Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,az a mi9 se.
A szervíz újratelepítette...aztán 2 hét múlva megint kezdte
ocsem redmi 3-asa maig el,kb 5 eves de szetcsapta,most megerkeztek hozza a cuccok filkerekert,es megy.
max fenykeppel lehet tele,az meg automatikusan ment google-re.
Biztos hogy oda kellett volna a spray....
A szerviz mit aszondott?? mert lehet, csak az akkucsatlakozóhoz kellett volna egy kis kontakt spray !
Mi meg majd itt kárörvendünk!!
"szeretkezzétek meg a számotokra a VILÁGOT jelentő nélkülözhetetlen kütyütöket" ó, de szépen qlturáltan mondtad!!! Remélem mindenki értette!
Lehet lesz....én is ilyenre várok.
Ezek a mostani szarok hatalmasak.
Kéne egy 5"-os, 128GB tárhelyű, dual-SIm-es új SE, mondjuk max. 120 ezerért..... …..de ilyen nincs, és nem is lesz, mert a nagy félmilliós tepsi szarokat akkor ki venné meg.
Pont az a teló volt amit kukába vágtam.
Lefagyott ezerszer,aztán meg kikapcsolt ha olyan kedve volt...köszi nem kell
Nekem meg egy csónak nem üti meg...
Már írtam....
A mérete miatt tökéletes...
Abban már van rutinja......
Majd seggbekúr a vízi rendőr
Sony Xperia z a mai napig is kiválló
Nem fagy megy rajta minden(GPS film net stb)
Igaz kicsit megfakult a fekete meg túl fekete vagyis a sötétebb szürke is fekete
Filmben a sötét jelenetekben elveszik pár részlet

Az ájfón fanok mindig valami hoki gyerek telefonhoz hasonlítanak....
10 éves telefonom van, igaz idén vettem bele egy aksit postával együtt 2500 ft-ért De legalább egy hétig nem keresi a töltőt
Na amíg ti ezeken a buzi telefonokon vitatkoztok, aminek az ég világon semmi értelme, hogy melyik mit tud meg mit nem (Abból kiindulva az én c2-esem is legalább 10-szer annyit tud mint amit használok belőle, mert faszságokra nincs igényem )
Addig én elhúzok a faszba lerakom a csónakom, mert nyári visszintre állt a Tiszató A c2-est is kikapcsolom és bent hagyom a kikötőbe parkoló automba
Ti meg szeretkezzétek meg a számotokra a VILÁGOT jelentő nélkülözhetetlen kütyütöket. Számomra vannak fontos és kevésbé fontos dolgok A mobiltelefon nem üti meg egyik kategóriát sem számomra
Most az alább linkelt Xiaomi 8X-et választanám (ennek a legjobb az ár/érték aránya), csak az a brutális tepsi mérete ne volna! Nekem nem nőtt a kezem az elmúlt évek során, sőt a farzseben is maradt 5"-os...
Melyik telót használod 5-6 évig?
Én utálom az okostelefont mint olyat, de én is max. kétévente lecserélem. A tavaly januárban - szintén 42 ezerért - vett Xiaomi Redmi 4X még mindig tökéletesen működik (jött rá 2 db komplett rendszerfrissítés (MIuI 8, 9, 10) , fényképezésre nem használom, de a kamerája amúgyis gyönge) - ráadásul fémházas, ujjlenyomat-olvasós, GorillaGlass üveges, dual-SIM-es. Tavaly az ugyanilyen tudású és minőségű Samsubg kb. 90 ezerbe fájt volna.

Egyébként (tavaly) elgondolkodtam az iPhone SE-n (akkor 95 ezer volt a 64GB-os, és én imádom a picike telefonokat), de a dual-SIM hiánya nálam kizárta lehetséges opciók közül. (Tehát nem a pénzt sajnáltam rá, hanem számomra nem volt opció, hogy 2 db telefonnal a zsebemben mászkáljak).
Samsung J 4+ 42 ezerért vette egy ismerős.
Egy kalap szar... használhatatlan!
42 ezerért!
Inkább akkor egy megbízható, gyors 4 éves IPhone. Van olyan haver akinek még az 5-ös van. Hibátlan...
Mutass már egy 6-7 éves droidos telòt ami használható
Mármint a Samsung az drága. Nézd meg például ezt: fémházas, OLED-es, nagyon gyors CPU (Snapdagon 845 6GB RAm / 128 GB tárhely),
Teszt: https://mobilarena.hu/teszt/xi...
Ára: https://www.terrafon.hu/xiaomi...
És ha tele lesz mi van? Áthúzod asztalira és ennyi.
64GB tök elég,nem 4K videókat csinálok.
2 év alatt a 32GB-os teleilett 23%-ban.
Minden túl van árazva... a droidosok is