Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Katasztrófa az az ürge
Egy keréknyomás ellenőrzést nem bíznék rá!
Minden.Es nem szar,minőség.
Igen, igen. Nem használható kizárólagos bizonyítékként, kell más is ami alátámasztja a tényállást, de igazából azért nagyon hasznos tud lenni, szóval érdemes használni.
Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy ha átadod a felvételt, akkor az egészet átnézik és az összes rajtaszereplő kihágásért megbasznak, tehát nem csak azt nézik ami neked jó.
Ezért motoron lévő kamerába kis méretű memóriát tegyetek
Nem, és igen.
Nem készíthetsz felvételt. De ha elkészítetted, akkor felhasználható a bíróságon, elfogadják az eredeti adathordozón, az eredeti felvételt.
Nyilvánosságra semmiképpen nem hozhatod.
Simán szar a jog, teli van hézaggal, szóval igazából mindenkinek igaza van, de a joggyakorlat szerint használható a dashcam.
Ezt rögtön sejtettük, de azért kíváncsiak vagyunk mi tetszik neked azon a szaron
Ez egész egyszerű így nekem mezők vannak amiknek persze különböző a méretük
És persze többnyire páratlan a jelenlegi léc szóval a minden második lyukba teszünk alapból kilőve.
Szia!
Változott a jogszabály.A fedélzeti kamerával felvett video most már ithon is legális.Eddig nem volt!Csak és kizárolag saját használatra!!De!A biroságon még mindig nem perdöntö bizonyiték.Ha jol tudom a biro dönti el hogy figyelembe veszi vagy nem.A jogszabály nincs konkrétan fogalmazva ...Furcsa mert mondjuk a köztéri kamerákat zokszo nélkül elfogadják.Lehet azzal van ösdzefügésben hogy utobinál ki van irva hogy kamerával megfigyelt terület..A rendöri intézkedést felveheted ahogy adott esetben a közlekedési baleset is csak nem biztos hogy sokra mész vele.Én igy tudom.
És mekkora volt.... mert aki ilyet vesz, az hitelre veszi...
Akkor kérjen kormánypárti ballibsitől vagy inkább egy jobblibsitől?
Konkrétan az igazoltatásra gondolok, hogy azt a fedélzeti kamerám rögzítheti-e és nem hozom nyilvánosságra legfeljebb eljárás esetén mutatnám be, ezt lehet-e?
A probléma kettős. A felvételkészítés az egyik, a nyilvánosságra hozatal a másik.
De szerintem amit kérdezel, az nagyrészt a bírótól függ, hogyan értelmezi, ha odáig fajul a dolog. Pl. az sem mindegy, hol készíted az a rendőrről a felvételt. Nyilvános eseményen készült felvétel más elbírálás alá esik. Az arca látható-e? Az adatai közérdekű adat, ha intézkedéssel kapcsolatos minőségben merülnek fel, de az arca nem.
A lényeg, ne ellenzéki ballibsitől kérj jogértelmezést.
Ez rendben, de az érdekel, hogy én készíthetek-e?
Na inikém hazaértem aszt megtaláltam a képeket. Az első nekifutás 2011. 07.hó. A második 2015.05 hó, maradt még egy etap ez valószínű 2019.04 hó lesz Minden 4-ik évben nekifogok egy darabnak és 8 év alatt bekerítem végre a házat Ez a sarokház átka, másnak csak a front oldali lett volna
Most azon gondolkozom, hogy a porta olyan nagy, hogy 8 évembe kerül mire kicserélem a kerítés léceket vagy egyszerűen nehezen visz rá a lélek, hogy nekikezdjek
Nem kaptok ti minőséget.....
A tömeg ereje.
Simán többen vagyunk.
Lehet győzködni kellene egy darabig.
Jóóóóó.
Engem is érdekel, Zolitol bérbevesszük egy napra
Lassan komolyan kíváncsi leszek milyen motor is az angol vas? Próbálni kéne egyet.
szabin voltam, már rám fért egy jó 500 km hnap már csak a műhely... csinálom a versenygépet ., végre eljutok addig is
Ahelyett hogy dolgoznál elvégre ne csak mi szívjunk
Két napig csak motoroztam, mizu?!
Lehet. De mindegy, mert nem tölem kérdezted. Csak felénk van több rendörautó ami fel isövan matricázva, hogy kép és hangfelvételt készit az intézkedésröl. Rendör ismerös is ilyen kocsival mászkál.