Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja, automata váltó, eső, sport meg normál fokozat, de van manuális is, amikor két kis baszommal tudsz kapcsolgatni fel-alá, de persze korlátok között, mert az elektronika azért nem engedi, hogy megbolondulj.
50 éves az "új" tulaj, jogsija nincs, talán, de csak talán ezen a héten eldönti, hogy melyik ügynökségnél akar papírt szerezni.
vagyis elvileg ő már mehet korlátlanra is, de elég kemény harcot kellett vele vívnom, hogy ne a A korlátozottat tegye le 48 lóig, mert ez 54 asszem, vagyis pont átkerült volna a határon egy hajszállal, és csak 3 óra plusz rutinról van szó a korlátozott és a korlátlan között.
Visszterhes volt eddig is, az annyit tesz hogy illetékköteles az átírás.
Szerintem nem. De mindent rögziteni kell a szerzödésben ami lényeges. Km állás, kisebb hibák a többit meg lenyilatkozni hogy hibátlan, kornak megfelelő állapotú . Ha valami gáz van a következö adás vételnél ugyis a kereskedön verik le. Ő meg csak ténylegesen alátámasztott bizonyítékkal tudja tovább hárítani. Egyszer az általam eladott autó kereskedésben kötött ki, bár magánszemélynek adtam el, az adásvételivel keresett a szegedi ocsmányiroda hogy valami nem lett bejegyezve. Elküldtem a saját adásvételim, én lejelentettem az itteni hivatalban, és átirányítottam az adásvételin szereplőhöz az ügyintézőt. Ennek vagy 5 éve, azóta se jelentkezett senki. De én aránylag nyomott áron, a hibáit leirva adtam tovább. Üzemképes rendezett autó volt de mattuló fényezéssel, vezérlés csere előtt, csepegő hűtővel.
Az Oxford fűthető markolatot meg gyári előírás szerint pillanatragasztóval!
Nem vicc, adják is hozzá a tubus ragacsot.
Krosszokra van zselés, talán progrip, sima feketében jól is àllhat. Vastag puha markolatot ne tegyél rá, az csak csopperra jó.
én valami zselés taknyokat szoktam venni, ha megforog levágom a fenébe mert akkor el van használódva, bár ami kormány nem sima hanem érdesített azon nem szokott forogni
Úgy-úgy!
Én azé még drótozom is,van az a szopás mikor még így is megforog
Én nem, de épp attól tartok, hogy a kereskedő variálhat vele és mióta visszterhes nem lehetséges-e?
markolatot féktisztítóval kell rátenni
egyrészt lemossa a retket róla
másrészt meg kicsit kitágul lazul a szerkezet és rácsusszan tök könnyen
csak időt kell hagyni hogy elpárologjon utána olyan atom lesz hogy nem kell drótozgatni hogy ne forogjon el
A vaskosabb puhább markolattal csak óvatosan ! Nem úgy kattanik vissza a markolat az ujjaid lazításakor mint a kemény vékony markolat ! Nehogy meglepi legyen egy kanyarba !?
Szappan is vízzel rahuzod és kész
Van ilyen ráhúzható cuccom... Tibi barátomnak rendeltem, de eladta a motorját. Ingyen odaadom neked... mindjárt keresek egy képet
Van két japo otthon meg egy narancs :)
Nagyra tartom a japán motorokat, volt is már tucatnyi, de pl. az enduróban elég gyengék.
Jahh..sorry
Nem Goldwingm van
Vigyazni kene vele,volt szivacsos markolatom,elsore hudejo,gyakorlatban meg pont a vastagsaga miatt kenyelmetlen volt.
Gyari,markolatfutes,qurvajo.
Lükvercben!!!
Az enyém fapados...
Hogyne: az Oxford fűthető markolatát használom. Valamivel vastagabb, puhább a szokásosnál, ráadásul marha jól tud jönni hidegben, vagy ha éppen nyáron ronggyá áztál.
Nem. Hacsak nem sumákoltál valamit az autóval.
Kormány markolatokkal hogy vagytok? Ami a Futura-n van, az valami szörnyű, tennék rá valami vaskosabb, túrásabb, puhább darabot. Van nektek valami ilyen bevált motyótok?
Mitassal körbemotorozok mindenkit és bárkit
Miért?