Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

- Miért megy a rendőr a fal mellett?
- Hogy körbe ne röhögjék.

- Miért ordít a rendőr, amikor kávét iszik?
- Mert a kanál szúrja a szemét.

- Miért dobálja át a rendőr a konzervdobozokat a folyó egyik parjáról a másikra?
- Mert rá van írva: "Túloldalon nyílik".

- Mi lenne, ha az ősemberek közül mindegyik rendőr lett volna?
- Most felejtenénk el a kőbalta használatát.

- Mit csinál a vízirendőr, ha a Duna közepén leáll a motorcsónakja?
- Kiszáll és betolja.

- Miért halt meg az első vízirendőr?
- Mert zátonyra futott a hajója, és fúrt rá egy lyukat, hogy kifolyjon a víz.

- Miért halt meg a második vízirendőr?
- Mert kidobta a hajójából a csikket, és utána el akarta taposni.

- Miért tesz a rendőr a tévé tetejére kést?
- Hogy élesebb legyen a kép.

- Miért hord a rendőr lisztet a zsebében?
- Hogy legyen sütnivalója.

- Min veszekszik 4 rendőr, amikor beülnek a kocsiba?
- Azon, hogy ki üljön az ablak mellé.

- Min veszekszik 4 rendőrnő, amikor beülnek a kocsiba?
- Azon, hogy ki üljön a sebességváltóra.

- Miért ás a rendőr két gödröt?
- Mert az egyik túl kicsire sikerült.

- Két rendőr közül melyik pisil távolabb?
- Amelyik előtte lehúzza a sliccét.

- Mi van a rendőr orrában?
- Ujjlenyomat.

- Miért sír a rendőr gyereke a mezőn?
- Mert ásott egy gödröt, és nem tudja hazavinni.

- Hogy halt meg a rendőr felesége?
- Vasalta a függönyt, s kiesett az ablakon...

- Mi a hülye fokozása?
- Hülye, hülyébb, leghülyébb, postás, vasutas, rendőr.

- Megy az úton egy okos rendőr, egy buta rendőr és Hófehérke, találnak egy 500-ast, ki veszi fel?
- A buta rendőr, mert Hófehérke és okos rendőr csak a mesében létezik...

- Száz rendőr közül hogyan lehet kiválasztani a tíz legbutábbat?
- Találomra.

- Mi az: hat lába van, mégis megbotlik?
- Lovasrendőr.

- Miért visel a rendőr könyékig érő kesztyűt?
- Hogy tudja, hol kell behajlítania a kezét.

- Hogyan törött el a rendőr keze?
- Túl rövid volt a kesztyű.

- Miért nem mos a rendőr fogat?
- Nem fér a szájába a szappan.

- Hogyan oszlatja el a skót rendőr a tüntető tömeget?
- Leveszi a kalapját, és gyűjtögetni kezd.

- Mi az? 250 méter hosszú, és az IQ-ja 25?
- Rendőrkordon.

- Miért szereti a rendőr írógépen elkészíteni a jelentését?
- Mert ha megszólal a sor végét jelző csengő, azt hiszi, hogy kávészünet következik.
Ez szegyen is.
Hat a benak kozt a fellabu a kiraly ez tuti.
Es azt se hogy nem kel pek a kenyersuteshez, meg a ben dzsonzon 9 mp alatt lefutja a 100-at nomeg eric moussambani kijuthat ai uszoolimpiara, de az emlitett peldaknak mi koze az akkumulátorokhoz?
Tagadod, hogy buzi vagy?
Innen már csak motoros srác hiányzik
kire gondolsz ? adolfó régi tag itt, ezt most viccen kivül mondom ( én ismerem) , mondjuk egy proli, de ismerem...
Azé szebb, mint a prius
Rolad.
Az addig rendben, de ezek egyikéhez sem kell teljesítmény. Ahhoz pedig hogy az átvihető legyen nem lehet a végletekben gondolkodni
Te most Cápáról beszélsz?
Masik kaszni. ES meg mindig rohadtronda.
Azonos helyen.
pontosan ugyan akkora az akku mint a 24esben.
Adolfo a ratyedli sokadik nickje.
es meg mindig egy gyerekmolesztalo nyomorek pedofil homár niggerbuzi.
Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága. Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője. Ini egy geci Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok.
Én ilyen hosszú cikkeket már nem tudok végigolvasni mert nincs hozzá türelmem. De annyit látok, hogy az akku fejlődést története a tartalom. Biztos vagy benne, hogy csak erről az oldalról közelíhető ez meg, Mi van akkor, ha jön a kínai néhány év múlva egy olyan villanymotorral ami elmegy egy zsebtelepről egy hétig Én nem tudom, hogy ez létezhet e vagy megoldható lesz-e bármikor de hozzáteszem azt sem tudtam, gyerekkoromban, hogy a dögnehéz fadobozos fekete-fehér tv 2 évtized múlva színesként elférhet akár a kisújjam körmén Mint ahogy arra sem gondoltam, hogy a 180 perces vhs szalag tartalom 10 ezredszerese adat szintén elfér ugyanott egy 0,2 grammos kártyában
Így volt, nem hazudik
A Biblia is hasonlóan szűkszavú Jézus mennybemenetelével kapcsolatban, az Újszövetség mindössze három helyen említi azt az eseményt, melyet húsvét után negyven nappal szoktunk ünnepelni. Márk 16,19-ből annyit tudunk meg, hogy „Jézus felemeltetett a mennybe, és az Atya jobbjára ült”. Ez a számunkra régies kifejezés annyit jelent, hogy Jézus elfoglalt az őt megillető, kitüntetett helyet, ahol együtt uralkodik az Atyával. Lukács evangéliumának végén azt olvassuk: „És miközben áldotta őket, eltávolodott tőlük, és felvitetett a mennybe.” (Lk 24, 51) A tanítványok pedig nagy örömmel tértek vissza Jeruzsálembe, ugyanolyan örömmel, mint amit az angyal meghirdetett az evangélium elején, Jézus születésekor.

A legrészletesebb beszámolót az Apostolok cselekedeteinek első fejezetében olvashatjuk. Jézus a feltámadása utáni negyven napban többször megjelenik a tanítványoknak, majd felemelkedik a mennybe, és az Isten jelenlétét jelképező felhő eltakarja őt a tanítványok szeme elől. Egy korszak lezárul, Jézus fizikailag többé nem elérhető a tanítványok számára, és egy új időszak következik, amikor is az őt követőknek maguknak kell tanúskodniuk a látottakról és hallottakról, a Szentlélek segítségével. Jézus felment a mennybe, és elküldte a Szentlelket, hogy vezesse az egyházat. Számtalanszor kimondjuk ezt az Apostoli hitvallásban, de nagyon nehéz megragadnunk, hogy mit is jelent ez számunkra a valóságban.

Zoli32 pedig egy rohadt proli.

Kálvin János reformátor Jézus mennybemenetelének három ránk is hatással lévő következményét említi.

Egyrészről Jézus utat nyitott számunkra a mennybe. Az út, mely eddig le volt zárva előlünk a bűneink miatt, most megnyílt, és ezért számunkra az Istennel való közösség nem szimpla remény többé, hanem Jézus mennybemenetele miatt jelenlévő valóság.

Másrészről pedig Jézus eltávozásával lett egy „védőügyvédünk”, aki értünk könyörög Istennél. Az elítélő, félelmetes istenkép értelmét vesztette, ugyanis Istenhez most már nem félelemmel, hanem bizalommal fordulhatunk, tudva azt, hogy ő nem a mi gyengeségeinket, hibáinkat nézi, hanem Jézus Krisztus kereszthaláláért elfogad minket. Nincs semmi, ami nagyobb önbizalmat és felszabadultságot tudna adni nekünk annál a tudatnál, hogy Jézus Krisztus Isten jelenlétében támogat minket, és a „mi érdekeinket képviseli”.

Harmadrészt pedig Jézus Krisztus az ő erejét adja nekünk. Ha a Földön maradt volna, akkor korlátozott térben és időben lett volna elérhető az emberiség számára, hiszen nem mindenki találkozhatott vele személyesen. Így azonban mindenki számára jelen van, és az egész világot ő irányítja. Az ő ereje a Szentlélek által válik számunkra is kézzelfogható valósággá itt és most. Nem korlátozható többé semmilyen formában, jelen van életünk minden apró mozzanatában. Jézus mennybemenetele ezenkívül arra is bátorít minket, hogy lássunk túl a jelenbeli perspektíváinkon, és várjuk az ő jövőbeni visszatérését, a vele való találkozást.
Azt üzeni adolfó hogy itt mindenki egy seggfej. Nem vicc. nekem írta privátba.
Masik kaszni, tobb cella nagyobb helyen, nem veletlen hogy az ajudi is suv ot csinalt nem mikroautot.
https://villanyautosok.hu/elek...

Hokizzatok a villanyautóra, megéri.
60kwh a legutolsó Leaf
szerintem a dt a legerősebb motorbicikli