Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is rongyá tört a karom a ruhában attól függetlenül qrva sokat ér. Lehet nem lenne már térdem azt sántikálhatnék azóta
Az eséshez szerencse is kell.
nem látod még doki? várnak már 33 év 36 motor meg a több száz ezer km-er rutin elmúlik kb. 1 századmásodperc alatt. Mondjuk az a legjobb ha gyors, mert úgy nem fáj többet
ennyi
Csak a saját webshopjukban tudsz térképet venni rá.....
...és akkor b.szol rá, mert már félvárról kezeled azokat a helyzeteket amikről azt hiszed, hogy mindent tudsz róluk
Minden térképe fel van törve
Telefonra időtlen idők óta megvan minden
Nekem még az ős Xperia Z telefonhoz is megvan-megvolt
Nálad az a lényeg hogy valahogy be kell hatolni a könyvtár szerkezetbe
Na erre semmit sem találtam még
Szerintem ritka volt az olyan térkép hozzá ami nem élettartam frissítésű
Ami fura hogy régen egy csomó helyen volt hozzá térkép kód most még egy boltban sincs
ezzel a felfogással soha nem előzhetsz senkit bár lehet nem is teszed
nem sértesz meg, csak nem tudom, honnan veszel ilyen hülyeséget
na az meg pont nem azért is van benne a nevében Minden bizonnyal kisebb az esélye,hogy fejedre esik egy zongora(bár nem lehetetlen) mint az, hogy városi forgalomba kiütik alólad a szamarat Erre vannak szorzószámok a biztosító is így kalkulál, van miből merítenie
Általában egyetértek az írásaiddal, de ennek gyakorlatilag majdnem minden szavát tudnám cáfolni. 3 éves korod óta is motorzhatsz te városban és autók között, nem számítasz, nem uralsz pláne nem irányítasz lófaszt se. Minden bizonnyal egy rátermett rég a szakmában lévő mondjuk robogós pizzafutár látott már ezt azt Gyakorlott szem kiszúr bizonyos helyzeteket amit esetleg megelőzhet. Az autósoknak meg nem kiszámítható a viselkedése (sőt semmilyen forgalomban lévőnek sem) jó esetben 10-ből 8-nak na az a maradék 2 ver majd telibe aztán hozzájön az általad leírt magabiztosság na az altatja legjobban a figyelmed, félvárról veszed, leszarod mert azt hiszed mindent tudsz a kórházban meg kérdezed, hogy mi történt?
Amit te linkeltél az nem térkép, csak a traffipax adatbázis. Arra meg semmi szükségem.
A TOM-TOM nagyon védi a dolgait, házilag gyakorlatilag lehetetlen hekkelni. Viszont árul térképet, de ugyanannyiért, mintha egy - olcsóbb - készülékkel együtt vennéd.
Simán jó buli lehetett végül is.
Arra felé nincs ilyesmi.
Csak egy sárga vonal jelöli a határt, a rendőrök meg nem kergették mert úgy sem érték utol, meg szerintem nem is nagyon izgatta őket mit csinál egy hülye a senki földjén.
Gőzöm nincs mi volt. Valami versenyzésből levetett sportmotor. 12éves voltam csak arra emlékszem hogy piros volt
baszki bogyó ahhoz az ósdi gps-hez nem találok semmi értékelhető infót
ezt találtam ami vagy átbaszás vagy nem.... 10 euró nem nagy összeg pár napi cigi ára.....
http://www.speedcamupdates.com...
azért nem sok motor van ami tud menni 300al
Dehogynem! De én óra sz. 180-nál (GPS 162...) nem tudok gyorsabban menni, mert felénk nincs akkora lejtő. Na meg óra sz. 140 fölött (valós 125...) kurva instabil, szélérzékeny a jó kis GéeSöccá'
Nem aggódott, hogy egyszer csak lecsuknak elé egy sorompót? :)
Szomszédnak valami rokona egy Kanadába disszidált fazon volt. 60 éves fazon.
Volt neki valami motorja amivel úgy járt át az USA-ba, hogy 300-al húzta neki, mert azzal a tempóval nem tudtak mit kezdeni a helyi egyenruhások.
Még az újságcikket is hozta a "motoros fantomról"
Szóval úgy tűnik nem is a fiatalok száguldoznak felelőtlenül

Bogyóbá! neked nem kezd megjönni a kapuzárási pánikod? Jövőhéten lehet te leszel benne a hírekben, hogy GS500-al 250-el kapcsoltak le miközben a patikába igyekeztél Diclofenac kenőcsért
Állítólag Hayabusa volt, ott váltotta el a 2-est.
A vonat az már igen!!!
Oké, de akkor most ki győzött?
Öreguras tempó
Akkor te meg Hindu lettél?