Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel nem értek egyet
Nem a “tájszólásával” van bajom hanem a stílusával.
a nem "itteni magyarok" már csak így beszélnek.....
elég sokszor voltam már kint nekem nem zavaró
Nagyon jó videói lennének az Andornak csak ne szólalna meg...
Üdv! Mi 0,5_ös alulemezzel szoktuk helyettesíteni, és tökéletes.
nagyon jól teszi
vásárlás
pl sógornőmnek legalább 500 pár cipője van..... most valami 35-37 éves mondjuk 25-től vásárolhat, az elmúlt 10-12 évben egy 2-3 hetes afrikai szafari árát elbaszta rongyokra
ezen keresztül jön a mikro deleje, mivel fémen át nem tud jönni, így valami mást kellett kitalálni
amúgy ha nincs benne akkor is működik csak telemegy a magnetron trutyival
értem a sóvárgásod okát Amikor kirakják akkor menj és túrd át. Az a lényeg, hogy ne dobáld mellé az átválogatandó anyagot mert azért nagyon haragszanak
Hétvégi zsákmányból egy csomó kaja is elő fog kerülni jobbnál jobb falatok. De találni fox elektromos kütyüktől a bugylibicskáig minden számodra hasznos holmit. Ez az újgazdagék impulzusvásárláaiból visszamaradt számukra teljesen felesleges termékek lesz benne egy csomó új kacat is.
Úgy, hogy ne csak leselkedj INI Lépj a tettek mezejére
ja az oldalán vannak ezek a lapok belűlről nekem is füstölt már el Én nem tudom, hogy mi a szerepe de fillérekből kicserélték anno és működött a sütő
tudod mi az igazán durva? a kukazsák vazzeg
szemetet használsz(növeled a mennyiséget) azért hogy beletedd a szemetet
és a legdurvább ebben hogy a kukazsák is zacskóban van, ráadásul tízesével csomagolva még plusz egy zacskó

péntekente elnézem ezeket az újgazdagokat mi mennyiségeket pakolnak ki a kukába meg mellé.....
én meg ki sem teszem minden héten, vagy ha igen negyedig van
ne próbáld meggyőzni zotyát ezen a téren bőven akadnak hiányosságai úgy is mint a biztosnsági öv és az elsőszélvédő
Vennék azt csak úgy is kéne árazni
a környezet soha nem volt fontos senkinek Mindig egy ürügy, amire lehet hivatkozni. Állandó bulikat tartanak ami sehová sem vezet. Riói konferencia, kiotói egyezmény natura 2000 meg kb. millió faszság ami önmagában nem lenne faszság csak éppen senki nem tart be belőle semmit. Ezek a klíma szabályozási egyezmények megmaradnak egyezmény szintjén ajánlás formájában. Mindenki eldönti mit tart be belőle. Általában semmit vagy a nagyon minimumot Aztán mindenki azt lesi ki mit nem írt alá, aki aláírt mit nem tart be belőle a lényeg, hogy soha nem történik semmi mert nincs igazából szankcionálva.
Most éppen divat téma lett felkapott az emberek körében . A mesterségesen lavinaként elindított fauvé botrány óta mindenki nagyon környezet tudatos lett De csak itt az interneten Mert ugyanúgy kidobja az ablakon a mc donládszos zacskót a pohárral mint előtte, itt viszont azt kommunikálja, hogy a dízel káros a környezetre
Semmilyen autógyártó egyetlen autót nem adott még azért el, mert a többi autóétól esetleg valamitől jobb a környezetvédelmi normája A fogyasztókat nem érdekli ez. Azt sem tudja, hogy mi az a károsanyag kibocsájtás Csak hallottta a tv-ből mert mostanság ez csak egy divatos szó lett
hát akkor nincs egyedül zotyám Jól kijöttök majd egymással
én a dobozzal meg 60%-on megyek
Kivancsi lennek mit okositasz ezen a káoszon.
Gyere,varom a msgasroptu eloadast.
Nem adtam el el,a telefon atirta.
nem érted a céges matematikát

ha gondolod, besegítek neked kicsit a boltban, hátha megérted a matekot és akkor betegre keresed magad, mint jól menő bútormágnás
nem is csodálom, hogy eladtad
olvastam olyat is hogy nem kellene takarítani a mikrót sűrűn mert ez a csillám faszom elkophat eltöredezhet stb
Köszönöm!
szerintem élelmiszer maradék, zsír pára ilyenek voltak alatta-felette-körülötte