Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez lofasz valsag, olyan ehező csontsovany oroszlanok, sivo szel, ordogszekerek tipus kene sok halottal.
Annyit nem fog, olyan 20 max 25 %..... azután szép lassan vissza kúszik, de azok évek.... az albérlet árak meg szépen megemelkednek ismét jó lesz
Végükis semmi sürgős dolgom.nincs
Ennek az évnek a végére vártam, de Viktorék lassították a csok kiterjesztésével egy kicsit, hogy rohadjanak meg... olyan jövő nyár lesz kb..... de hat ráérünk...
Mindenestre most kibaszottul drága a lakás, legalább a felére kéne esni az áraknak
Nem latom a valsagot. Nem birom utolerni magam.
Majd bólintok, fegyeljél... de eszre fogod azt venni magadtól is
A demokrácia látszat volt mindig.... de ezért a langyos kommunizmus receptert, ami most van, Kádár konyorogve állt volna sorba
Majd szólj amikor venni kell mert engem.is érdekel
Nem álszent az, csak most nem volt elég körültekintő
Egyébként meglehetősen nem szeretem a fideszt, de már mindenkit feloszlattak. Irány ismét az egypártrendszer
Én még éltem olyanba, választások is lesznek ugyhogy lesz demokrácia is
Én már a “kis válságot” várom, ami folyamatban van.... a csokosok mar elkezdtek bedőlni..... lakásárak stagnálnak, lassan lefelé mennek ideiglenesen.... vennék meg egy lakást
Alszent lennek?
Lofaszt, kicseszettul szemet diktator lennek.
Leszarom ki hova jár, csak ne legyen álszent
Kawanak igaza van
Mer mindent leszarok...... Nekrm legyen jo.

Ahogy kawa mondta...... nehogy gyurcsánnyal meg az összes melegpárti idiótátval akarj világot megváltani, mert akkor inkább a fidesz.

Jobb az adrian kurvszni mint pesten pride-ra jarni.
A legjobb kesztyűm egy noname pakisztáni (mind ott készül) egy pakisztani figura volt egy vásáron, egy papírdobozból kiontotte az asztalra a kesztyűket.... mai napig megvan.... a sok nagy brand egy szar volt ehhez képest
Akkor meg mit írsz hülyeséget
Hmmmm....... leszarom......
Ennek nem sok köze van ahhoz amit írtam.... mondhatnám semmi
Valami tenyleg sm kesztyut keress.
Eddig az Adamoto pakisztáni bőrkesztyűit használtam (2 évet bír ki, eddig a 3. párat nyúzom), de már nem forgalmazzák. Nagyon kényelmes, szellős (Nincs benne igazi protektor, csak bőr erősítések a bütykökön). 6900,- ért szoktam venni.
Egy tényleg olcsó, de mégis elfogadható (tehát kényelmes) nyári kesztyűt mondjatok, amit kapni is lehet. Nagyon max. 15 ezer pénzért, feltétlenül perforáltat. A védelem sokadlagos szempont.
Lassan mindenhol ruhakat nyomkodok be.
De egy alpin celer kesztyu jo lenne, az smx 2 carbon eleg viseltes lett az evben, es jo lenne emberes meretben kiprobalni valami alpinestars ruhat, hatha nrm csak gizdakra talalok, mert eddig csak olyan 58 asokat lattam amik nem mentek fel a TV nezo izmomra.
De az tavasszal volt, azota lejott egy 10 es.
Nekem most van 3szett ruhám de fogok venni vagy dainese super ridert vagy alpi spxairt, de ha találok frankó hasonló ilyen feles bőrt akkor azt
Full perforalt, teljesen jo 30 fokban is meg 16 ban is egy hh dry vagy hh warm-al.