Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha fizetnék akkor Garmin vennék
Nem ilyen fosokat
Ha fizetsz akkor jó az.
Fura hogy nem megy a feltört
Mondjuk nekem az ingyenes szülinapos se jött be
Az egész igo úgy fos ahogy van
Igaz.
Pontosítok: az IGO Primo Truck a kamionos verzió - a sima Primo az nem az (az utóbbit használom a motoron, és jó!).
Pontosan így van, az IGO Primo a kamionos verzió, de teljesen szar, gondolom ha valaki megveszi hivatalosan akkor jó lehet, de a leszedettben mindegy milyen adatokat állítok be az autóra akkor is simán bevisz olyan utakra ahol nem fér el vagy tiltva van vagy ha épp olyan helyekre szeretnék eljutni mert van behajtási engedélyem akkor nem is hajlandó oda tervezni át kell váltani szgk-ra akkor viszont a magasság-súly dolgot nem jelzi tehát nem sok hasznát vettem inkább akadályozott. Ennek ellenére ha lenne egy jó verzió akkor nagyon hasznos tudna lenni.
Egyik ismerős hozza hogy hiába állít be bármennyi tonnát a 12 tonnás táblánál mind ig eltérített
Vagy Valami ilyesmi
Fogalmam nincs ezekről a szarokról de csináljam meg
Pálinkás szép jó napot Motorosok! Ma nagy vszínűség szerint nem lesz motorozós idő, most is esik ,Bssza + a búbánat! Pedig délutánra napos időt igér!
Nem a térkép kamionos az IGO progi a kamionos,be tudod állítani a kamion spec. adatait,méret stb és ezek figyelembevételével tervezi le az utat.
Androidos wayteq GPS-re tud valaki kamionos térképet?
Enkóron nem találtam ilyet
passz
Biztos találkoztál mar vele.... üzlethelyiségek bejáratát vagy kirakatokat védő fém roló vagy femracs nyitását és zárását is így szokták megoldani....
Erről most hallok előszőr, ilyen létezik Mondjuk lehet azért sem hallottam mert számomra érdektelen. Ha nekem ki kell szálni az autóból elektromos ajtót kulcsal nyitogatni akkor nem kell az elektromos ajtó A kollegának viszont lehetne megoldás ebben a formában Na persze attól függ, hogy egy ilyen kulcs mennyibe kerül Mert ha többe mint a távirányító akkor épp tök mindegy. Én a múltkor akartam csináltatni egy kulcsot valami faszom biztonsági zárhoz. a csávó fél óráig kereskélt a nyerskulcs katalógusba aból a márkából. Aszt mondja tud ilyet rendelni amiből meg tudja csinálni kb. olyan 24 ezer lesz a kulcsnak darabja Mondom akkor köszönöm nem kérem
"én az ilyen motoros kapukat tuti szünetmentes áramforrásra tenném" Jól van te már láttál élő villanyszerelőt, de gondolj arra aki pl. boltos! Vagy más pl.
Ujjlenyomatos.
Nekem az nyitja a játszós (garázs) ajtót.
Lehetne, ha vennél hozzá. Szinte mind tudja, opcionális.
Akkor mondom másként.
Felraknak egy távirányítót a falra, fixen, amin nem gomb, hanem kulcsos kapcsoló van
itt is ezt csinálják, olyan rendesek hogy előre szólnak ha lecsukják a villanyt, de túltolják, elolvasod a szórolapot szept elején hogy október közepén nem lesz világosság. annyi bőven elég elfelejteni
Egy próbát tehetsz azért részletre már tényleg nem lenne fájó az összeg nekik. te tudod, hogy ki mivel foglalkozik a társason belül. Kisnyugdíjas aki kenyérből nem eszik eleget annak lehet, hogy gond ez az összeg is az nem biztos, hogy szarrágó egyszerűen nincs neki
egy szünetmentes táp 80 rugó aztán 5 év alatt azt is cserélni kell. Minek
kb. 5 évente egyszer van a környékünkön áramszünet. Erről az áramszünetről is lehetett tudni mert jó előre kiszórólapozták meg meg ímélezték. Azt a jó előrét komolyan mondtam mert a tervezett áramszünet előtt egy hónappal kb. Hát honnan a náthás f.szból kellett volna rá emlékeznem
az enyémeket nem lehet A szekcionálton egy madzagot kell meghúzni a fesztelenítéshez, a karos kétoldalra nyíló motoros kapukhoz meg szükségkulcs van, amivel nem lehet visszalőni a helyére és becsukni sem lehet maradéktalanul