Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hasonlítani akar, hanem ugyanolyan. Csak éppen a negyedébe kerül....
Nem IOS rendszerrel használod...persze hogy szar!
Asztali,laptop,óra,hangfal...ha minden Apple,akkor tökéletesen szinkronizál. Videószerkesztésben pedig a legjobb...sokan ezért cserélik le a wines gépeiket. Ez egy redszer,ami rendszeren belül tökéletes. Van Windows-on apple alkalmazás(pl videószerkesztő) ,de ezek sosem lesznek tökéletesek.
A szótár meg azért nem tanul,mert nem használod...víííberezel...
Azt nem értem viszont,hogy az összes xiaomi,hüvely meg minden ilyen izé,miért akar hasonlítani az ájfonokra?
Furi....
Bár a hurut infó sem a hitelesség és értelem fellegvára, de most például nem nyúltak mellé azzal, hogy firtatták a témát ilyen szemszögből. Az elektromos áram sem a semmiből lesz, az is széndioxid kibocsátással jár, míg a konnektorig eljut.
Volkswagenes vezetők pénzért íratják a cikkeket? Majd a börtönben meghunyászkodnak….
mi a fenének vitted szervízbe? a flashtool mindent megoldott volna a sonyn
pl nekem az vodafonos volt és nem tetszett a sok voda cucc benne így feltettem egy sima eu romot és hellósziaviszlát vodafon bekaphatod
én egyszerre használom a xiamiau a1-et és az ájfón 7 plust
a sziamiau egy évvel fiatalabb vásárlás, fejlesztéseket nem tudom szóval mikori kiadás azt sem nem is érdekel
az ájfón a nappali(házon kívüli) telefon, a xiamiau meg a délutáni-esti vagy ha épp itthon héderelek akkor nappal is
formailag szinte egyformák mondhatni az a1 az(is) egy ájfón koppintás
készenléti üzemidő az ájfónnak kb duplája, igaz azon a viberen kívül semmi sincs
kijelző láthatóság ha az ájfónnak 10 pontos a sziamiaunak 9
a tapogatási dolgok egyformák kb tökmindegy mit símogatok, mondjuk az ájfónnak elég buzi helyen van a vissza "gomb"
fálj megnyitás kb egyforma doc pdf xls stb neten böngészés között se találok különbséget, ugyanúgy mint a futó alkalmazások között lapozgatás sem
hw igényes alkalmazásokkal nincs tesztem erről nem tudok mit írni
ájfón jelszó kezelés nekem nem jön be, az androidnál bár nem annyira biztonságos de használhatóbb
az ájfón valamiért nem tanul meg mindent arról milyen szavakat használok hiába vetem el a felkínált szarjait 100x is nem tágít átírná 101x is
a sziamiau ebben is "okosabb" igaz ott is van tévedés, gépelés ügyileg a sony xperia volt a legjobb, pl leírtam 3x hogy "mi van te köcsög állat" ammi ra mi után a 3 felkínált szóból az egyik a van szó volt a van után a te stbstb, asszonynak villámgyors tudtam írogatni sablon szövegeket mert megjegyezte a szegényes szókincsem a női nem felé
tárhely, tárhely elérés ha a sziamiau 10 pont az ájfón gyenge 5ös, a két almás cucc se szeret kábelen beszélgetni a pc meg még úgy sem
ami fura hogy 5 esetből 3x elérem a fotókat pc-ről a többi esetben meg nem
ájfón videó valamiért hangelcsúszásos a videószerkesztőben, ez nem tudom miért van, nem használhatatlan de kezelést igényel
ájfón 240 xiamiau 60 volt új árban ájfón 1 év gari xiamiau 2 év

amit a sziamiau sosem fog tudni hogy a kocsmában a kiélt 35ös milf nem fog felajánkozni telefoncserére, az ájfón ebben verhetetlen

szóval én azt mondom semmi sem indokolja a 4x es árat, dupla árat még azt mondom simán megérné, az az 1-2 plusz dolog
nekem csak az üzemidő miatt van még használatban az ájfón, venni sosem vettem volna de ingyen elvagyok vele
Aha,jó hogy mondod.
Azért villámgyors akadásmentes így is................majd értesítem őt hogy harmatgyenge.
A Mi8 meg kurvanagy tepsi.
Mióta vettél egy pónit,teljesen megváltoztál...
Ha innen nézzük, akkor ez valóban csak személyes beállítottság kérdése. Míg egy telefon, ha alkonyatkor is jó fotót készít, nálam már nyert, addig egy motor valóban sokkal összetettebb elvárásoknak kell megfeleljen nálam.
Van akiben egy telefon vált ki birtoklási vágyat, van akiben egy komplex igényeknek megfelelő motorkerékpár.
Letíltalak!!!
Faszom, mind ratyik vagytok, hogy dugnátok fel a seggetekbe a buzi telefonokat.
Ja, azt továbbra is fenntartom, hogy SEMMIlyEN telefon nem ér 200 ezer forintot sem, nem hogy félmilliót..
Kár ezeket a nyers adatokat nézni. Majd ha egyszerre használod a xiamiaut meg a samsungot na akkor lehet beszélni ilyenekről.
Ki mit szeret,meg mennyit szán rá...na meg mire kell neki.
Most konkrétan az androidos Samsung csúcstelókra gondoltam (a Sziámiau féláron adja ugyanazt a tudást - avagy ugyanannyi pénzért sokkal jobbat ad)

(Az iPhone tényleg teljesen más világ, de nem az én világom - kollégáim többsége különféle iPhone-okat használ, valamennyire ismerem őket)
Aha, ugyanez kell másnak is csak nem mindegy hogy ezeket hogyan tudja...

Motornak is csak az a lényege hogy legyen két kereke meg motor hajtsa... aztán mégsem ilyen egyszerű.
Ne divatoljá má...
Leírtam érthetően miben külömbözik a két rendszer. Kezeltesd má ezt a ájfon fóbiádat
Még WiFi-t is...milliomos
Valahogy csak én egyszerűsítem le annyira a telefon kérdést, hogy telefonáljon, fényképezzen, videózzon, fogja a wifi-t és kész? Ennyi a dolga, minden más számomra lényegtelen.
má megint dzsaszkarizol a vízen csávó ! ennek rossz vége lesz more !
Dehogy: a "divatos" márkáknál kétszer annyit fizetsz ugyanazért a tudásért....
Pipi bazzz, ezt adom, ez az élet, nem a telefon buzerálás! Mintha nem lenne minden telefon ugyan olyan képességű az adott árban.
Abban harmatgyönge a CPU (Snapdragon 712) a - fillérre ugyanannyiba kerülő Mi8-hoz képest (Snapdragon 845)...
Nah szóval...
Kinek mi a jó. Kifejtettem nagyjából hogy mi a külömbség a két rendszer között. Az árak hasonlóak...aki nem sajnál negyed millát egy telefonért,az vegyen. Hogy miért jó hogy ilyen telóm legyen,arra még nem jöttem rá. A faszméregetés nem egy telefonnál kezdődik,főleg meg nem ennyi pénznél....szerintem.
Ha meg valakinek az ájfonosok buzik,szívesen tartok bemutatót a női családtagjain....természetesen ha megfelelnek az igényeimnek
Én nem buzizok le senkit egy szaros telefon miatt,lehet az több százezres,vagy 10 ezer forintos.
Buzizni csak úgy spontán szoktam....