Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanyi most olvasgatom hogy a iGO PAL Nextgen Navigation v9.18.27.719974 jó verzió ez nem téveszt
egy hibája van sehonnét nem tudom leszedni.......
Nem tudom, rám nem villant pedig tartottam a 130-cat. Lehet, hogy nem működnek mindig.
Ja,re a 7,5 mindenkire villan,csak utana szelektaljak,ami nem 7,5 az nrm kap papirt.
Egy furgobos ismeros aszondta egy csomot kapott vilkanast,egy se jott csekk.
Gondolom elbujtatnak a sok 7,5 es koze egy normalt is.
Nemigen kovetheto a rendszer.
Mint a sebesseghatar,mar reg hazak kozt mrgyek de meg mindig 100 as tabla,itthon mar kelott volna a yard,de itt nem najd valami valtozik,hirtelrn 70 es utana rogton 50.
Egy ideig kovetem de utana mar beleszartsm,csak a radar tablat figyeltem.
Svajc viszont vagány, ott epilepsziás lesz az ember akkor is ha nem siet mert 50-es zónában 51-nél villan a trafi de ha 49-cel mész a paraszt már villog mögötted
Na jó de ott van van ami mindenkire vonatkozóan 80 meg van ami alatt van hogy 7,5tonna felett.
A hugomat tavaly ugyanugy 15 eurora basztak meg kb egy 20 km re a hatartol,80 helyett 100 al.
Hát nem tudom, én tegnap jöttem haza, meg az elmúlt hetekben sokszor voltam de sehol nem villant egyik sem, hiába van 80-as korlat a teherautóknak, 130-140tempomat és sehol sem villant, még a határ környékén sem
Mar pedig meg fog, én úgytudom a pontos vonal is megvan már.
Nem volt feltűnő, hogy ott mindenki max 105-tel megy? Még a legnagyobb versenyző bmw-sek is
Az hogy mennyi a korrekcio az nrm csak az hogy +12.
Rajta van a papíron, hogy mennyivel mertek meg és mennyi a korrekció
Ha annyi a korrekcio akkor 122 volt.
Olyan liberális gondolkozású vagy, hogy neked ne mondja meg senki mennyivel lehet menni...
Ha 110-el mesz a korrekció miatt nem büntetnek.... te meg csak azért is nyomod neki
mert száguldozol mint egy állat Veszélyeztetve mások épségét Én 500 juróra büntettelek volna, + 2 év fegyház azonnal
Na, ma is tanultam valami újat. Köszi!
Nem,azok a teherautókra vannak kiéhezve.
Mind olyan útszakaszon villog,mondjuk ilyen a Bécs-movár autópálya ahol a tehergépeknek 80 a határ,aztán simán bele lehet futni egy "mindenki 100-al megy,de azért 80 a határ és ott a trafi" dologba.
Az osztrák traffipaxok számomra érthetetlenek.
Számtalanszor volt, hogy villantak, lefényképeztek, úgy, hogy betartottam a sebességhatárokat, volt úgy is, hogy senki sem volt a közelben, tehát tuti engem fényképeztek.
Büntetést viszont még nem kaptam.

Lehet, hogy csak egyszerűen tetszettem nekik?
Ez kértem a nemes Labancok hozzájárulás levonása az autópálya hálózathoz.
Az a rohadt A1-es Asten körüli szakasza egy kibaszottnagy részen 100-as korlátozással,hogy csesznék meg.Mertem menni KB 110-120 közt.
Azt láttam hogy pofánvillant,de azt nem gondoltam hogy rám vonatkozik.
Márhogy az a baszott kamera hátúlról vesz fel és pofánvillant.
Na, ha ez végre megépül (10 éve ígérgetik...) akkor az anyabaszó kalocsai cégek végleg lehúzhatják a rolót: a maradék dolgozóik is át fognak járni Paksra melózni, másfélszeres bérért:

https://index.hu/belfold/2019/...
Blekk Frájdéj volt, vagy mit kaptál meg 50 Juróval olcsóbban?
A fasz kivan,nem usztam meg a szokasos osztrak sarcot.
-50 euro.
Pedig a remeny halt meg legutoljara.