Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt kemény gyerekek laknak...egy kocsi nem kihívás egy alföldi motorosnak
Az szép!
Nagymotoros volt...
Most miért mondod? Egy vonat azért szép kihívás
Ez rendesen nagymotorral nekiment a vonatnak?
Vagy egy simsonos félvak és vagy részeg tata ment neki a vonatnak???
Na!
Van még egy buzink
Te, mondd, ott Debrecenben mindenki hülye? (Én is onnan származom, de már 1985-óta Kalocsán élek...)
"227 km/órával száguldott egy motoros egy lángosért"

http://www.ma.hu/kekhirek/3308...
Jaj, de kemény vagy, cicuka!
Eddig csak a ratyedli haverodról bizonyított hogy homokos.Vihar nem csak szárazság.
Sűrűn van felétek homokvihar,vagy sok a homokos?
Kb.
Nem mátrai fenevad vagyok.
Sivatagban nyomod?
Kollegám elékanyarodott egy motorosnak,aminek szemtanúja voltam sajnos. Negyvennel ment a srác egy sportmotorral. Combcsont és medencecsont törés. Én vágtam le a ruhát róla...minden rajta volt!
Na most akkor mi van?
Már ott van a sisakom elején!
Egy piros pontot írjál be!
Mindent meg lehet szokni,azt kell mérlegelni,hogy mit utálsz jobban
Én az ilyen vénégy féle fasszopókat
Van amúgy egy rakás ilyen szarom ,meg mondom terepre agyig öltözöm én is.
Hétfőn is csináltam egy kidőlt fa, láb, KTM szendvicset és a krosszcsizma miatt mára már csak sajog {o34}
Vagy a múltkori bukás miatt tuti felrobbant volna a könyököm ha nincs rajtam a protektoring, fejeltem már le úgy fát (sisakban),hogy egy darabig a faggatózásra csak annyit mondtam a többieknek "várjál mán" stb.
Ezt az utcai dolgot kezelem kicsit lazábban,de azt azért ne feledjük el,hogy 33 év, 36 motor, több százezer km és orvosnak még nem kellett ellátnia motorozás miatt,mondjuk egyszer gyalog ,józanul kettétörtem a bokám .
Szóval aki köpködni akar annak lelke rajta,én leszarom.
Tudom,hogy mindig van egy első alkalom,a kérdés az ,hogy eljő e?!
Ez a gond is megoldodik,a hetvegen lehozom a kotvany robogot,az max 40 el hasít.
Annyira nem szokott zavarni a bogár, homok. A saját szőröm a szélben csapkodva jobban csíp általában Már csak ezért sem megyek gyorsan, ha nincs rajtam védőruha.
Volt olyan nyár, amikor elég sokat mentem hosszabb távra, tehát mindig beöltöztem és bőrömet annyira nem érte a nap hogy szeptember elején fehérebb voltam mint a mentőautó
Csak részben liberálisok:
- nem füveznek, mert úgy nem lehet bringázni (tehát nem igazi liberálisok); viszont
- buzi az mind, tehát mégis vannak liberális vonásaik.
Anno mikor csinaltak a nullas hidat eleg szar volt arra menni,pedig kellett.
A legszarabb hogy leég az ember
Bogár nem sok repked 40 fokban este van inkább több
homokot meg a szembejövő bassza fel főleg a sokadrendű utakon
vagy kurvara faj a bőrhiány.