Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak sokat ivott és nem találta a vízszintest.
Mi a gond ezzel? Állítható a pozíció
Nincs alátéted?
Próbálj ki egy 2018-as modellt.
Általában csak apróságokban különbözik. Azt a kereskedő elmondja részletesen hogy mi.
Én is így csináltam. Nálam csak kicsivel gyengébb volt a motor, meg pár apró dizájn elem változott.
Kibéreltem egy hétre, Hondánál van erre lehetőség egész jó áron, mert úgy a legjobb megismerni.
Na ez az fickó kicsit túltolta az anyagot.
Ő biztos nem aludt kb 3 napig.
Mi a pöcsöm van itt csak én alszok délutánonként?
Egy kis pörgés, mert leült a buli
http://youtu.be/96M3shi7yQU
1500 volt a másfél méteres a méteres meg 1000
kaptunk ajándékba mellé 3 méter ágyásszegélyt, amit sehová se tudunk tenni
úgy tűnik engedtek a minőségből
most nézem az oldalukat hogy +-8mm a megengedett ennél a hossznál
sajna vágni nem tudom mert kell a 150 centi.....vagy vágni kell az oszlopokból
mondjuk most már leszarom a fa 5-6 év után ettől szarabbul néz ki ez meg talán kibír sokkal többet
amúgy a minta tetszik 2-3 méterről már senki nem mondja meg hogy nem festett fa, de volt aki csak akkor hitte el hogy nem fa amikor megfogta
Na jo de 25 evet kell kibirni, ne soherkodj.
apropó mennyiért adják mostanság darabját bruttó?
a trapézlemeztől nincs olcsóbb
féláfával valami 1800 négyzetmétere és horganyzott+festett az is kibír a kerítésen legalább 30 évet
a 8-ast sokkal olcsóbban adják

Nekem mindegyik nyíl egyenes, magassága kb. mililméteren belül van
fél centi eltéréssel már eleve selejtnek kellene lenni. Fél centi eltééseel nem lehetne normálisan megcsinálni. vagy kiválasztani a legkisebbet és az aljából hozzácsapni a többit
Ha nekem ilyen eltérések lettek volna el se hozom
12-es osb szurkere festve oszt csá.
abból terveztem még pár éve, de ez a buzi csok miatt minden kibaszott drága lett
a bordázott szélű zártszelvényből kb duplája lett volna
mondjuk felhegeszteni kb 400 db zártszelvényt az se lett volna kevés idő
legszivesebben trapézlemezt tettem volna fel az kb fél nap lett volna festéssel együtt max egy nap este lefestem reggel feldobálom a lemezt délre el van felejtve
de az meg az asszonynak nem tetszett
Zartszelvenybol kellett volna csinalni.
Miert?
amúgy ez a műanyag deszka elég tré cucc
egyrészt fele görbe minden irányban, az alja bénán van vágva, plusz a hosszban is van +-0,5 cm eltérés
direkt, ezért is szopó
kb 6mm a hőtágulása a műanyag lécnek ilyen hosszban aztán kell az ovál furat hogy tudjon mozogni
persze ennyi nem kellene mert a 6mm felezve van szóval elég lenne 3 is de azt se lenne kevesebb munka
lent csak megfúrtam 6 os helyett 9,5mm fúróval de fent így megvezeti és nem áll össze vissza

amúgy nem az ovál a fő szopás hanem az előző lécek lyukai, aztán amikor úgy fúrsz hogy beleér az előző lyukba akkor jön a türelemjáték hogy lehetőség szerint ne menjen sokat félre
de a pipi féle 8 éves intervallumba én is simán bele fogok férni
Ez csúnya volt Zoli...
Marc 1 en jott ki a tc sajtobemutato cikke spanyolban. Az kb 2hete volt. Adj meg idot a kereskedeseknek. Szerintrm uj modell nincs meg senkinek, itt az sm en meg vegkepp. Csak hasznaltat vesznek.
ebbe van a zár
Ezt direkt akartad ovalisra?
A kifogás az megy Szemetel az eső, meg mágikus furcsaságok
Tudod inikém, nem véletlenül vártam ezzel 8 évet Én ezt úgy utálom csinálni, hogy ha egyszer rászánom magam próbálok tőle minél hamarabb szabadulni
itt még dél felé is szemetelt az eső
késő délután kifúrtam én is pár lyukat, de ez nem ilyen egyszerű mint a tiéd
ha csak ilyen babasímogató módszer lenne rég végeztem volna vele
itt azért vannak 27es szintű mágikus varázsló szopások is
pl:
Sziasztok!Motorvásárlás előtt állok.A kiszemelt típus:Honda CB500X 2019-es modell.Van esetleg ilyen már valakinek?Sajna a kereskedőknél még nincs bemutató darab.Nem vennék úgy motort,hogy rá se ültem és meg se néztem élőben.Valaki tud segíteni?Köszi.