Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legtöbbször nem kanyarodok ki indexelő elé mégha be is kanyarodik,előzni meg megvárom mit mozog és usgyi.Eddig sikerült,ha nem rábasztam.
Pedig a fotonácikon kívül szerintem jól használható.
Átlag motoros túristának hogy ne kelljen 60 kg cucc és még a kiskompresszor is elférjen haláltuti.
A mostani túristaút is ezzel volt fényképezve.
Nagyságrendi ugrás a redmi 4 prohoz képest.
Ha jobb kell ott a huawej mate 20 pro.
Vagy a samsung mittoménmi,esettleg egy iphone x.
Youtube.
Legtöbbször motor és autó rebuild videók meg útazásos videók motorral.Néha egy-két camper videók.

Meg most egy elég profi fanmade videósorozat astates-ekről.
De csakis rövidgatyában
Ne bénázzatok már...
http://youtu.be/PGMdNonsBx0
Ez is Honda
46 Mpixeles kamera...pár éve volt a kezemben egy valami VGA felbontású, 1 Mp-es ős digitális kis fényképező és még működött!
Ha Tv2-n és origón élsz, akkor nem csodálom....
Ezek szerint te a jelek ellenére előzöl a szerencsében bízva, mert ha indexel az még nem jelenti azt hogy be is kanyarodik?
Mert ezt mondjátok.
Mert én inkább hiszek a jeleknek, és megvárom mit fog csinálni ha gyanús hogy csinál valamit, Legfeljebb feleslegesen lassítottam, majd megelőzöm amikor tiszta a helyzet.
Pedig a Mi9 SE nem csinál túl jó képeket szerintem (….ennek ellenére azt fogok venni, ha itthon, gyári garival és futárköltséggel együtt bemegy 100k alá a 128 GB-os ára. Már nem sok kell ehhez ahogy nézem...) A 48 Mpixeles főkamerája elég jó, viszont sem a nagylátó, sem a zoomos tele nem ér guriga taknyot sem. Nagyon sok tesztet megnéztem már a készülékről.
9-kor indultam,most értem haza. Elvittem a Gixert a fényező haveromhoz,megreggeliztem és elintéztem pár dolgot. Rövidgatya-póló ....de így is folyt a víz rólam
Ez kerlek a kínai iphone,es jobb az eredetinel.
Meg a fotonácik is csak az elhelyezesbe tudtak belekotni.
S-es?
Van egy fasza ilyen sisakom.
M-es sisakot hordok - hová zsugorodjon még?
A túl sok index olvasás agyzsugorodást okozhat.
Minden héten megbeszélitek, hogy az ájfon nem ördögtől való, de azért a többi is jó és különben is a Xiang-Miung Redeye 6 a legjobb ár-érték arányban, ezen túl vagyunk.
Fűnyíró? Azzal is lehet balesetet okozni:
https://index.hu/belfold/2019/...

Meg jókat sederni is:
https://totalcar.hu/magazin/hi...
Ehh............káááár,akkor beszéljünk a.............a................telefonokról?
Vagy a fűnyírókról?
Nem, szó se lehet róla!
A legtöbb esetben így van,osz valamikor meg nem.
Ne vedd készpénznek az összes jelet mert tele azinternet olyannal aki kp nak vette hogy úgy lesz,oszt mégse.
Azért maradnék az oldschool fizikai majd lesz valahogy felállásnál.
Igen, a te problémád mert eléd fordulhat barmikor bárki és nem tudod mikor.
Lassit, lehúzódik, meg indexel...vajon mit akar csinálni, á megelőzöm úgy is csak a szerencsén múlik
Minek?....fejben már elmotoroztam a niagaráig meg vissza minden bajt előre látva és hárítva.
Azért nyugtassatok meg motorozni fogtok?
Az én problémáim? Mondjuk tényleg az én problémám ha nagy magabiztosan belém jössz mert azt hitted, hogy én balra pedig jobbra.... oszt akkor nézel mint hal a szatyorban a hátsó szélvédőn befelé pedig nem is indexeltem balra annak ellenére, hogy a mozgásomból és testtartásomból no meg a bézbózsapkám állásából tudományosan tapasztalatilag az volt kiolvasható, hogy én index nélkül balra megyek pedig inkább jobbra láttam egy jó helyet. ....vazz hány ilyet hallottam már haveroktól magyarázatképp az esemény után....