Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a MR.Suckértő találóbb lenen rá!
Figyelmetlenség mindenkivel megesik, annyit írtam, hogy nem a Tokilyóji halyjszán kell nevelkedni és nem izomból kibaszni előzni a kocsit. Sosem pattogok ha valaki gyorsabb, mert én is szeretek haladni, ennyi.
Túltolod Mr mindenben profi. Ez a helyzet bárkivel előfordulhat, akár motoron ül akár autóban.
Ha utána a suzukis pattogott volna akkor megértem a felháborodást, de gyorsan le is ment, gondolom akkor vette észre amikor az apró pont egy pillanat alatt egy motor lett.
Biztos vagyok benne hogy fordultál már ki autó vagy motor elé csak akkor pattogtál hogy mi a faszé jött ilyen gyorsan...
Sőt, jól csinálta! Én vagyok a beszari, hogy nem baszom ki így a kocsit előzni pályán.
Mindenben IS profi.
Benézett a tükörbe,seholnemvolt,240-el meg mire kijött ott volt.Ennyi.
Autópályán nem úgy basszuk ki előzni a kocsit, mintha városban elnéznénk egy lefordulót és még hátha beférünk...ez ott is veszélyes, nem hogy pálya tempónál.
Semmi anyázás nem volt, viszont nézd meg jobban azt a felvételt. Mikor 0:18-nál a Swift megkezdte a sáv váltást, akkor olyan 100 méterre volt már csak mögötte a motoros, aztán már illik észre venni. Ezen felül nem lassú kisorolás volt, hanem kemény, városi stílusú kivágódás a másik sávba.
Pontosan azért kell pályán nyugodtan és lassan sávot váltani, hogy az adott fényviszonyokban esetleg alig látszódó mögötted érkező motoros balról el tudjon menni melletted.
Ez abszolút nem szabályos, de mennyivel jobb, hogy ilyenkor van egy kis esély mellette elférni.
Tegyük hozzá, előfordulhat ha nem vette észre, hogy mögötte valaki legalább 100-zal érkezik, talán még a nap szöge is az ember szemét baszta ki.....

Nem kell egyből anyázni, lehet hogy a maffia thaliaval ugyanezt megcsinaltad volna mert egyszerűen nem látod, hogy jön a gyerek.
Ezért nem érdemes 1 liter Tajga ízű szeszes ital elfogyasztása után verekedni, mert lófaszt se fogsz eltalálni, de azt is rosszul.
https://bpiautosok.hu/video-24...

Menő fekete Swift, majd ő megmutatja milyen ügyesen tud előzni...
Amúgy tök fura hogy elfordítod a csuklód 3 centit a tested meg 30 fokot és egy lórúgás is elmegy melletted
Mert abból nem volt balhé hogy mellbe lőtték? Azért ez még nem az USA hogy mindennapos legyen.
Asszony kungfuzott. Be akarta bizonyítani hogy le tud nyomni engem....én győztem....bár így utólag felébredt bennem a gyanú hogy hagyta magát
Az az igazi kockaharc
Felbérelhettek volna valami tánctanárt legalább
Én ebben vagyok nagyon profi, szóval te is vigyázz ám magadra
http://youtu.be/JHUzJA8dpTY
Nekem a csel tetszett! Nagyon gyenge, de mégis működött!
0:50 után azt a trükköt bazdmeeeg, zseniális! Mondjuk egyben ijesztő is, mert telibe halántékon vagy szemgolyón találta és örökre megnyomorodhat egy fél palack kannáson összeveszve.
Nevetséges, hogy a két fejjel magasabb hogyan nem ütötte ki azonnal, konkrétan fél méterrel hosszabb a karja majdnem...
Ez ebben az esetben teljesen mellékes, ne lovagoljunk a szavakon.... aki eljut oda, hogy budo passa van, es ezt rendesen csinálja, az kerüli a balhét alapból. Inkább elfut, de nem áll le balhézni, ez kajak biztos.... itt a srác hibázott, rabaszott... ennyi a történet, nem kell belőle többet kihozni
Itt van egy érdekes pont, a harcművészetek java részéből nincs verseny, mert nem csépelésre megy ki a dolog, hanem az ellenfél azonnali harcképtelenné tételére. Két Aikido-s közül az nyeri a versenyt, aki hamarabb szakítja le a váll izületet vagy töri ki a másik térdét és ezt pár pillanat alatt meg is tehetik.
Viszont igen, aki mester vizsgás, annak fegyverhasználatként bírálják el.
Ez teljesen így van... kicsit ivott a srác és úgy érezte, be kell mutatnia, milyen erős... balhé is volt belőle, mert versenyszerűen űzte