Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csöngetett milord meg a waczak szálló
A kicsiken minden évben mostam
De nem csak a kormány csapágy hanem a lengőkar himba stb
A nagyon 2 évente de azt nem mostam sűrűn nagynyomású cuccal
Ezeket csak műszaki előtt mostam fullra
Itt Münchenben annyira nagy a dízel hiszti, hogy szinte csak új dízelek vannak, benzines autót alig látni
Amugy ez a szar golyos gyari.
nekem fellazult a szardinia tura elejen, mire hazaertem a balcsinal elhagytam a felso nagy anyat, egesz tura alatt halalba idegelt ahogy kattogott a katyukban,. Lathatoan beverodott , de nem akadt, csereltem kupgorgosre es nem volt tobbet gond.
Meg embert nem lattam aki ezt csinalja.
És ha évente egyszer kimosná és újra zsírozná az ember azt a kormány csapágyat meddig bírja?
Probald elolvasni,tobb kotet,folytatolagos.Sokkal jobb.
Hát a BladeRunnernél nem volt rosszabb, sőt inkább jobb, mert volt egy komplex története.
Könyvet nem olvastam, ezért nekem tetszett a film :)
Jahogy uj........az babaaa.

En ha turaborzalom kene tiger 800 at vennem,alacsonyabbra ultetnem,es a telon levo csizma csere utan felcsapnam a ket radialis nyerget,csak mert kurvajo,es van a polcon minden.
Hitelesített célfotó
És végül ki nyert?
Ja egy regi tartosteszt szetszedessel.

http://www.motorrevu.hu/cikkek/triumph_tiger_800_xc_8211_50_000_km_utan
Szerintrm tartosra csinaltak.egy vizpumpa ment nekem tonkre.Ez nem jellemzo hiba.
Kormanycsapagy viszonylag gyorsan csereérett.kb 40-e nel.
A fekre pansszkodnak hogy gyenge,de ez turaenduro.
Markaszerviz koltseges,normal szerelo nem fog elterest talalni japanhoz kepest.Minden ugyanolyan.
A kabelezes a blokk tetejen remisztoen kusza,de ilyet lattam fz1 ben is.egy az egyben ugyanolyan.
En egy megfeleloen atnezett es karbantartott peldanyt megvennek.
Szemely szerint a gs szerintem csunyabb bar mind ilyen enduros csotany egyforma.
Passzolok. Megrendeltem az újat.
Akksit is vettem, ugyanolyat mint volt
Érdekesek ezek a kereskedők, azt se tudják mit árulnak. Azt mondja a gyerek hogy ez lúgos akksi mert ugye zárt.
Ezt meg csak úgy, mert pofoz az élet
Zoli
Te mint triumphos, milyen visszajelzesekről tudsz az 800-ás tigerrol.... egy baratom vacillál a 800-as tiger és a 850 gs között... csak új. Köszi
Azt nem,konyv tuti,a filmet elbasztak,kezdve a sotlan vacak foszereplo szinesszel.Egy reszt nrm birtam megnezni.
amúgy hihetetlen mennyi mindent el tudnak baszni
pl westworld első évadja egész odabaszós volt a másodikat tűkön ülve vártam erre olyan fos lett hogy az első részt nem tudtam végignézni
3 sorozat volt eddig ami számomra teljesen fasza
rém rendes család
csillagkapu
kaliforgia
a rém rendes persze mai szemmel nem az igazi, de az hihetetlen hogy a gecibe tudták így összehozni hogy ennyire ingerszegény környezetben( többsége 1 szobában játszódik) alig változnak a szereplők(száma-karattere) és mégis tudták hozni a színvonalat sok évig

a csillagkapu is kicsit döcögős az utolsó harmada felé, de utána egész összesezdték magukat a végére
az atlantis már nem volt annyira eltalált téma
"A trafi előtt versenyzett két idióta Tatabányán Lakott területen 120 km/h és 111 km/h volt a sebessége két gyorshajtónak, akikre a tatabányai rendőrök bírságot és büntetőpontokat róttak ki. A rendőrök Tatabányán végeztek sebesség-ellenőrzést szombaton. Az esti órákban két személygépkocsi állt egy tilos jelzést adó jelzőlámpánál, az Összekötő úton; a szabad jelzésnél a járművezetők egymással versenyezve gyorsultak, így az egyik 120 km/h-val, míg a másik 111 km/h-val haladt lakott területen belül. A rendőrök igazoltatták a két sofőrt, és gyorshajtásért megbírságolták őket, valamint 8, illetve 6 büntetőpontot is kiszabtak – közölte a Police.hu." (Híradó)
Forrás: https://kuruc.info/r/6/196382/
Nem vesztettél semmit. Manapság a reklámokat néha megszakítják műsorral.
Zöld íjászból az első éved jó volt, abban volt ötlet, de aztán átváltott a futószalag nyálbna az is.
Na akkor a Final Space is tetszene neked szerintem.
Rajzfilm, elég kretén, de meglepően igényes.
Ez nagyon beteg
Mindig is azt irtam hogy nagy fan vagyok.Es folyamatosan nezem.
Van új?
Altered Carbont is érdemes megnézni.
Annak nem kéne pezsegnie.
Tényleg valami anyaggal keverhették.
Amúgy jó anyag, erős, rugalmas, és elég magas hőt bír.