Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyárra szerintem egy hálós cucc a legjobb. Macna sunrise, vagy dainese super rider, alpinestar spx air
Nyaron marad a borruha, annal jobb nincs, egy osszekoto zipzar, egy kar zipzar csere kell meg belerakatok egy jobb gerincvedot, bar most viszem es alaprobalok par kulon gerincvedot, csak azok joval vastagabbak.
Aha, lofaszt, elotte honapban afaztun at mindent lefele majd felfele, annyira pro volt feriek gazdasagi vizilova.
A használtan vett Goretexes IXS kabátom ilyenkor ideális, viszont azt meg 30 fokban nem lehet elviselni, mert egyetlen szellőző sincs rajta.
Tegnapi Bakony-túrámon is reggel 12 fokban indultam, délutánra lett 25, és se nem fáztam, se nem izzadtam bele.
Jovo heten 23.-a,csaladlatogatas,igy irany becs, polomotorrad-louis. Majd probalgatom.
Ezt meg vagy haromeve vettem egy hirtelen turasitasi rohamomban, ami szerencsere elmult, most pont belefogytam igy kapora jott, mar lemostam, lekentem minden bőrt, nem akarom ujra bogarazni.
Nekem a Shox saját márkájú négy évszakosa (tree layer) van már ötödik éve (kabát +nadrág): a külső részek jó minőségűek, ennyi idő (meg egy kisebb taknyolás után sincs rajta sehol szakadás, kopás, vagy hibás cippzár, szóval bírja.

Nyáron nagyon jó (bélések nélkül), mert a nagy hálós betétek miatt jól szellőzik. Télen is elviselhető, ha az összes bélés benne van. Akkor a legszarabb, ha csak a "szálálló-vízálló" nájlon van benne (tehát pont az ideális motoros időben, 15-25 fok között), akkor beleizzadok azonnal, utána meg fázok mint állat, miközben tocsogok a saját levemben... Brrr….
Nekünk a saját tapasztalat hogy olyat kell venni ami szellősebb, nem full háló csak szellősebb hogy ne legyen borzasztóan meleg a 30fokban. Ha fázol, felhúzod az esőruhát vagy én vettem a dechatlonban egy jó vékony de meleg felsőt amit alá tudok húzni. Nem viszem magammal a termo bélést mert egyrészt nehéz ki be rakni(pulcsihoz képest) másrészt a pulcsi az pulcsi, este is fel tudom húzni.
Abban igazad van, hogy nem a politika, hanem a gazdaság okozta a válságot és a kilábalást is.... ebből a szempontból a kormány másodlagos.... sosem a gazdaság igazodik a politikához, hanem fordítva... meg ugy is talpra állt a gazdaság, hogy jó részét a pénznek zsebre játszották.... csak ne idézz indexet kerlek
A shoxban próbáld ki, húzz fel egymás után több márkát, amikor a macnához érsz, érezni fogod az anyagminőségbeli különbséget.
Ugyanaz igaz a cordurára is mint minden másra van jó és van szar de nincs egyenesarányosság az árban.
Ilyet vett haverom, motorozott benne pár ezret, de már a varrások elengedtek rajta, aztán kapott egy másikat, az most már egy ideje jó... érdekes.
Tutifixen nem vennék ilyen shoxos szarokat.
Az olcsó Shox-osnak pont a vízálló betétje a szar: nem pára áteresztő membrán, hanem kb "nejlonzacskó".
Pillanatok alatt bele izzadsz, utána meg fázol mint állat. (Sok éve használom - és utálom).
Azok hisztiznek , akik életképtelenek és a geci alatt kiesett a csecs a szájukból.
Reggel,hidegben,ramtapad,csak polo volt rajtam neg a beles benn,van az a vizallo betet is.
Valsmi hosszuujju polo kell ala.
Nekem a CMS cordura rohadt meleg, annak is inkább a nadrágja, tényleg csak hűs időben tudom felvenni. Aztán vettem egy IXS-t ami nagyon jó, de van egy olcsó Bstar kabátom is ami elmúlt 10 éves, az még most sincs rossz állapotban és tökéletesen szellőzik a szelőzőin keresztül, hosszabb utakra inkább azt használom mert nagyon kényelmes. A drága cordurákkal nincs tapasztalatom, azok biztos jobbak.
Izzasztó vagy víztaszító?
A Shox-os az előbbi, a Zölditől bótolt sokéves használt IXS meg az utóbbi....
A Puig és annak koppintását ismerem, az eredeti Puig volt régen a CB1-en, annak víztiszta utánzata volt később az Inazumán, a kettő között annyi volt a különbség, hogy a nem eredeti széle egy kicsit sorjás volt, de azon lehetett segíteni. Legutóbb viszont olyat sikerült venni ami a kukában végezte, olyan vékony lágy és hitvány kidolgozású valami volt amiért kár volt pénzt adni. Egyébként vannak a kínai termékek között is jobbak, de másoktól hallom, hogy nagyon nagy a szórás a minőséget illetően.
Motoros kerdes,minden cordura cucc iztaszto szar vagy csak a shoxos olcso?
Na jó, de kivel? Nem politizálok,, mert felbasz az ideg tőle, de nehogy gyurcsánnyal meg az összes melegpárti idiótátval akarj világot megváltani, mert akkor inkább a fidesz.
Es,de elmondod a kotelezo mantrat.
Kihagytad az oktatasegeszsegugyet.
Viszont ha karigerirol fogod azt allitani hogy o a korrupcio inkvizitora lessz nagyon kirohoglek.
Mikor novesztett golyokat a "nemmehetek visszazugloba mert elasnak" ember?
Él, csak annyira ledegradálta magát hogy inkább a feleségét dobja be mindenhová lánykori nevén. De az is egy rohadék kurva, akit lábánál fogva kéne lógatni.
Lányom Z300-asára is van drága és van kínai, a kínai megjön egy tízes alatt postával itthon a drága 30 rugó körül van ami lehet, hogy ugyanaz mint a kínai.
Univerzális, láttam képen Ducatin, amit mutattam az egy CB1100-ason van, ajánlják CB 1300-ra is, de nekem a nagydarázsra is pontosan illeszkedik. Mondjuk nem olcsó, persze lehet választani a 10 ezres kategóriából is, gondolom az jobban is fogy, azoknál viszont tényleg jobb ha nincs a motoron semmi.
Akkor nagyot változott a világ, anno ilyen volt a boltban dögivel legalábbis SV-re.
A 2008-as gazdasági világválságot nem róhatod fel az előző "rezsimnek", mint ahogy a válságból kilábalást sem tulajdoníthatod sem Viktornak, sem Kósának, sem Mészáros Lőrincnek. Mocsok mázlijuk van, hogy időben kb. éppen egybe esett az újbóli hatalomra kerülésükkel. Na, meg főleg: az ezerszer megátkozott, gyűlölt "Brüsszel" (az EU) pénzei tartják lélegeztetőgépen az országot. Kíváncsi lennék, ha ezeket a pénzcsapokat elzárnák, akkor is lenne-e "Magyarország jobban teljesít!"