Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha van pénzed rozsdamentes acél kerítésre akkor azt már nem is te fogod csinálni, mert milliárdos nem dolgozik hanem dolgoztat
én még 800 ft-ért vettem a 120-ast
Ez azt jelenti, hogy 4 évig pihentettem és 30%-ot emelkedett az értéke
Ez jobb befektetés mint az arany, az 4 év alatt nem drágult 30%-ot
Ez megint egy ilyen Levis felesleges parasztság volt
Ha nincs bontandó ház a telken aminek a tégláit el kell tüntetni valahova, akkor minek csinálna bárki is tégla kerítést?
Persze hacsak nem azért mert az újgazdagék azt hitték hogy ez most trendi és jó drágán másolják a proli megoldást
Szeltelt tégla a beton zsalufalra es csá,kb 1800-5000/m2 e.
12 körül én is indulok egy szép hosszú kanyarra:
Na papírkutyák! Itt a nyár, huzi mindenki motorozni!

10 körül én is indulok egy szép hosszú kanyarra: K-Dombóvár-Abaliget-Pécs-Mohács-K.
Nekem a fészer alja van ilyen téglából
Elsimítottam a homokot és le pakoltam
Aztán bedöntöttem a réseket híg cemestes lével
Én nem tudnék magamnak ilyen kerítést elképzelni láttam sokat de egyik se tetszett annyira hogy nekem is legyen
Suzuki nagybetűvel...
Nem jó helyen tetted fel a kérdést, mert pár szerencsétlen troll szerint ide más nem írhat, csak ők. A motorra visszatérve nem teljesen új modell, ha a régit megnézed az sem sokkal másabb.
Az egyik szomszédnak a 2020-as modell van, de hiába próbálnád mert más az üléspozíció.
Ez most megint egy KériLacis átgondolatlan böffentés volt.
Ha nincs háza telken amit le kell bontani akkor miből szeded a téglát ?
Azt úgy szokták csinálni hogy a lebontott régi ház tégláiból rakják. Úgy azért nem drága. Persze mire lepucolod a téglákat, az sok munka, de elég gyorsan fel lehet rakni, ha van alap.
Amelyik házhoz nem megy a téglakerítés az nem is szép ház
plusz olyan környezet kell hozzá ( ház külalak, kert stb) mert egy "modern" környezetben nem mutat túl jól
amúgy ha lehetne épeszű áron kapni vörösfenyőt valahonnét nagyon északról az lenne az igazi
bár azt is előbb-utóbb kinyírná a fokozottabb uv sugárzás de az elég sokáig kitart
nekünk a natúr fenyő 15 évig volt fent még egy olyan 2-3 évet kihúzott volna de már pár léc nagyon rozoga állapotban volt alul
Öregtéglából rakott kerítés a legszebb, de baromi drága meg sok munka. Főleg ha akkor a kerítés mint nálunk, simán van 300méter
Most vettem volna Suzukit? Bár még mindig jobb mint egy hengerhiányos bugyi
Nem szar csak nem pontos
Igazándiból az sem gond hanem pontos csak nem tudtam, mert ha tudom akkor szét válogatom mert egy csomónak kell 4 centit vágni az aljából
A saválló a tuti igaz nem szép és drága de örök élet
Azt meg 500 év múlva se kell cserélni
Tuti hogy elcseszted mert megvetted.
Ahogy itt szoptok, egyre inkább érik bennem hogy simán megéri megvenni a kézműves kovácsoltvas kerítés táblákat is
Lyuk mellé fúrni a másik lyukat úgy hogy egybe érnek, csak ennyi a gond
Alátét meg van sok
Az meg rozsdásodik, és 3 kurvát is vehetne az árából.
Szóval akkor ne vegyünk, mert szar.
A fát meg állandóan kezelni kell.
Szerintem rozsdamentes acélból csinálok kerítést, azzal csak nem lesz gond
Na az én istenkirály honda über hipiszupi gyönyörű motorom új...volt.
A te fagyizos motorodon meg az sem segített