Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm…. Ezek szerint az öcséd értelmesebb nálad.
A gyantás cucctól simán eldugulhat a kémény,az drágább mint amit spórol az anyagon.
Nekem lehetne,van cucc dögivel,a szomszéddal meg jó lenne kibaszni,de nem lehet.Öcsém nem engedi.Vasárnap néztük még füst sincs.
Egyszer meg kéne néznem a vaskaput, képeken szép a környéke, mondjuk maga a zsilip nem annyira.
meg vagyok győződve, hogy egy a Sziget-köz változását bemutató filmben azt mondták, hogy telepítettek a Sziget-közbe. De jogos, minek telepítik ha csak ívni jön ide
Jól összepréselve talán tovább tart. felénk nem hinném, hogy bárki fűtene gumival vagy ezzel mert nincs szag viszont összevágott bútorlap, építési fahulladék, ajtó-ablak stb. simán vásárolható 2000/q áron, azzal a faluszélen fűtögetnek és füstól a festékes-ragasztós cucc.
Tehát mégegyszer,mellette kell ülni és a minimum 4 köbméteres tárolónak és tólni bele percenként.
Tök életszerű.
A betelepítés kevés lenne ha nincs átjáró mert csak ívni jöttek fel a dunán amúgy tengeri jószágok.
Én is így tudtam, illetve telepítettek is be sokat pl a Sziget-közbe
Fordítok: Ribanc ügyfeleket gyűjt, pénzes motorosok között.
Én is úgy tudtam, de valami elkerülőt építettek, hogy újra fel tudjanak úszni ha jól emlékszem egy pár évvel ezelőtti hírre.
Roller jó dolog, de nem autó hanem gyaloglás helyett.
Összecsukja, viszi magával a tömegközlekedésre, ahol nincs ott elgurul a meló helyik, be tudja tenni a radiátor mellé.
Szóval megfelelően használva jó lenne ez, de én limitálnám 8km/h-ban a villamos sebességet.

A másik hogy mi a fasznak bele villanymotor? Kicseszett lusták az emberek, azt csodálkoznak hogy ennyi a zsírdisznó.
Azért pár km. lábbal hajtva, vagy bringán tekerve nem egy túl megerőltető dolog.
Kell alá ami felszívja a műanyag olvadékot és akkor jó. Persze ezt csak hallottam, soha nem próbáltam

Szomszéd öreg alkoholista frankón azzal fűtött. Iszonyat büdös volt. Nem a komplett családi házat fűtötte ki vele, csak egy kis lepukkant putrit, hogy meg ne fagyjon.
Szerencsére már elpatkolt, azóta jelentősen javult a levegőminőség a 18. kerületben.
Már csak a másik szomszéddal kéne kezdeni valamit aki lakásfelújítással foglalkozik, és töméntelenül hozza az ablakkeretet tüzelni, bár ez legalább fa, de iszonyat füstöl.
A vizák nem inkább a vaskapu megépítése miatt szorultak ki a Dunából ?
Ja, csak ezek az idióták (még a Tarlósék) a sok ezer fát ide rakták az Üllői út külső részére, két sorba telepítve a zöld sávba, mert másként nem fért el.
Aztán nem lehet kilátni tőle, hogy megadjam az elsőbbséget
Ha kimegyek annyira hogy lássam is mi jön akkor meg már félig kilógok az útra, mert ezek a hülyék közvetlenbül a padkához tették.

Na mindegy. Láncfűrészem van, tüzelőnek jó lesz ha kicsit megerősödik.
Még akkor is ha kettes sorban várakozik a nép az aktusra?
Te spori Semmi gond nincs ezzel Ha jár hozzá az a csaj amelyik a fényképen van azt intézd nekünk légyszíves
Sajnos ráakadt egy robot az oldalra és ilyen üzenetekkel bombázta a felhasználókat. Elnézést kérünk.
hát ha rátok van fanyalodva nagyon ki lehet éhezve
Minden esetre Attis a viccesben rakott fel róla képet Annyira nem rossz csaj
Nektek pont jó lesz
Ez az izé nekem is írt, ugyan ezzel a dumával
Egyébként a dunának és a tiszának legendásan jó minőségű lett a vize az elmúlt évtizedben. ehhez nagyban hozzájárul az egyre korszerübb szenyvíz és hulladékkezelés
tavaly fogtak vizát a dunában
Egyrészt ennek örülök, másrészt csak azt támasztja alá amit mondtam
Ragaszd akkor le a picsába Csak bosszant ha tudod én már csak tudom
ezt meg sem hallottam Évről évre javul a hazai vizeink tisztasága Tényleg elég jó már az átláthatósága. Mikrobiológia szempontból is léptékekkel jobb mint mondjuk 10 éve Persze azt, hogy az ukrán telib.ssza az árterületeit szeméttel az áradáskor meg idejön a nykunkba az nem a mi hibánk Egy pet kupán 40 tonna műanyagot szednek ki a környékről