Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így könnyű, evvel a trehány módszerrel én is gyorsan kész lennék
Pipi, le kell csesszelek: slamposan raktad fel a léceket, a tetejük nem egy magasságba esik!
a fenét
nekem iszonyat szopó megcsinálni
egy része már megvan, egy egészen kis része
ráadásul a kutyával is kell majd valamit kezdeni mert ha kiszökik mindenkit legyilkol 5km körzetben
Mert te jómunkás ember vagy Ini meg mindent csak elméletben szeret megcsinálni.
nekem 6 léccel kevesebb van
egy baromi görbe volt, egynek a fúrását basztam el mondjuk ez is kicsit görbe volt azért, a kiskapun egyel többet kell feltenni mert bénán nézett ki a gázóránál se úgy jött ki ahogy számoltam
de valahogy akkor is elkúrtam kettővel a matekot, szerintem a nagykapun se úgy rajzoltam be ahogy eredetileg terveztem
most már minden be van rajzolva, mert 4,8-5,1mmig vannak a lécek közti hézagok aztán így egyszerűbb
akkor már elköltözött a csávó szigethalomról? ősszel mondta hogy valamikor a közeljövőben elcuccol, akkor írok neki hogy postázzon pár lécet
Hát erről a rizsről az a vicc jut eszembe, amikor az olimpián a nagydarab kigyúrt amerikai sportolót kérdezi a kicsi kínai.
-te sporttárs neked ehhez a testhez hány kalóriát kell bevinned naponta
- 12 ezret
- á qrvá ányád 15 kg rizs???
Inikém a külső kerítésemet már rég el is felejtettem, már rég a madarak szarják az új deszkákat
Sőt olyannyira belejöttem, hogy nekiláttam a belső kerítés cseréjének is
Kimaradt 27 lécem. Mer úgy volt, hogy a kertkapun is kicserélem annó. De mivel azt 10 évvel ezelőtt gyártattam le fából (csak a kapuét mert betyár állapotban volt) és szakszerű kezelés után tettem fel ( lenolajban áztattam a kezeletlen deszkákat utánna néhány nap múlva kentem festékkel két soron) 10 év után sincs se repedés semmi, így csak kapott most egy friss festést. A megmaradt 27 lécet meg már nem akartam tárolgatni, inkább rendeltem hozzá még 25 lécet (majd küldik futárral kápolnásnyékről) és neki láttam a belső kerítésnek. 52 deszka leszedése, a fém szerkezet lecsiszolása, lefestése, az új deszkák furatozása és felszerelése 5 órát vett igénybe Mivel csodálatos jó idő volt pénteken délutánra meg is száradt a festés és sötét előtt felraktam a 27 lécet A maradék 25 munkaideje már csak kb. egy óra lesz furatozással és szereléssel együtt


Nekem összesen két csavarnak szakadt le a feje. Amiket nem bírtam kicsavarni az símán leflexeltem, a csavarokat a deszkából meg kiütöttem kalapáccsal (amelyik nem esett ki magától )
jöhettél volna kicsit vidékre, elhordtam vagy 100 tonna szart a héten, jó lett volna még egy ember
még a biciklim is szarszagú el kell vinni a mosóba mielőtt ismét használni akarom
Vegulis jo lenne melot valtoztatni.
ilyenkor ki kell baszni a ház elé aztán csináljanak amit akarnak
fél év alatt az összes gondod meg tudnám oldani az ügyfélbarát hozzáállásommal
Ah ma megszopattak egy gardrobbal. Aszongya csaladi haz, ja azt elfelejti mondani hogy tetoter es egy baszott szuk lépcsőház ahol alig fert el az ajtolap.
Valahogy ezek az aprosagok mindig elfelejtodnek. Logott a nyelvem mire betetriszeztem azt a nehez szart.
az is jó ha minden nap az összes bútort áthelyezed 10-20 centivel arrébb
Baszki en kezdo vagyok 1 honap-3, 5 kg. De izmozni nem sok kedvem van a napi 10-12ezer lepes es a sok rohadt butor utan.
Csak ruhellem mar a rengeteg legelni valot.
együtt a kettő nem is fog
sajna ez csak úgy fog menni hogy zabálsz(persze nem napi 3 csokitortát) és izmozol keményen utána meg izmozol keményen diéta és sok kardió
aztán ha jól csinálsz mindent minden évben pár kiló izommal több lesz
évente egy ilyen +- ciklust elbír a szervezet
Hason maradt még kicsi, a kockák még sajnos nem látszanak. Izmozás megy, csak nem nagyon vastagszik semmi.
pipi vazzeg nekem nem megy úgy a dolog mint neked
ma ismét nekikezdtem aztán ezek a kurva csavarok úgy el vannak rohadva hogy nem tekeredik ki hanem elszakad a fejük alatt
az alsó sor 99% a többi meg kb 5 ből 1 elszakad
úgy kell őket egy 30 centis vízpumpafogóval kitekergetni, kb 2 perc egy csavar
mondanom se kell kurva gyors meguntam......
de ki kell szedni mert egy rozsdaboglya az egész aztán tuti kirohadna pár év alatt ha csak belevagdosnám
tipikus hiba
súlycsökkentés jelentős, de a zsírcsökkenés nem annyira mint az izom vesztés
ki kell számolni mennyi fehérje kell és azt minden nap bevinni, mellette nem árt kicsit izmozni
egy teszkós súlyzó szettel kb minden izmot meg lehet annyira mozgatni hogy ne sok menjen el, mert persze megy az is hiszen tápanyaghiányos állapotban megy el a zsír cak nem mindegy hogy a 15 kilóból elmegy 10 zsír meg 3 izom vagy 3 zsír és 10 izom.....
Ma hajnali 10 órakor elindultam, hogy megyek Tihanyba, onnan komppal át Szántódra , és onnan még 12 km! Egy gond volt csak, hogy a kerékpárúton valami "marathon" volt, futottak egy csomóan , pedig senki nem kergette őket! Viszont orrba szájba keresztezték a főutat a futók ! Rendőrök kemény 50 méterenkén, t az átlagsebesség 35-45 km/ óra! Alig fogyott valami benzinem. Olyan kényelmes tempó, mintha ökrös- szekérrel mentem volna! Majdnem bealudtam az úton. No allah növessze hosszúra és keményre motorosok!!
Szeretem én is a rizst, csak mocskosul megfogja a hasam. Én október óta a visszafogott kajával szűk 15 kg dobtam le. Most már jó volna egy kis izmot visszaszedni, mert abból a kicsiből is ment el rendesen.
kb mindenhez rizst eszek
nem mintha jobb lenne a rizs ch és egyéb ügyileg mint a búza és ebből készült cuccok(max kicsit lassabban szívódik fel a ch)
ellenben nincs teli ízfokozókkal és így tud annyit enni belőle az ember amennyit szükséges
tésztában meg a lidlben lehet venni ferdére vágott csőtésztát durum búzából azt eszem
persze lehet máshol is venni de ez a lidls ez egész jó ízű a gyermelyi meg a többi "márkás" dolgok sokkal rosszabbak
kenyeret csak motoros és peca túrán eszek, itt nem tudom kivitelezni a kenyér mentességet
persze nem lehet teljesen búzaliszt nélkül élni, pl ma is házi pizza volt, ilyenkor megpróbálok jóval kevesebbet enni mint régen
ha diéta van akkor többnyire barnarizs a ch menü, de csak azért mert annak szar az íze és abból nem kell annyi
Minimum 10 eve ilyen egyedi recept alapjan hazilag sutott kenyer van itthon.Finomabb es tartosabb mint a bolti.olcsobbnak nem mondanam mert a keverolapatok csapagya egy ido utan feladja a harcot,es ugy van megoldva hogy csak üst csere ami lehetseges.
Nekem meg anyám dolgozó nő volt, így ha enni akartam és nem a halál szar kihűlt üzemi kaját, kénytelen voltam megtanulni főzni
Nekem nem, én lusta vagyok
De tényleg nem nagy macera. Gyorsan megvan.
Gondolkodtam én is hogy veszek ilyen kenyérsütő gépet, de miután rájöttem hogy tudok csinálni, és nincs helyem újabb csetresznek, rájöttem hogy inkább meggyúrom kézzel ha olyanom van.