hogy özvegy lett eljátszom a gondolattal, hogy ráfordulok
Persze előszőr megvárom mi lesz a hagyatékin ha az öreg bubó kisemmizte akkor nem fektetek bele energiát, kb. 2 patron van egy hónapra ingyen nem pocsékolok
ne tudd meg milyen szarul voltam, kb 7-11ig csak ültem kint a 3 fokban a beton lépcsőn és azért küzdöttem hogy egyáltalán el tudjak menni a kocsiig
aztán amíg bogáról hazaértünk ittam 3 flakon vizet de úgy remegett a bélés hogy már lassan papot hívattam magamhoz
már mint, hogy annál többet nem
Jaj ilyet nek kívánj hogy soha. Azt csak dühödbe hirtelenfellengolásbol előre megfontolatlanúl mondhattad.
Múlt évben 3 egymás utáni hétvégén erősen bebasztunk. Ebből a harmadik egy 3 napos akció volt amiből két nap teljes ko volt
Levégelt úgy a szervezek hogy egy hétig alig éltem
Akkor megfogadtam hogy nem iszok több szeszt
Jah, azt akar megteheted.
De siman lenyulhatod a másét.
Hat akkor jobbulast!
Ott is vannak szabályok.
Abban nem tudok nyilatkozni. En csak mas anyak valtozasait lattam.

Hogy spriccel e vagy nem azt nem tudom mert nem voltam felhatalmazva, de latvanyosan jo kis ccm tuning volt az az időszak.
Idén vízen kívül még mást nem ittam
swingerpartiba még mehetsz.
Csak megpöckölöd a hegyét és szembe spriccel tejjel
Én nem kedveltem azt az időszakot
De italra meg azert csak csak marad.
Hat én is kimaradtam eddig minden okosságból
Lassan éhen fogok halni