Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet...de én csak védekezek...elég erősen
Haver robogóját vittem vissza. A panelok közt a szervízúton ment előttem egy “sötétített,ültetett” kocsi. Egyszer csak beszedte jobbra,mert meglátott egy üres parkolót...semmi index..egy centire tudtam elmenni mellette. Rádudáltam...erre jött hogy a kurva anyádat te kis köcsög,ne dudáljááá mert megb@szlak..stb..
Úgy gondoltam ezt csak meg kell beszélni és megálltam. Az aranyfuxokba búrkolózott csávó látta hogy jövök,erre kinyította az ajtót és szállt kifelé.Pont “fél”kiszállásban volt mikor odaértem és telitalppal mellberúgtam hogy ne siessen annyira. Levettem a bukót és intettem hogy gyere...nem jött...visszahúzta az ajtót és elgondolkodott rajta hogy ez nem egy 17 éves robogós volt
Azért mert ő erősebb járművel van,nem azt jelenti hogy erősebb is!
lehet paraszt volt a motoros cikázott meg bevágott eléjük vagy ilyesmi
Ez sör és bírkapörkölt kérdése
Eszembe nem jutna!
Én egy itt tanuló Dél-Tiroli cserediák családtagjaira gondoltam
De!
Ne cigányozz!!
"a tilos jelzésnél az autóban utazó nő kiszállt és többször megütötte a motorost, akit a gépkocsi sofőrje szintén ütlegelt és fellökött."

Származásilag találgathatok?
Annyit kapnál érte mint egy normális emberért! Nem éri meg!
Érdekes...engem még nem “ütlegeltek” lámpánál. Felrúgnám mind a kettőt...
http://www.dehir.hu/debrecen/m...
Gondolom mit kellett törölgetni a homlokodat!

Mikor jössz hozzánk?
elég legyen az írígykedésből
Ez kb akkor jó ötlet ha a kerítés váz is tökéletes
Nekem nem annyira béna mint a pipinek de az enyébe is vannak fél centis anomáliák
8 szakaszból van és egyik sem azonos hosszúságú a másikkal, de azért úgy kell kiszámolni hogy nagy eltérés ne legyen
Egyedül a kiskapu amivel nem lehetett mit kezdeni ott 2 béna mód közül a kevésbé szart kellett választani
Ha egyben lett volna a 20 méter nekem is 5x gyorsabban menne
Neked 8 éves megfeszített munka eredménye ez az össze-vissza kerítés
én azt az egyszerű módszert választottam, hogy a régi léc furatait használtam sablonnak
Ahol azon luk volt oda került az új deszkára is
Nekem erre nincs egy évem mint ininek hidd el tökéletesen jó lett
Legalább is még eddig senki nem csöngetett be megszólni érte
"Az összkép csodálatosan jó " Főleg , ha a szemed is elég rossz! Furatot bejelölömrajztűvel, hossz és keresztirányra is , majd bepontozom, és utána fúrom ! A lécekhez pedig összehegesztek egy fúrósablont és tizedre azonos helyen lesznek a lyukak!
slendrián

Kézikönyvtár
Magyar etimológiai szótár
S
slendrián

slendrián – ‘felületes, hanyag, lompos (ember)’; ‘gyatra, felületes ‹munka›’.
A német Schlendrian (‘hanyag ténykedés, ráérős munkavégzés’) átvétele melléknévi értelemben; a német szó forrása a schlendern (‘ődöng, ténfereg’) ige.
slendrián

felületes, hanyag

Eredete: német

Forrás: nincs adat

Beküldte: Panna
slendriánnak mondják nem slamposnak
A kép meg nem is adja jól vissza de elég kócosan vannak a furatok is
Ilyen alapra kellett tennem ez azért elmond valamit
te semmivel sem lennél gyorsan kész
Messziről kell nézni
Az összkép csodálatosan jó