Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fizetések MINDIG és MINDENKOR kevesek...............a dolgozónak és SOK a munkaadónak.
Amúgy a minimálbér azért a szakszervezetek és a társadalom követelése is.
Lehet beleszarni csak akkor tényleges diktatúra kell nem ilyen langyi libsiknek rémes dolog ahol mindenféle kormánybuktató ovódás lehet főpolgi.
Szóval a minimálbér emelés némiképp azért kényszerpálya,a másik lehetőség amit meg kéne fontolni hogy a stadionokat gladiátorporondnak fenntartani és ott lehetne ellenzéki vs.oroszlánok meccseket játszatni,az olimpiai uszodákban meg ellenzéki aktivista vs. nílusi krokodil meccseket.
A maradékból meg lenne az ingyenebéd és ingyensör.
nem kérdés... a fizetések a gazdasági teljesítő képességtől függnek (kivéve, amikor a mindenkori kormány parancsszóra emeltet rendelettel lsd. minibálbér emelés).... az árak meg a kereslet-kínálat viszonyától... emelkedhet bármeddig, ha már nem fizetik meg, csökkenni fog, mert nem lesz kereslet ennyi....
Azért érdekes, mennyien számítanak a mihamarabbi válságra miközben elutasítják ha valaki ugyanezt mondja. Amúgy az is kérdés, Hogy az árak szabadultak el vagy a fizetések kevesek? A lakásárak igazából csak kezdenek felzárkózni a nyugatiakhoz.
Annyit nem...
Nem tudom mennyire hiteles a forrásom, azt mondta 20-25%-kal drágult az arany az elmúlt hónapokban
Nálunk már esnek a lakás árak... igaz, brutálisan elszálltak. Pontos nm-t nem tudom mar, felújított kétszobás lakás 24milla... na hát hagyjuk. Az átlag 7-ről 16-7millára ment fel mióta azt mondták hogy lesz paks2. Az elmúlt fél évben kezdtek megállni az árak és most már 17...16,5...16 így megy lefelé hónapról hónapra, persze van aki kitart a 24millán, vicc.
Amúgy mikor kiadták az arany 500 ezrest,érdemes volt megvenni. Már másnap 1 Milla volt a kikiáltási ára a feketepiacon
Csak hosszú távra...
10 évre lehet tervezni vele.
Az aranynak kell azért jó pár év mire pluszban lesz
amikor néztem 36 ért árulták a legkisebb lapkát és 30ért vették vissza
Azért ez 20% bukó alapból
Hosszabb távra már lehet jó lenne
Tudom...vettem már 2 éve egy 30m2 minigarzont egy panelban 11-ért. Most ki van adva 80 ezerért,de megvennék 18-ért .
De most szerintem 2-3 év és nagy ingatlan kínálat lesz...várunk
Ahogy dőlnek a csokosok, megnől a válások száma is.... azokat keresd.... a legnagyobb alkupozicio...
Jelenleg a legjobb befektetés az ingatlan...vagyis nemsokára megint az lesz.
A legstabilabb pedig az arany. A Nemzetiben lehet kapni kis lapokban
En a jovo heten veszek...... Egy par kesztyut.
Nekem is terv hogy veszek nemsokára....
Fiatal pár vette... be sem költöztek csak megcsinálták, azután kitalálták, hogy elválnak.... gyorsan kellett a kp nekik, mar az ügyvéd előtt szétosztották a pénzt 2 nap múlva imádom a váló embereket, azok a kedvenceim
Az jó üzlet volt. Itt is akkor kellett volna venni amikor még pár éve jóval tíz alatt voltak.
Bocs 16-ért..... egész pontosan 15,9-ért
Itt is.... amit 2017-ben nyomott áron vettem 17-ért ma 32 amikor azt meghirdettem idén újra 5-bol 4-en meg akartak venni
Jo meglátás. Ismerek embert pár órára kiadja. Vagy tiz éve egy lakással kezdte az is hiteles.most van vagy 3 neki meg bérel hozzá másik kettőt. Pörög a biznisz. Persze egy embernek ki van a napja vele.
De ha sok a hulla minek a lakas?
Inkabb kupit kene venni.
Akkor nekem.nagyon bele kell huzni, mingyá 52 leszek
Mondjuk halott ne sok legyen, csökkenne az albérlet kereslet..... én meg 52 évesen nyugdíjba akarok menni.... csak motorozgatnék....
Felénk ettől kedvezőbbek az árak most is, de pár év alatt vagy 40%-ot ment fel.
Akkor kettőt vennék
Kis lakást keresek, ami albinak jó.... azok ara mar most is megy vissza Pesten.... vidéki nagyvárosi lakás nagyobb haszonnal kecsegtet, jobb befektetés lesz, de nem akarok lejarni sehova..... ott nagyobb lesz a későbbi érték és albérlet emelkedés is aranyosan .. abban jobban érdemes gondolkodni, ha befektetésre veszed....
Van most olyan lakás, ami jó helyen van itt Pesten.... 28m-rol mar lement 24-re.... meg várok kicsit, 20-nal beszállok