Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én voltam: legelső erdélyi utamon Laci barátom kompresszora mentett meg. Haza érve vettem a sajátot, amivel évekig pumpáltam / ellenőriztem itthon a motor és a bringáink gumijait. Egészen addig, amíg nem vettem meg a garázskompresszort. Idegen motorost viszont már segítettem ki vele az országúton.
Állandóan.
A garázsban van egy ilyenem,a bicikliket,motort,labdát ezzel fújok.
De hosszú túrákra is viszem.
Tök, állat, nekem is tetszik!
(Az enyém sem sokkal nagyobb, és meg van már vagy 4-5 éve - ha nem volna, lehet vennék egyet)
Te voltál olyan helyzetben hogy kellett ilyen cucc?
Kompresszor ?
Na ilyet vegyél te buta...
http://youtu.be/_QI6fBqd7eA
Ne, aggódj miattam, én keveset szemetelek: UGYANABBAN a 4 db félliteres kólás flakonban hordom magammal az ivóvizet motorozáskor már legalább egy éve. Ha rövid kanyarra megyek, akkor csak egy van nálam, a tanktáska külső zsebében. Coca-Colásat használok, mert az bírja legtovább, vastagabb az anyaga mint a többinek, valamint egy centivel alacsonyabb, így befér a tanktáska zsebébe, a többit nagyon feszegetni kellett.
Nameg barhol megallok,es talalok egy bótot ahol kapok 2,-3 szelet valamit,az legalabb papircsomagos.
Azt is utalom.Meg a najlonszatyrot,es a muanyag poharat.
A teliszalami 2-3 napot is elall hutes nelkul.
….bár mondasz valamit: a topcase-ben hordhatnék jégakkukat...
Olcsóbb, de mi a f@szt csinálok a maradékkal? Kompresszor van nálam a motoron, de hűtőláda az - még - nincs.
A benzinkúton is folpackban kapod a 2 napos szenyát….
Pont az drága,vennéd a rudat németben.Olcsóbb.
Nagyon rühellem a kibaszottsok 80-100-200g os szinte csak müanyag csomagolásból álló vackot.
És karigeri már kihirdette a klímavészhelyzetet,de annyi műanyagszemetet veszünk hogy bele lehet fulladni.
Ahogy F2 mondaná..............álszentek.
Ahhoz nem ért, nem is szabad rábízni. Szerencséje az öregnek, hogy mire a karburátoros motorok végleg kikopnak a forgalomból, addigra ő is nyugdíjba megy. A karbikhoz ért, máshoz igen mérsékelten...
Ez most jó volt.
Tasi bácsi sorolja a hibalistát.
....
....
-eszi az olajat.....................én is a hamburgert............nem tudok vele mit csinálni.
Konkrétan igaza van.Álljon neki furatni és gyűrűzni?
Azt fogadsz el, amit akarsz. Itthon sem a benzinkúton veszem meg a 2 szalámis zsömlémet 2 * 600,- forintért, hanem a Lidl-ben 2 zsemlét 2*60,- forintért, meg a szeletelt, védőgázas Pikok 8 dekás szalámit 249,- ért. Bicska meg van nálam....
A 3.-4. napon elfogyott a 6 szendo.Ez 3 db kovászos bagett az aldiból.Szóval valamit kell venni.
Az a menű amit appból 1300-2000.-ért veszek a mekdönciben az konkrétan 10 euro volt a golling melletti ugyanolyan mekdönciben.Este 7 kor.Esőben máshova nem volt kedvem keresgélni.Ez Kb 3300.- és ez ugyanaz a cég mindenhol ugyanazt kapod.
De azért a kintiek tételes Olcsóbb mint itt kijelentésit fogadjam el ne a saját pénztárcámét ugye?
Lidl-es zsemlében Aldi-s szalámit!
Nem veszek benzinkúton kaját - hamburgeres / lángosos mindenütt van az út szélén. (De ott is ritkán, motorozáskor is itthonról viszek szendvicset többnyire - spúr vagyok, mint Ini!)
Baszki,skandallum,egy hóttfideszes helyról.(Mégtöbb fogcsikorg.)
Ez volt az egyetlen elérhető bót.Ha megyek 70-80 km-t akkor lehet kaptam volna 5-ért is.Az csak 1600-Segítek egy benzinkuti hosszú kell food szendó rántottpulykás 990.Ha ez a drágább fura a matek nálad.
Tegnap reggel óta fityiszes - eddig nem volt rajtunk a rontás. A fizetésemet viszont Debrecenből utalják... (még ha a munkáltatóm székhelye Bp. is)
bocsánat: idén január óta...
Most azért befagyott a liberális pokol.
Fideszes a polgi nálatok és kiejtetted azt a szó hogy fizetés és elfogadható egy mondatban.
Le a kalappal.Nem csikorgattad a fogaidat eközben?
Ha hülye vagy, akkor itthon is tudsz a CBA-ban, drágán vásárolni - bár amit ott kapsz, az tuti nem lesz finom....
Nekem az égett bele a retinámba hogy 1 db winwersniclis császárzsömle a Naudersi ABC-ben (valami super vagy mi) volt 7,9 euro.Az azért nem az olcsóság szinonímája.
De finom volt.